Skocz do zawartości

[Pożegnanie]Shanell


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć a zarazem bye, nie będę za bardzo się rozpisywać i nikogo pozdrawiać bo to nie ma sensu i tak  zresztą byłaby ta garstka ludzi bo większość osób i tak ma o mnie opinię teraz niezłą, heh. :) Z niektórymi się żegnam a z niektórymi nie. Dzięki kitol i -_- za odebranie mi rangi, bez was to normalnie nie wiem co bym zrobiła.... -.^ Myślę, że jak większość moich znajomych, która odeszła, (a odeszło ich sporo) też nie będę wracać, użalać się i prosić bo to nie ma sensu. Nie jeden raz mnie chcieli wywalić pewnie za aktywność, bo od kiedy człowiek pracuje to niestety jego aktywność się zmniejsza. Zresztą, mam szkołę, zaraz sesja i to nie jedna, to weekendy też odpadają żebym siedziała i nadrabiała aktywność. Poświęciłam trochę czasu na tej sieci...około 5 miesięcy na bf2 jako admin, później 6 miechów na ts3 jako administrator i może z 3 miesiące lub więcej... nawet nie wiem na ffa jako admin. Nie będę ukrywać że moja praca została doceniona w postaci rangi donatora i vipa za to że organizowałam konkursy dla was na ts3... cóż... może teraz ktoś inny zajmie się tą robotą... o ile wcześniej nie dostanie vroota.

Co do tematu z moją grafiką nie musicie jej zamykać, jak aktywność nie minie to coś dodam. 

 

Pozdrawiam i trzymajcie się elo ; )

Edytowane przez Shanell
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3maj się Ada, czasem jeszcze się ogarniemy na ts albo gdzieś i pogadamy :P. Taka prawda była, że tylko trzech adminów ogarneło ten ts i jest teraz tym czym jest :P. No ale tak bywa, że liczą się tylko ostatnie tygodnie nikt nie patrzy ogólnie co się zrobiło :D.

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał vroota to dostał...

cześć 

odebrano to odebrano..

 

Wielka szkoda.. mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy i nie raz porozmawiamy :)

 

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności