Jump to content

Podanie :)


Dawidek ;] ;*

Recommended Posts

Imię : DawidNick: DawideK ;] ;*Wiek : 15Znajomość AMXX[(1/10) : 9/10Mikrofon(tak/nie) : taak ale zepsute :(Składka(tak/nie)[składka obejmuje pakiet premium]* : i tu problem moge placic skladke raz na dwa miesiace. premium mi nie potrzebneSteam/NS : NS :(Kontakt:: 10751581Dlaczego ty? :: Poniewaz Jestem mily dla otoczenia i dynamiczny.Chce pomoc administracji.Ilość godzin przegranych na serwerze : Narazie od dzis ale bendzie wiecej h przegranych na forum i na serverzeLink do Reklam :Blagam o Okres na probe:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie. Dlaczego? Krótki staż na forum i serwerze, mała aktywność. Poczekaj jeszcze z 2tygodnie, napisz trochę sensownych postów, pograj dłużej na serwerze i będziesz miał większe szanse.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na niebrak składki tylko co 2 miechy-Wtym 4 reklamy ktore nie sa wgl reklamami tylko przekierowywuja na gowna stronke forumm..PODAKO NA ODWAL SIE NIE.!

Link to comment
Share on other sites

Bez sensu , za to powinny lecieć Warny a mowa o nie czytaniu Wymogów Podania na Adma , przykład ten gracz ... Nawet reklamy są złe ... I przez to robi się nie potrzebny Temat. Wymagania są od tego żeby je spełniać a nie dlatego że komuś się nudziło to sobie napisał bo miał gówno do roboty ... Na NIE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy