Jump to content
NexT.

Nie mogę zbindować

Recommended Posts

Nick: NexT.
Data(nie obowiązkowo):
Problem; Nie mogę zbindować "Bind "klawisz" "say @@g Widzisz cheatera? Pisz na [email protected]!" 
Inne:nie wiem dlaczego. Za pomoc like :D

Bo bind nie ma być w cudzysłowie, jedynie twój klawisz oraz komenda dla niego przypisana :3

• Like 1

Koledzy wyżej objaśnili, chociaż pisałem ci na shoutbox'ie, żebyś skopiował mój bind czyli bind "f1" "say @@g Widzisz czitera? zglos go na [email protected]" i mówiłeś, że dalej nie działa...

• Like 1

Nadal nie działa bind

Edited by NexT.

Zasadnicze pytanie: ktorej 7 chcesz uzyc? Tej nad klawiszami do pisania czy po prawej(o ile masz po prawej osobne cyferki).

2a69rfc.jpg

Edited by CiapatyMurwa
  • Like 1

Steam czy Ns :x?

Pokaż mi swój cofing .

Counterstrike1.6 > cstrike > cofing.cfg

Tam również możesz zamiecić bind.

• Like 1

bind "7" "say: @@g Widzisz czitera? Pisz na [email protected]"

wklejasz w console i musi działać.spróbuj.

@NexT

warto próbować.

szukales w google? może ktoś miał podobny problem

Edited by error 404
  • Like 1

cześu dziękuje , lecz na bindzie "z" udało się a jak chciałem następnego binda na "c" to nie działało :/

Edited by NexT.

cześu dziękuje , lecz na bindzie "z" udało się a jak chciałem następnego binda na "c" to nie działało :/

Poszukaj w cfg czy nie masz czegoś innego zbindowanego i zmień komendę. (nie przez console tylko w notatniku sobie edytuj.

A bindy mogą Ci nie działać bo możliwe, że masz w plikach od cs'a pogrzebane (dodatkowy taki sam cfg z ,którego czyta wszystko)

Ok wszystko fajnie tylko gdy wchodzę w "common" to tam mam plik "Tomb Rider " i nic poza tym, co ja mam zrobić xd ?

Powiem tak mi osobiście bindy pod F6 itp działają bez zarzuty. Może spróbuj wpisać unbindall, pierwszy raz coś takiego widzę. Jak to nie zadziała to może spróbuj odinstalować i zainstalować cs'a jeszcze raz.

Tak się zastanawiam czy to nie może być tak, że masz cfg tylko do odczytu i ci nie akceptuje żadnych zmian w nim :). Sprawdź dla pewności i napisz ^^.

No to tak pliki cfg są w "common" tak ? No a ja tam nic nie mam prócz folderu "Tomb Rider" co to jest ?! Xd robiłem reinstala.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines