Skocz do zawartości

Podsumowanie pracy adminów TS3.


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Oto małe podsumowanie pracy adminów TS3 w ciągu 2 tygodni :   (2.04.2015r. - 16.04.2015r.)

 

 

BezImienny : 16 osób zarejestrowanych / Czyli ilość unikalnych ID użytkowników którzy otrzymali (mężczyzna/płeć piękna)

 

Krypton:  22 osób zarejestrowanych / Czyli ilość unikalnych ID użytkowników którzy otrzymali (mężczyzna/płeć piękna)

 

Shanell.:  5 osób zarejestrowanych / Czyli ilość unikalnych ID użytkowników którzy otrzymali (mężczyzna/płeć piękna)

 

Hames: 190 osób zarejestrowanych(Wszystkiego nie policzyłem żeby nie kompromitować reszty do cna)Czyli ilość unikalnych ID użytkowników którzy otrzymali (mężczyzna/płeć piękna)

 

Pride: 37 osób zarejestrowanych / Czyli ilość unikalnych ID użytkowników którzy otrzymali (mężczyzna/płeć piękna)

 

tanLey~: 18 osób zarejestrowanych / Czyli ilość unikalnych ID użytkowników którzy otrzymali (mężczyzna/płeć piękna)

 

 

Ilość wejść na ts'a ( Jak widać nie przekłada się to w żaden sposób na aktywność ) :

 

BezImienny : 843

Krypton : 654

Shanell. : 241

Hames : 562

Pride : 478

tanLey~ : 432

 

 

 

 

Jak widać tak być nie może nowe osoby które składają podania są odrazu skreślane i nie dostają nawet szansy żeby się wykazać. Poświęciłem godzine na popatrzenie się kto faktycznie coś na tym TS-ie robi = wyniki widać :)

 

 

Osoby tracące funkcje :

BezImienny

tanLey~

 

(Następne podania możecie napisać za 1.5 tygodnia minimum)

 

 

 

 

Shanell. - informowała Karola że będzie nieobecna z powodu pracy w RL nie wiedziałem o tym więc przyznaje się że admina usunąłem za szybko.

 

Rekrutacja adminów TS3 otwarta

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w mojej opinii nie jest to najbardziej obiektywne. Rejestrowaniem i ilością wejść nie da się zmierzyć pracy admina. Godzin spędzonych na tsie nie ma tutaj wymienionych, nikt w żaden sposób nie sprawdził czy admini pomagali innym na przykład w wiadomościach prywatnych lub czy przyciągnęli tu nowych użytkowników. Ale tak czy inaczej nie mnie to oceniać.

Edytowane przez NiE RoB Mi SsOw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział że jesteście wykluczeni z bycia adminami TS'a a to co zostało pokazane to bardzo ważny aspekt pracy administratora na TSie, a nie godziny spędzone na graniu w CS;GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ani jeden ani drugi nie potrafił dokładnie ocenić adminów. Hames dostał admina za nic... Siedzi od 3 tygodni i jednym słowem robi to co Ja robiłam przez dobre 6 miesięcy. Ja nic z tego nie mam(Rybak mi wypomniał na ts że dostałam Vipa na 3 miesiące i Donatora...MASZ NAPISANE !!!!), robiłam konkursy i starałam się aby każdy miał rangi, ale jednym słowem vRoota nie dostałam bo od dokładnych 2 tygodni pracuje i nie mam z tego nic. Jeszcze jak był siwy i bezi to coś w 3 robiliśmy. Potem Siwego nie było to był Pride i w 3 robiliśmy to co Hames robi teraz. Może i teraz za to co napisze połowa ludzi może nie lubić, ale Hames nie zasłużył na tą rangę TAK WCZEŚNIE !!! GRATULUJĘ HAMESOWI ZA RANGĘ I ZA TĄ AKTYWNOŚĆ KTÓRĄ JA WYKONYWAŁAM PRZEZ 6 MIESIĘCY....Tyle odemnie w temacie. Pozdrawiam.

Edytowane przez Shanell
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

To, że ktoś jest obecny na ts non-stop nie znaczy, że musi otrzymać od razu rangę vROOT'a. Oczywiście nie bronię tego zrobić, ale głównym wyznacznikiem tego było zobaczenie statystyk zarejestrowanych osób?

A co z karaoke? Ostatnim testem na inteligencje? Co z pomocą dla innych osób? To się już nie liczy?

Troszkę nie rozumiem dawania rangi któremukolwiek z administratorów, bo każdy z nich odwala kawał dobrej roboty - w większej lub mniejszej części.

 

Niech ktoś spróbuje powiedzieć, że te konkursy czy karaoke nie były potrzebne to stracę już całkowicie wiarę w ludzkość.

 

(Wszystkiego nie policzyłem żeby nie kompromitować reszty do cna)

 

Jak już ktoś podaje statystyki, to niech daje je wszystkie, bo czytanie takich głupich stwierdzeń nie jest przyjemne.

Od kiedy dawanie rang wyznacza najlepszego administratora?

 

Idiotyzm - tyle według mnie

 

@Down

 

 

Ale podobno jestem bardzo niesprawiedliwy że tak zrobiłem dlatego też ranga vROOT już nie istnieje Hames nie dostał żadnego awansu i niczego poza moim szacunkiem za to co robi

Kto daje i zabiera ten...

 

To Twoja decyzja, ja ją tylko skomentowałem.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy? dla mnie to bardzo ważne żeby ludzie nie czekali na rejestracje godzine bo ktoś jest zajęty graniem mixów lub innymi zabawami podczas gdy inni ludzie chcieli by też mieć możliwość wejścia na inny kanał niż poczekalnia na administratora. 

 

 

Hames? - reaguje wciągu 10 sekund w porywach do 30 sekund nie trzeba wgrywać pluginu na powiadomienia że ktoś czeka bo on tam jest zaraz  POMAGA, TŁUMACZY, ROBI KANAŁY, DAJE RANGI. DOSTAŁ RANGE ZA TO CO ROBI I TEŻ DLATEGO ŻE JA WIEM ŻE BĘDZIE ROBIŁ DALEJ.

 

 

Ale podobno jestem bardzo niesprawiedliwy że tak zrobiłem dlatego też ranga vROOT już nie istnieje Hames nie dostał żadnego awansu i niczego poza moim szacunkiem za to co robi w czasie gdy inni grają w gry i nic do tego nie mam ale jak ktoś gra w gry non stop a ktoś inny potrafi grać i robić w tym czasie na tym samym stanowisku to ja niestety jestem za tą osobą która potrafi grać i robić pozdrawiam serdecznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem o co te spiny, ktoś robi więcej a ktoś miej, Przyznaje że Ada zrobiła dużo i to bardzo, Hames tak samo ale z tego wnioskuje pewną zazdrość o awans jak dla mnie powstaje tutaj lekka spina, Moim zdaniem ta ranga mi się należała na jego tempo działania, czasem dosyć długo trzeba było czekać na reakcję shanell czy też innego admina a hames to robił ino myk xD 

Edytowane przez impax
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy? dla mnie to bardzo ważne żeby ludzie nie czekali na rejestracje godzine bo ktoś jest zajęty graniem mixów lub innymi zabawami podczas gdy inni ludzie chcieli by też mieć możliwość wejścia na inny kanał niż poczekalnia na administratora. 

 

 

Hames? - reaguje wciągu 10 sekund w porywach do 30 sekund nie trzeba wgrywać pluginu na powiadomienia że ktoś czeka bo on tam jest zaraz  POMAGA, TŁUMACZY, ROBI KANAŁY, DAJE RANGI. DOSTAŁ RANGE ZA TO CO ROBI I TEŻ DLATEGO ŻE JA WIEM ŻE BĘDZIE ROBIŁ DALEJ.

 

 

Ale podobno jestem bardzo niesprawiedliwy że tak zrobiłem dlatego też ranga vROOT już nie istnieje Hames nie dostał żadnego awansu i niczego poza moim szacunkiem za to co robi w czasie gdy inni grają w gry.

 

 

Obraź się bo powiedziałam prawdę co na ten temat myślę. Nie było ciebie przez kilka miesięcy a zabrałeś się za coś o czym w  ogóle nie miałeś pojęcia. I przez moją rację Hames teraz nie ma swojej rangi...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Kłótnie do niczego nie prowadzą, uważam, że sprawa została wyjaśniona, ranga usunięta i nikt już jej posiadał jak na razie nie będzie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności