Skocz do zawartości

Opcja ''usuń''


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka aby zamiast opcji ''Ukryj'' dodac opcję ''Usun''

Czasami przez przypadek nam napisze tego samego posta i trzeba albo ukryc albo czekac na moderatora aż usunie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zły pomysł ale aktualnie jest dobrze więc na nie :3 Musi być hierarchia, że usuwanie, chowanie itd. należy do najodpowiedzialniejszych.

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czasami się pomylę i muszę ukrywać to. Lepiej jak bym mógł to usunąć. Za

 

@Oczywiscie ta funkcja jest nie dostepna dla użytkowników.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za. Sama czasami miałam problem, że dublowały mi się posty i musiałam zgłaszać to do moderatora. Taka opcja byłaby na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że cooooo? Haha xD

 

Dobra w skrócie:

Bardzo zły pomysł xd

 

Pomyśl sobie, na przykładzie skargi... typek coś nieźle pojechał, modek tego nie widział, a ten sobie usuwa post i po sprawie? Albo ktoś pisze na ciebie skargę, bo coś tam złamałeś regulamin, a ty usuwasz post i cwaniakujesz-wtedy trzeba byłoby bawić się w robienie screenów itd. Nawet na prostym przykładzie raportu- modek sprawdza... a post już dawno mógł wylądować w śmieciach xd Opcja 'ukryj' nie robi aż takiej biedy, bo można przywrócić i sprawdzić, ale opcja 'usuń' narobiłaby tylko problemów i zamieszania ;d

 

Jak dla mnie idiotyczna propozycja, tym bardziej, że proponujesz taką możliwość dla nas "użytkowników", co innego jeśli dla modków

 

 

ps. nie wiem czy osoby wyżej przemyślały propozycję, czy po prostu na pałe piszą, że są za 'bo tak' xD

w sumie trochę byłoby to przydatne, ale przewagę mają i tak konsekwencje tego, bo dać taką opcję wszystkim to błąd

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było można zrobic takie cuś że jesli ktos usunie post a był raport na niego to moderator/global moderator mógł by to widziec ze autor posta usunłał xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukryj będzie lepsze, mashiro ma racje usuwanie postów mogłoby spowodować znikanie postów w skargach czy ostrzejszych dyskusjach, i jak tu potem opiekun czy modek ma karać jak nie widzi całej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było można zrobic takie cuś że jesli ktos usunie post a był raport na niego to moderator/global moderator mógł by to widziec ze autor posta usunłał xd

Co z tego, że będą widzieć załóżmy napis "post został usunięty przez...", jak i tak osoba uciekła przed np warnem i już nie ma dowodów na to, że złamał regulamin?

 

Nie powinno to przejść i tyle xD nie broń propozycji, bo powinieneś już zrozumieć, że to idiotyczne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, od tego są moderatorzy, aby usuwać "niechciane" posty, chcesz mieć większe możliwości na tym forum? proste zapłać 15zł za donatora albo zapracuj na niego, to wtedy będziesz mógł sobie ukrywać posty, usuwanie postów przez użytkowników jest bezsensu według mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie postów dla użytkowników jak dla mnie stanowcze nie dlaczego ? ktoś sobie pospamuje później jednak się mu odwidzi i pousuwa spam nie dostając za to warna :P

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie usuwanie postów czy możliwość ukrywania jest zbędna dla zwykłych użytkowników forum.

Jeżeli ktoś się pomylił, to może poprawić swój post i poprosić moderatora o jego ukrycie. Nie dzieje się to zbyt często.

 

Pomyślcie co by było, gdyby użytkownik usuwał własny post, za którego dostał warna.. napisałby odwołanie i..? domyślanie się za co dostał ostrzeżenie?

Za to ukrywanie tworzyłoby bałagan w rozmowach, stąd też..

 

jestem na nie.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności