Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie


EyKeyEy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: EyKeyEy
2. Imię: Marcel
3. Wiek: 20
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie , ale wszystkiego można się nauczyć ez pz
5. Mikrofon(Tak/Nie): Ofc
6. Składka (Tak/Nie): Jak będę pewny to wtedy ;>
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/EyKeyEy/91.185.185.20:27161/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Powinienem zostać adminem gdyż iż jestem na serwie stale i widze dużo osób które utrudniają normalną grę innym. 
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak .STEAM_1:0:56751536 00:18 55 0 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Codziennie 3-4-5H
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:codziennie od pn-nd  tak od 15-21 
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 524 H w grze gram od Grudnia.
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Nie bo nigdy nie widziałem potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończone 17 lat +

Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze +

Zachowanie kultury na serwerze +

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - 

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +

Posiadanie mikrofonu +

Odemnie : Popraw Aktywność na forum , 9 postów popisz na naszym forum to może :D

Edytowane przez KoTek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniety

Kolezenski

jeden z lepszych graczy na serwerze

 

Duze Tak :)

Ukończone 17 lat +

Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze +

Zachowanie kultury na serwerze -

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum -

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +

Posiadanie mikrofonu +

 

Pomimo iż większość zgadza się u Ciebie z wymagań jestem na nie, nie masz postawy odpowiedniej na admina.

Moją pierwszą uwagą - nie napisałeś nic o sobie, twój argument "Dlaczego akurat Ty miałbyś zostać adminem" uważam, że nie jest wystarczający gdyż jest sporo adminów. Na serwer wchodzę dosyć często i zazwyczaj kiedy jestem dużo roboty nie ma.

Odnośnie samej twojej osoby, jesteś osobą wydaję się "ciekawą", umiesz powiedzieć "chłopaki dawajcie lecimy b" (Nie sugeruje, że to dokładnie twoje słowa, tylko przykład), dobrze grasz i właśnie - widzę Cie jako GRACZA, a jako admina?

Nie wykazujesz się kulturą, bardzo dużo przeklinasz, denerwujesz się i "spinasz". Fakt, faktem- dużo też mówisz "pozytywnych" rzeczy, da się z tobą dogadać jednak nie widzi mi się admin który przeklina.

Punkt 4. "ez pz" dopóki nie spytałam znajomych co oznacza ten skrót nie miałabym pojęcia co to oznacza, uważam, że nie stosowne jest używanie skrótów w podaniu jak również punkt 13. Naglę "widzisz taką potrzebę"?

 

Nie odbierz tego źle, jednak nie widzę Ciebie jako admina, wydajesz się być naprawdę fajną osobą, ale widzę Cie jako gracza, nie admina.

 

Pozdrawiam,

Besiałke

Troche go surowo ocenilas. Chlopak zawsze sie udziela daje info co pomaga w grze.

Do tego aktywny , a admin moim zdaniem polega na kickowaniu jakis nie ogarow i afk bo czitow jest malo. To pomaga wszystkim i ulatwia gre.

 

Jednak moim zdaniem zasluguje na adma, wlasnie za uzywanie tego micra. A to ze czasem przeklnie to moim zdaniem to standard bo kazdy tak robi. Chlop jest komunikatywny i kolezenski. Bardziej pomaga niz przeszkadza. Bardzo dobrze sie z nim gra. Napewno sie sprawdzi jako admin. Nie zauwazylem zeby byl chamski. Gdyby tak bylo to bym go nie bronil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończone 17 lat +

Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze +

Zachowanie kultury na serwerze -

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum -

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +

Posiadanie mikrofonu +

 

Pomimo iż większość zgadza się u Ciebie z wymagań jestem na nie, nie masz postawy odpowiedniej na admina.

Moją pierwszą uwagą - nie napisałeś nic o sobie, twój argument "Dlaczego akurat Ty miałbyś zostać adminem" uważam, że nie jest wystarczający gdyż jest sporo adminów. Na serwer wchodzę dosyć często i zazwyczaj kiedy jestem dużo roboty nie ma.

Odnośnie samej twojej osoby, jesteś osobą wydaję się "ciekawą", umiesz powiedzieć "chłopaki dawajcie lecimy b" (Nie sugeruje, że to dokładnie twoje słowa, tylko przykład), dobrze grasz i właśnie - widzę Cie jako GRACZA, a jako admina?

Nie wykazujesz się kulturą, bardzo dużo przeklinasz, denerwujesz się i "spinasz". Fakt, faktem- dużo też mówisz "pozytywnych" rzeczy, da się z tobą dogadać jednak nie widzi mi się admin który przeklina.

Punkt 4. "ez pz" dopóki nie spytałam znajomych co oznacza ten skrót nie miałabym pojęcia co to oznacza, uważam, że nie stosowne jest używanie skrótów w podaniu jak również punkt 13. Naglę "widzisz taką potrzebę"?

 

Nie odbierz tego źle, jednak nie widzę Ciebie jako admina, wydajesz się być naprawdę fajną osobą, ale widzę Cie jako gracza, nie admina.

 

Pozdrawiam,

Besiałke

 

 

Damian, wyraziłam tyko swoje zdanie i mój pogląd na sprawę tak jak zrobiłeś to ty jak i inne osoby - przykro mi, że moje zdanie nie pokrywa się z resztą. Uważam, że EyKeyey nie nadaję na admina.

 

Odniosę się do regulaminu :

Admin jako członek administracji musi dawać przykład innym graczom

Oraz

Oczekiwana jest kultura osobista

 

Uważam, że osoba która przeklina i łatwo się denerwuje nie daję sobą dobrego przykładu co jest jednoznaczne ~ nie pasuje na admina.

Podanie zostało złożone aby każdy wyraził swoje zrobiłam tak i ja, być może odbierasz to jako surową ocenę ja to odbieram jako krytykę konstruktywną.\

Nie zapomniałam dodać o jego zaletach skądże jednak nie możemy patrzeć na każdego tylko zalety kiedy akurat te wady według mnie koligują z możliwością abym EyKeyEy był adminem.

Owszem, masz racje admin polega na opanowaniu serwera, kickowaniu innych kiedy nie przestrzegają regulaminu bądź są afk lub z innych powodów, jednak dodałam - dużo roboty nie ma na DD2, sporo adminów również gra i nastawienie EyKeyEy ma bardzo dużą wagę również uważam, że gdyby zależało mu to napisałby chociażby podanie poprawnie. (wypisałam co uważam za błąd)

 

Jeżeli masz inne zdanie odnośnie tego tematu, zapraszam Cie na priv, to nie jest miejsce i czas na prowadzenie dalszej takiej dyskusji.

Wyraziłam swoją opinie nie mającą na celu urazić.

Tak jak napisałam EyKeEy to bardzo fajny gracz i własnie "GRACZ", na tym kończy się moje zdanie.

 

Pozdrawiam,

Besiałke

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek

+ Staż na serwie

+ Płatność

- Mała aktywność na forum

+ Mikro

+ Znajmość Sm

 

 

Małe Tak

 

Daje małe tak z powodu takiego iż u cb gracz utrudniający grę  to Silver stay 1-3-17 itp. Lub jak ktoś cię zbloczy, za fleszuje ,zlami akcje. Musisz zmienic nastawienie do innych graczy nie kazdy pojmuje oco chodzi w tej gdze (Mam na myśli nowych graczy czy silverów)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DubDubDub Co do tego jeżeli ja 100 razy tłumacze takiemu kolesiowi na co ma zwracać uwaga nawet jak ma trzymać celownik daje im takie podstawowe informacje żeby się ogarneli a jeżeli ktoś mi odpowie po takim czymś zamknij ryj coś tego typu a potem płącze że jest w silver bo "ruscy ruscy ruscy" to mnie łapie nerw i mówię szczerze co myślę a nie przykrywam tego milionem pięknych spokojnych słów.Tu Fakt z besi się zgodze troche ze mnie bluzgamator ale częściej w pozytywnym tego słowa znaczeniu :>  Ale jeżeli brakuje opisania siebie bardzo proszę : Szczery do bólu niektórzy to lubią nie którzy nie np dziewczyna się mnie pyta : Jak wyglądam pacze no mi się nie podoba to mówię źle , chujowe lub haha, Cierpliwość jak z klasztoru shaolin może tego nie widać na serwie gdyż tak jak napisałem na wstępie ;> wywnioskować można że ma pewne granice, staram się pomagać ludziom bo tego się nauczyłem że trzeba, zdanie kogoś na mój temat mnie jakoś nie obchodzi ale gdy moje słowa są źle zrozumiane staram się to wyjaśnić by nie pozostawić niejasności, Raczej pozytywny człowiek choć kiedy jest mi smutno jest mi źle nie uciekam w alko fety itp tylko przelewam na papier..Co do tego dlaczegooooo bym chciał być adminem: Bo trafiłem na serwer na którym grają zajebiści ludzie w 90% jest dobra pompa i pewnego dnia do mojej głowy wpadł pomysł. . . . . . Gram na tym serwerze dzień w dzień czasem nie ma adminów a są ludzie którzy uprzykrzają grę ( chodzi mi tu o tych co spinają czy w jakiś sposób celowo trolują) a więc usuwanie tego gówna z myślą o poprawieniu atmosfery w grze było by czystą przyjemnością..Dlaczego napisałem że nie widziałem wcześniej takiej potrzeby ? Bo nigdy nie czułem potrzeby na zaangażowanie się ( w pewnym stopniu) w funkcjonowanie serwera.Co wpłynęło na to jeszcze ? Po prostu ci ludzie którzy na nim grają ;> .Tyle chyba ode mnie jestem na tyle zmęczony że nawet 2 razy tego nie przeczytam co napisałem... Co ma być to będzie :D jeżeli uznacie że nie nadaje się na admina tooo przynajmniej ja uznaje że nadaje się na Top1 minimalnie 3 na tym serwerze :D A i co do opisania siebie tak kurwa narcyz ze mnie czasem ;> Dobrej Nocy <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ)

Następnym razem przeczytaj także uwagi, a nie tylko wzór CTRL + C

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności