Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]DropsoniX podanie na Admina


DropsoniX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:✪DrOPsoniX
2. Imię:Marek
3. Wiek:15(za parę dni 16)
4. Znajomość Sourcemoda(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):2/10
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka (Tak/Nie):Tak    
7. Link do swojego GAMEME**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/117396
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Nazywam się Marek. Na serwerze gram już od grudnia 2014 roku. Grając w cs'a tylko tam spędzam czas. Często jak gram, przyjdzie parę osób, które trzeba kicknąć albo dać mute, ale nie ma żadnego admina.
Czasem zdarzy się sytuacja, że będę na kogoś narzekać, ale nie obrażam. Może czasem docinam sobie
ze znajomymi z serwera, ale w celach humorystycznych :)
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_1:1:93184819
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3-6 godzin
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze:18-23 Weekendy:14-22 Zależy od dnia i od chęci grania w cs'a
12. Staż w grze counter strike Global Offensive:400 godzin
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek

- - - Znajmość SM

- Doświadczenie jako admin

+ 22h na serwerze

- Mała aktywność na forum (można powiedzieć nawet zerowa, Nie masz 10 Sensownych postów)

+ Staż w csgo (patrze na godz)

 

Duże Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dropsik gra dużo na serwerze ma 22 godziny, ale dopiero ale na nowym nicku. Może i ma te ledwo 16 lat ale jest za to kulturalny nikogo nie wyzywa ani zbytnio nie przeklina.

 

Jedyny minus to znajomość sourcemmoda ale myślę że się nauczy z pomocą innych adminów.

 

Jestem za okresem próbnym.

 

Tak z innej beczki to wogóle dlaczego ludzie którzy nie graja na naszym serwerze i nie znają osoby składającej podanie wypowiadają się tutaj ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym:

jest ogarnięty, zachowuję kulturę na serwerze i zgłasza gdy widzi jak ktoś nie przestrzega regulaminu

Wiek +

Składka +

Mikrofon +

Sm nie jest też jakieś bardzo trudne więc można dać Ci szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przyjęciem przyjęciem Marka :) ! Mimo, że to młody chłopak to dojrzały psychicznie.

Sm nie jest trudne więc się podszkoli.

Dużo czasu spędza na serwerze.

Mikrofon jak najbardziej plusik (głos lektora)

Składka jak najbardziej.

Co do wieku, chłopak powinien od najmłodszego się uczyć aby potem mógł dobrze działać.

 

Okres próbny na pewno Ci się należy mimo wszystko.

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki to wogóle dlaczego ludzie którzy nie graja na naszym serwerze i nie znają osoby składającej podanie wypowiadają się tutaj ???

Jesteśmy narodem, który lubi się wtrącać w sprawy, które guzik powinny nas obchodzić.

Jak się wypowiesz gdzieś w podobnym temacie to też zwrócą ci uwagę, że nie jesteś osobą, która powinna się wypowiadać, najlepsze jest to, że pouczać uwielbiają osoby, które same nie powinny się pokazywać w różnych tematach.

Istnieje taka zasada, że nikomu nie zabronisz się wypowiadać, więc trzeba sobie jakoś radzić. Jak widać takie tematy to dobra okazja do nabijania sobie postów.

 

 

Co do rekrutacji. Cieszą mnie wypowiedzi, szkoda, że tylko innych adminów w stylu opisującym składającego podanie. Podoba mi się, że oceniacie go jako osobę i gracza, to czy sprawia problemy czy nie.

 

Wypowiedzi w stylu wypisania tego co na + i tego co na - mało wnoszą do tematu, bo JA widzę, czy ktoś spełnia wymagania czy nie. Jak widzę, że piszecie

-ilość postów,

-ilość godz.

to stwierdzam, że czytacie wymagania chodź nie do końca ze zrozumieniem.

 

Dlatego przy kolejnych podaniach oczekuje oceny gracza pod względem zachowania, to jaką jest osobą, nadającą się na admina czy nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności