Skocz do zawartości

Podanie :)


Dawidek ;] ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : DawidNick: DawideK ;] ;*Wiek : 15Znajomość AMXX[(1/10) : 9/10Mikrofon(tak/nie) : taak ale zepsute :(Składka(tak/nie)[składka obejmuje pakiet premium]* : i tu problem moge placic skladke raz na dwa miesiace. premium mi nie potrzebneSteam/NS : NS :(Kontakt:: 10751581Dlaczego ty? :: Poniewaz Jestem mily dla otoczenia i dynamiczny.Chce pomoc administracji.Ilość godzin przegranych na serwerze : Narazie od dzis ale bendzie wiecej h przegranych na forum i na serverzeLink do Reklam :Blagam o Okres na probe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Dlaczego? Krótki staż na forum i serwerze, mała aktywność. Poczekaj jeszcze z 2tygodnie, napisz trochę sensownych postów, pograj dłużej na serwerze i będziesz miał większe szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu , za to powinny lecieć Warny a mowa o nie czytaniu Wymogów Podania na Adma , przykład ten gracz ... Nawet reklamy są złe ... I przez to robi się nie potrzebny Temat. Wymagania są od tego żeby je spełniać a nie dlatego że komuś się nudziło to sobie napisał bo miał gówno do roboty ... Na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności