Skocz do zawartości

Czym naprawić serwer?


kubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

siema, adminowałem na bf2 rok przez 2 lata( skonczylem rok temu) server był zawsze pełny, w godzinach 18-22 nie dało sie wejsc.. a teraz?? pustki..

zobrazuje sytuacje która ostatnio nastąpiła.. gramy 5 na 5 .. ludzie chca małą mape .. ok .. i next map to 35hp na noze .. no kurde.. wszyscy uciekli

moim zdaniem za duzo "egzotycznych" map.. wrócmy do korzeni.. dajmy mapcycle assault, aztec, d2,inferno, train, nuke dust1, office, westwood, eldorado ... plus jakies 2 male.. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje dać mapy:

-dust2

-inferno

-eldorado

-westwood

-mirage

 

i to ustawić i nie ruszać tego, kilka małych map i będzie git. Jak jakaś mapa będzie miała mała aktywność to zmienić na jakąś inna np: office itp. Daj tydzień na zobaczenie aktywności. Przywróć kupno odznak i vip tańszy(dodaj informacje na say, że tańszy vip i kupno odznak i podaj swój nr gg.) Życze powodzenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego uważam, że admini powinni mieć steam ? Już mówię: admin NIGDY nie czituje a steam jest swego rodzaju zabezpieczeniem

Dowcip się Ciebie trzyma, nie ma co :P

 

co do steam`u dla adminow sie nie zgodze ale co do ankiety jak najbardziej bo mialem dwie sytuacje gdy admini byli dlamnie chamscy gdyby byla anonimowa to moze jednak opiekun moze sprawdzic kto glosowal i zobaczy ile glosow jest z innych serwerow ale nie wiem czy tak moze bo jestem w tym zielony akurat

Opiekun tutaj nie ma nic do rzeczy, liczy się twórca ankiety.

Jeżeli ankieta nie zostanie stworzona z wybraną opcją "Głosy publiczne", to nikt, twórca tematu/użytkownicy/moderatorzy nie mogą zobaczyć kto jak oddawał głos.

 

Według mnie jest to całkiem dobry pomysł z tą anonimową ankietą.

Większa szansa na to, że wyjaśni się parę spraw, bo nikt nie chce/nie lubi wypowiadać się negatywnie o drugiej osobie.

Anonimowość - dobra sprawa (stąd tyle prawdy w internetach xD)

 

Ja proponuje odwołać zakaz HE na małych mapach, bo dużo ludzi się pluje o to, że dlaczego jest zakaz? Udostępnić kupno odznak tak jak to było kiedyś, bo jak ktoś sobie nie radzi to będzię mógł kupić odpowniednią odznake. VIP też można zrobić jakąś promocje na niego bo dużo ludzi tak samo się pyta ile koszruje vip to są chętni:)

 

Jeżeli macie problemy z granatami na małych mapach, to proponuję rozwiązanie takie, jakie wprowadziłem na FFA.

Na mapach typu fy_ gdzie znajdują się granaty HE - są one dozwolone dla VIP'ów. Smoke/Flash jest zablokowany. Na pozostałych mapach natomiast typu aim/awp wszystkie granaty są zablokowane.

Jak coś to mogę przerobić plugin dla Waszych małych map.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow, To nie był dowcip, ale ironia :D Mając steama masz większą gwarancję, że admin jest ogarnięty. 

Już jakieś pomysły są więc można przedsięwziąść cokolwiek np. można już przeprowadzić tą ankietę ( fajnie by było gdyby można było podać również uzasadnienie swojego "głosu" )

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owa ankieta jeśli nawet by powstała to musi być anonimowa admini pokazali w przeszłości, że nie są wyrozumiali stąd też aby zapewnić jak to kolega wyżej ujął immunitet graczom głosującym, to trzeba wyłączyć jawność głosowania i tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was nie piszmy o wszystkim teraz w tym temacie, tylko konkrety jak naprawić nasz serwer BF2, admini z BF2 są ostatnio jednymi z najczęściej aktywnych na serwerze, więc nie rozumiem po co wgl dyskutować o pracy adminów w tym temacie? Chcecie zmieniać adminów po to, aby serwer całkiem świecił pustkami? Ja to tak zrozumiałem i według mnie nie jest potrzebna żadna ankieta, ani rozprawianie w tym temacie o adminach. Pomysł Shadowa z HE jak najbardziej mi odpowiada i myślę że się przyda, bo jednak jakiś tam zakaz powinien być skoro np. ja mam profke z HE rzuce HE na aim_ crazyjump czy innej małej to zabiję wszystkim z miejsca praktycznie. Co do kupna odznak to nie wiem czemu nie ma takiej możliwości, ale powinna zostać wprowadzona, ponieważ gracze słabsi, mogliby sobie dokupić jakąś tam odznake na danym poziomie za nie "zawyżoną" cenę, a wiadomo że serwer musi przy okazji zarabiać. Vip w promocji również by się przydał, ponieważ mało vipów przez dłuższy czas było widać, o ile wgl można było mówić o większej aktywności. Czekamy do resetu i zobaczymy jak to będzie po nim, jeszcze reset banów by się przydał w zbliżonym czasie. Jestem jednak za mapcycle, większa zawsze była wtedy aktywność i nie było jakiś dziwnych ap, których gracze nie znali oraz które im nie przypadały do gustu. Można zostawić możliwość wpisania na say: "mala mapa" kiedy jest 8 lub mniej graczy, choć myślę, że rzadko tak będzie po resecie. Oczywiście inne mapy też mogą być wgrane na serwer i poza map cycle, mogłyby być wybrane do vote przez admina i zmiana na inną w razie nudy. Chyba tyle ode mnie na razie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mają być najaktywniejsi skoro nikt nie gra ? Gracze chcą ankiety i tyle. Boisz się wyników czy co ?

 

Najpierw naucz się poprawnie złożyć zdanie, bo nic nie rozumiem z tego biadolenia. Mi chodziło, że admini czasami nawet sami ze sobą grają, są najbardziej aktywni na bfie, a graczy brakuje. Nie boję się wyników, tylko patrz na nazwę tematu i nie spamuj tu o adminach, bo to nic nie wnosi do tematu, założ sobie osobny temat, bo nie dyskutujemy tu o adminach tylko o tym jak naprawić serwer. Pozdro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal, w temacie jest napisane "czym naprawić serwer?" więc nawet admini się w to wliczają. Zróbcie ankietę ustaw te mapy co podałem obniż ceny i trzeba poczekać.

Edytowane przez BezImiennyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to żeby moja propozycja była taka że jeśli kto sprowadzi paru graczy na bf to dostanie na pare dni/tyg zależy jak opiekun zrobi vipa darmowego oczywiście musi jakoś udowodnić tylko nie mam pojęcia jak -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a według mnie najlepszym wyjściem będzie jakaś stabilizacja. przeglądałem forum bf2 dość często i co chwile kubaa zmieniałeś mapy, skiny beznadziejne pluginy dodawałeś, jednym słowem narobiłeś syfu, nie wypowiadałem się bo bardziej doświadczeni gracze na sieci pisali o tym ale kubaaa zawsze pisał" kolejny który nie wie co się dzieje na servie", grałem na bf2 jakiś rok temu może dawniej, był to zajebisty server ciągle pełny, opiekunem był soot. nie było żadnych zmian wielkich, klucz to stabilizacja. przetrzymajcie okresy egzaminów, matur i nie róbcie tyle zmian. Może lepiej vote robić, tak żeby co 4 mapy można było powtarzać(nie wiem czy zrozumiale to opisałem chodzi mi o coś takiego np. dd2-nuke-inferno-aztec-train- i dopiero teraz może znowu dd2 być). Walcz kubaaa o ten server, nie zrażaj się chwilowym spadkiem aktywności, stablizacja, miła atmosfera, ogarnięci admini i brak bezsensownych pluginów czy skinów które pasują na 4fun

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie narobilo a nie bylo mnie tylko przez miesiac xD z ta ankietą to dobry pomysl co do DM to wogule przegiecie dobrze ze zostanie zwykly bf2 co do resetow to przydaly by sie czesciej bo nowi gracze serio nie maja szans majac 100 hp wylatujac na goscia ktory ma 140... niewiem co zrobic zeby byla taka aktywnosc jak kiedys ale wiem ze trzeba to zrobic bo serwer jest zajebis**. ja bede robil wszystko co w mojej mocy zeby serwer nie upadl zachecajcie swoich znajomych niech graja ja tak zrobie.co do opiekuna to nie jest jego wina ze serwer upada poprostu wiecej ludzi gra teraz w cs go niz w 1.6
POZDRAWIAM MŁODY :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak naprawic server??  puste slowa nic sie nie robi w tym kierunku ...  z obrazuje pewna sytuacje.. 14 osob na servie mapa wiocha.. gracze sie domagaja zmiany bo chaos nabijanie sztuczne odznak.. burdel na serverze/mapie.. admin na spec chyba nabijał godziny tylko... ciagle mapy niestandardowe/bezsensowne..  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mapcycle: dd2,inferno,mirage, nuke,eldorado, assault, west

2. Małe mapy ok.

3. Nowe rs

4. Nowe modele

5. Nowe skiny

6. Admin nie musi mieć steam

7. Vip na miecha  6,17 zł

8. Odznaka  11 zł

9. Konkursy dalej są

10.   Admini mają być zgodni a jak nie to odbieram admina z miejsca.

11.   Blokowanie he na malej (plugin od Shadowa)

12.   Nowe rangi

13.   Darmowy steam odpada

14.   Nie będzie żadnej ankiety, jak admin podpanie to leci skarga i tyle

15.   Ogólny reset co 2/3 miechy

16.   Gracz ma prawo bez żadnych namawianek na admina. Gracz czy admin, może po prostu mu podsunąć pomysł (graczowi), złożenia podania. 

17.   Jak zapomniałem o czymś to będę edytował. 

 

Mam nadzieje, że bedzie gitara :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności