Skocz do zawartości

Czym naprawić serwer?


kubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się tak, że serwer podupadł troche :/ i wpadłem na pomysł, żebyście sami jako gracze napisali, co byście zmienili co dodali :) 

jestem otwarty na wsze propozycje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie cieplo i aktywnosc bedzie spadac wszedzie ja bym zmienil tryb z bf'a na team deatch match (?) No z auto respem bo pocczatkowi gracze padaja po pol minucie i czekaja dwie minuty na nowa runde po czasie robi sie to nieoplacalne a na auto respie zabawa caly czas mozna wlaczyc vip'a od 22 do 8 za free dla kazdego pod koniec mapy dla naj gracza/y nagroda innne tryby ciezko bedzie rozkrecic bo jest ich pelno

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie ma sensu, poniewaz serwer bf2 powinien dalej istniec, bo to klasyk jest. Atmosfera, gracze i niesamowita historia, ktora mozna tym pomyslem zniszczyc. Ewentualnie zamienic inny serwer lub dodac nowy, ale nie zmieniac bf2, nie robmy jaj. Wiadomo ze aktywnosc spada, bo cieplo, ale z Kubusiem juz staramy sie zrobic wszystko zeby bylo jak dawniej. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bf jest dobry dla graczy ktozy juz troche graja w te pistolety ale przez cs go zaczlo grac duzo swierzakow i raczej nie uda nam sie otrzymac takiej frekfencji jak na serwerach z auto respem ewentualnie polaczyc bfa z auto respem takie serwery chyba mozna by policzyc na palcach jednej reki a frekfencja duza na nich podniesc tylko trudnosc zdobywania odznak i moze by sie udalo wiadomo klasyczny bf by to nie byl ale albo gramy w 5 klasyka albo w 15 i kazdy sie bedzie dobrze bawil i stali gracze jak i nowi moze to ci kowal podejdzie bo naprawde w sezonie letnim nie ruszycie frekfencji w klasyku trzeba dac cos "nowego" a frekfencja urosnie w wakacje to dobrze by bylo juz ogarnac sie z tym do tego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, żeby zmienić na team death match + można zrobić coś pół bf2, taka zamiana, ponieważ mało osób gra, ja jako administrator może i mam mało min przegranych, ale to nie moja wina, tylko wina tego ze nikogo na serwie nie ma. Jeśli tak dalej pójdzie to serwer padnie. takie jest moje zdanie. :*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale pozbywanie sie bf2 jest bledem. Jak zaczynalem przygode na cs-classic to ten serwer byl wizytowka no moze oprocz cod350. Kazdy serwer da sie rozkrecic. Potrzebna jest reklama. Poproscie innych opiekunow o dodanie reklamy bf2 do "say" na swoje serwery. Zrobcie vipa po promocyjnej cenie. Zmiana mapcycle na dd2/inferno/nuke. Reset tez by sie przydal. Dobrze dobrane pluginy. I przede wszystkim Dyskusja na forum. Dodaj temat w propozycjach ba forum. Wiecej osob sie wypowie. I cos musi byc nie tak z atmosfera na serwie. To serwer musi byc dla graczy a nie odwrotnie. Jak byl soot serw stal pelny. Cos musieliscie ominac lub cos zlego dzialo sie na serwie ze tak jest teraz.

Pozdrawiam i Powodzenia!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamy na say raczej nic nie dadza bynajmniej ja nawet ich nie czytam nie wiem jak inni promocja na vipa przy tej aktywnosci nic nie da komu bedzie sie chcialo wyrzucac kase zeby pograc z paroma osobami przy nie stabilnej frekfencji w dodatku malo kto kupi vipa jesli nie pogra pare dni na serwie mapcycle bylo zmieniane nie raz z tego co pamietam i raczej duzo to nie dawalo a co do resetu to tylko zniecheci pozostalych graczy bo przy tej frekfencji ich nie nabija nawet jesli to nabija je w gora miesiac i znow reset? dla mnie jest potrzebna zmiana trybu serwera moze jak nowy tryb zarobi na siebie i jeszcze cos zostanie to wlasciciel otworzy nowy serwer bf`a ale nie wiem na jakich zasadach sie tu otwiera nowe serwery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na tym serwerze nie gram. ale dziwne jest ze przez 2 lata nie bylo problemow a nagle sie pojawily.

Powinniscie wykorzystac wszystkie mozliwe opcje a pozniej dokonywac takich powaznych zmian jak zmiana modu.

Jest duze ryzyko ze sie to nie uda (przyklad:4fun) .

W temacie prawie nikt sie nie wypowiada wiec zdanie paru osob nie moze byc wiazace.

Postawcie temat w Propozycjach i szukajcie szerszej opini.

Deathmatch szybko sie nudzi , taka moja opinia.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Damian i właśnie to nie ma celu, zmiana mod'a, ponieważ efekt chwilowy za bardzo nie idzie na rękę.

Leilo to nie jest wytłumaczenie, bo ja jak chce to gram nawe 2 vs3 więc no

Mam zamiar zrobić ogólny reset końcem miesiąca no i to mapcycle dd2,inferno,wes,nuke i jeszcze jakieś dwie mapy 

Złym pomysłem, też nie będzie zmniejszenie ceny vipa, to też może zachęcić 

Co do reklamy na innych serwerach naszej sieci to jest całkiem spoko pomysł 

Edytowane przez kubaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamy na innych serwerach naszej sieci to jest całkiem spoko pomysł 

Reklamowanie serwerów na innych forach nic nie daje, bo posty są bardzo szybko usuwane wystarczy popatrzeć na nasze forum.

Co do pomocy, to na pewno częstsze resety rankingu i odznak [itp itd.] większe przełożenie na skill, chodzi o to, żeby nie było tak, że ktoś ma odznaki i jest unskill'em, ale nie da się go zabić... Reklama forum na serwerze, to też może przełożyć na większe zainteresowanie nie tylko samym serwerem [gracze nie będą tylko grać, ale również interesować się serwerem, kreować go], ale nawet być może więcej vip'ów będzie się sprzedawało. Jeśli jakieś eventy robisz, to rozgłaszaj to w grze [wgraj jakiś plugin, który będzie informował graczy o takim evencie], tyle ode mnie póki co, bo nie mam pomysłu.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia:

 

Na Waszym serwerze byłem.. 2 razy? może 3 maksymalnie.

Nie spodobał mi się ze względu na:

- słabe mapy

- przedziwne modele postaci vipa (wtedy jak był assasin, nie wiem jak teraz)

- zbyt dużą różnicę pomiędzy nowymi graczami, którzy nie posiadają żadnych odznak a starszymi (odznaki, które dają.. więcej hp, "zamrażają przeciwnika".., dla mnie słaba opcja skoro nowi nie mają kompletnie żadnych umiejętności).

 

Codmod jest charakterystyczny ze względu na to, że posiada klasy, każdy sobie może je wybrać i expić. Nie wszyscy grają tą samą klasą, dlatego jest szansa na zabijanie innych.

Kto chce pograć sobie na normalnym serwerze, wejdzie na FFA / DD2, kto na modzie: COD (zauważmy, że wciąż mamy różne poziomy: 350lv, 2k, 45k).

 

Czy zmieniać serwer? Nie wiem.. jeżeli uważacie że będzie tylko lepiej, to warto spróbować.

 

Deathmatch jest potrzebny. Nie wiem kto wymyślił Paintball'a, ale według mnie to pomyłka.

Skoro mamy serwer mixowy, przydałby się również taki, na którym można trenować.

Zauważmy ile jest serwerów typu paintball/DM i jak bardzo są oblegane. (Paintball nie był modny 5lat temu?)

Na DM może wejść każdy, z FFA/DD2/BF2/Mixowego a na Paintball?

 

Powiem tak.. jeżeli serwer bf2 zostanie zamieniony na deathmatch, będzie to z pewnością duży szok dla graczy, ale pamiętajmy, że otworzy się na szersze ich grono.

 

Nie hejtujcie, nie wypominajcie. To moje zdanie

 

@Damian

Jeżeli deathmatch się szybko nudzi, to powiedz coś graczom serwera Only DD2 :)

 

 

Jeżeli chcecie ratować BF2:

Reklamy na forach nic nie dają. Musicie zainteresować ludzi w inny sposób. Częste resety? Coś w tym jest, bo zawsze nowi gracze będą mieć szansę na jakąkolwiek grę, tylko.. po co nabijać odznaki, skoro za tydzień/dwa wszystko zostanie usunięte i nie będzie się można tym nacieszyć? Takie sobie.

 

Serwery typowo modowe: Deathrun/Codmod łatwo jest wypromować ze względu na klasy i klasy premium. Tutaj.. sam nie wiem.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo nowych map dodałem, skiny też się zmieniły bo dośc długo nie było ale przywróciłem to i jest ok, ale nie assasiny!:)

 

co do mnie to ciężko mi powiedzieć co to zrobić i jak to zrobić. NIby masz racje Sahdow ale na serwerowni jest ta różnorodność serwerów no i kurcze nie będzie za dużo DM? Owszem, jest duża szansa, że będzie dużo ludzi tylko kurcze brakuje mi przekonania :/ zobaczymy po resecie co bedzie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathmatch to typowa Sieka ( ja tam gram jak sie rozgrzewam) jednoczesnie po 10 minutach wychodze i szukam czegos innego .

Co do reklamy to chodzi mi o dodanie postu z ip do "informacji" na serwerach cs-classic.

Sam robilem kiedys taka reklame dla Diablomoda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no, ten serwer to legenda, wręcz zbeszczeszczeniem będzie zmienianie go na innego moda. Moim zdaniem należy zrobić mapcycle dust2/nuke/inferno(westwood). Po prostu muszą być mapy, które gracze lubią grać, a te są najbardziej standardowe.

Zmniejszenie cen vipów nie wiem czy coś da jak nikt nie będzie grał. Trzeba bardziej reklamować serwer, poproś właśnie opiekunów innych serwerów żeby dodali jakąś reklamę na swoich serwerach. Resetowałbym też odznaki co jakieś dwa miesiące, żeby był czas je nabić, ale żeby później nie było takiej sytuacji że Nowy gracz zniechęca się bo trafią non stop na gościa który ma 32 odznaki.

 

 

Tyle ode mnie.

 

 

Zobaczycie, że na wakacje będzie każdego dnia przez 12h full osób. Tylko nie zmieniajcie moda!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zróbcie restet, zareklamujcie na innych serwerach, które są oblegane, zakupcie ze 2 steamy ( składka od adminów, ja też mogę coś rzucić ), które w dzisiejszych czasach kosztują śmieszne pieniądze i rozlosujcie je pomiędzy graczy. Reklama na serwerze nie musi brzmieć " bf2, rozdajemy steamy, losowanie, reset 192.XXX.D.X919 ", żeby zbyt szybko nie dostać kicka można podać GG i zainteresować losowaniem steamów pomiędzy graczami, którzy pograją sobie tydzień lub zdobędą jakiś tam stopień ( żeby była rywalizacja ). CS 1.6- konto steam kosztuje około 10 zł a jest to najlepsza zachęta... Jeśli nie chcecie się składać na steamy to dodajcie warunek udziału w losowaniu- zakup vipa na miesiąc za jakąś tam cenę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapcycle to jest średni pomysł. Dlaczego? Był on już kilka razy i za każdym razem był usuwany, bo gracze narzekali że grają wciąż na tych samych mapach, a podczas głosowania mogą grać non stop te same mapy ... Można zrobić mapcycle, ale przydałoby się jakieś głosowanie na forum jakie mapy mają się pojawić.
Zauważyłem też że nowych graczy denerwują gracze którzy mają nabitą odznakę z shota, która daje niewidzialność i nowi gracze się tym zniechęcają. Moim zdaniem przydałoby się zamienić niewidzialność na coś innego.
Żeby zachęcić do kupowania vipa przydałoby się coś dodać vipowi, aby bardziej się opłacało go kupować.

Pozdrawiam Jigi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wszystko było okej - za czasów innych opiekunów.

Bez obrazy, ale moim zdaniem najbardziej to ty przyczyniasz się do osłabiania serwera xd

Powinieneś być bardziej stanowczy, raz patrzyłam coś tam w skargach na bf2 i ewidentnie obstawałeś za swoim kolegą ;p

 

Zmiana na DM nie jest dobrym pomysłem, takiego serwera bf nie można likwidować xd 

 

Pierwszym podstawowym krokiem dla ciebie jest ogarnięcie swoich adminów, bo panuje tam u was taka zasada, że jak ktoś na admina napisze skargę, to ten "ktoś" ma już pograne... xD idiotyczne i dziecinne zachowania powinny zniknąć :D

 

Różnica między nowicjuszami, a stałymi graczami mi się nie podoba

Wbijając na serwer praktycznie nie ma się szans, częstsze resety może coś by dały?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mashiro nie wiesz jak jest po miedzy adminami i nie wiesz jak patrze na skarge i nie odrzucam ich więc nie czepiaj się czegoś czego nie wiesz na 100% :) tak, ograne ich i o tym też pamiętam :) i dziękuje za wypowiedź :) 

Mapcycle bedzie, vip też pójdzie w dół no i reset też bedzie co jakiś czas i NIE BĘDZIE DM tylko serw dalej pozostaje Bf2+FFA :)

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o adminów to wiem coś o tym, przekonałem się na własnej skórze, lecz koniec końców wszystko zakończyło się happy endem ;) gadaliśmy na priv itp. i teraz zamiast kosy z adminami jest sztama ;) chociaż nie ze wszystkimi ;) najlepiej zróbcie anonimową ankietę, w której gracze wskażą najmniej kompetentnego admina i wtedy zmieni się "  fundament ". W mojej opinii admini powinni posiadać konto steam, ponieważ admin to nie jest " przeciętny gracz " tylko osoba reprezentująca pewne wartości i całą sieć serwerów ( ale to jest tylko moje zdanie ).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile wynosi składka za admina ale steam kosztuje max 10 zł :D tzn. konto steam z grą. A jeśli macie kilku kandydatów na jedno miejsce adminowskie to też można zrobić ankietę żeby gracze zasugerowali Szeryfowi admina.

A dlaczego uważam, że admini powinni mieć steam ? Już mówię: admin NIGDY nie czituje a steam jest swego rodzaju zabezpieczeniem, poza tym jeśli admin ma steama to jest się z nim łatwiej skontaktować bez konieczności minimalizowania gry ;) Gra pewnego admina na tym serwerze wzbudza we mnie pewien dylemat " da się tak przyszczęścić czy to już odpał ?". Jak będę miał czas przeglądne cały filmik ( ciągle go mam ), wyznacze wszystkie " dziwne " akcje to przedstawie wszystkim i każdy się wypowie.

Edytowane przez Bartek_199411
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dojdzie do tej ankiety to proponuje nie robić anonimowej, w anonimowej gracze z innych serwerów będą głosować w ankiecie a tego nie chcecie pewnie. Wole żeby to był szczerze dany głoś niż jakieś 10 od innych serwerów. 

 

 

 

@@EDIT

The monk, skoro jest anonimowa to nawet twórca ankiety nie zobaczy kto głosować baa nawet właściciel tego chyba nie może zobaczyć. Nie ma czego się bać w oddawaniu głosu, jeżeli chcecie się bać bo ktoś was nie będzie później "lubił" to nie wart robić te ankietę.

Edytowane przez BezImiennyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do steam`u dla adminow sie nie zgodze ale co do ankiety jak najbardziej bo mialem dwie sytuacje gdy admini byli dlamnie chamscy gdyby byla anonimowa to moze jednak opiekun moze sprawdzic kto glosowal i zobaczy ile glosow jest z innych serwerow ale nie wiem czy tak moze bo jestem w tym zielony akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje odwołać zakaz HE na małych mapach, bo dużo ludzi się pluje o to, że dlaczego jest zakaz? Udostępnić kupno odznak tak jak to było kiedyś, bo jak ktoś sobie nie radzi to będzię mógł kupić odpowniednią odznake. VIP też można zrobić jakąś promocje na niego bo dużo ludzi tak samo się pyta ile koszruje vip to są chętni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności