Skocz do zawartości

Skarga na Admina Logan.


pfk.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:PFK.

2.Nick admina/gracza który zawinił:LoganN

3.Admin/Gracz :Admin

4.Data i godzina:18 : 35

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

 

Wycinek z konsoli cs:

 

(ADMIN) PFK. : To po jaka cholere dajesz bana jak nawet na niego nie patrzyles kurwa

*** Peres killed LadyBlasterman<3 with a headshot from m4a1 ***

(ADMIN) PFK. : ?

PFK. killed LoganN with ak47

FlaMaSTeR. : /vip

 

LadyBlasterman< dolacza do Sil Terrorystow

*** Blasterman killed miQ with a headshot from ak47 ***

PFK. (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]

PFK. (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny]

Ziomek. killed wiatruwka i tery with glock18

(ADMIN) PFK. : odpowiesz?

PFK. killed FlaMaSTeR. with m4a1

wiatruwka i tery dropped

wiatruwka i ter opuscil gre

* Runde wygrala druzyna TT!

PTB: Round ended, checking teams.

PTB: Transfering Ziomek. to the CTs

* TT Prowadzi wynikiem 11 ::: 3

LoganN : dostalem skarge na niego i zaaragowalem

 

*** Peres killed LoganN with a headshot from m4a1 ***

Blasterman (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]

Ziomek. : zare*

 

miQ : zawija zaraz dzieffczyny

 

Peres killed Ziomek. with m4a1

(ADMIN) PFK. : tak zaragowales ze kurwa zrobiles mu ss na slepo deklu a ja mna niego patrzylem a aima nie

mial .!

Blasterman killed miQ with m4a1

PFK. (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]

*** Peres killed paliga with a headshot from m4a1 ***

PFK. (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny]

qpson dropped

*** PFK. killed FlaMaSTeR. with a headshot from m4a1 ***

daniel52 dropped

* Runde wygrala druzyna TT!

Paczka DeDust2 Only By K@zIu##AlKoHoLiK <3 , Milej Gry!

qpson dolaczyl

Requesting tempdecal.wad from server

PTB: Round ended, checking teams.

PTB: Can't switch players, need valid target in each team.

qpson dolacza do Sil Anty-Terrorystow

* TT Prowadzi wynikiem 12 ::: 3

LoganN : dostalem skarge

 

*** Peres killed Ziomek. with a headshot from m4a1 ***

PFK. : ALE ZEBY NA SLEPO DEKLU NO...!?

 

miQ : nie tlumacz ze im sie

 

*** LoganN killed PFK. with a headshot from m4a1 ***

Blasterman (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]

LoganN : wiem ze nie popatrzylem moj blad

 

 

(Sry za moie słowa ale wyparowal normalnie lul).

 

 

 

6.Opis sytuacji:Gram sobe i nagle dostaje zgłoszenie o aimie na u@ no to wbijam na specta i byl jeszcze admin logan. SPrawdzam go koles nie mial aima ale logan postawil na sowim i zrobil ss .! Oke ss tylko jakie ss ? SS zrobil na slepo ..

Prosze o zrobienie czegos z tym bo to tak byc dalej nie moze zeby admin robil ss na slepo.?

Moim zdaniem jest to nie dopuszczalne..

 

 

 

Pozdrawia PFK.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio pisałem że Admini nawet na spekta nie wyjdą tylko ss z marszu w czasie gry.

 

A LoganN robi tak cały czas(przynajmniej w 90% robienia ss jak byłem na servie z Adminów tylko ja i on),bo jak jest nas więcej to nie potrafie ocenić.

 

Wiiem jedno oprócz tych Adminów

1.ProwokatoR ;)

2.SodziO

3.Balonidas

4.lato

5.latek23

6.LuBiS`

żaden Admin nie zaszczuci spekta swoja obecnością przed zrobieniem ss,ów,daniem bana(oczywiście za czity bo inne bany się nie liczą). (Zastrzegam sobie prawo do pomyłki,bo zaraz zacznie się płacz,ta wypowiedz wynika tylko z mojej obserwacji i nie ma na celu nikogo obrazić,ani nic innego.)

 

Ps.Probuję ich pouczac i nauczyć wbijania na spekta,ale to jak grochem o ścianę(raz nawet usłyszałem odp. cytat "Przecież patrzyłem na niego jak nie żyłem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jedno oprócz mnie i latka żaden Admin nie zaszczuci spekta swoja obecnością przed zrobieniem ss,ów,daniem bana(oczywiście za czity bo inne bany się nie liczą)

Pozdrawiam prowokator, nie wiesz a takie głupoty pleciesz ja akurat na specta włażę i przez parę rund obserwuję jeśli ktoś zawaliście śledzi admin spector to robię ssy takie pieprzenie szopenie.... I się tak nie wychwalaj, że Ty i latek tylko na specta wchodzicie by zrobic ssy bo to jest nie prawda. Tyle ode mnie... Zgadzam się z SodziO pilnuj siebie ...Pozdrawiam.Lato ~wOw~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże jakie oburzenie ile ty masz lat żebyś mówił mi co mam robić pisze tylko to co widzę jak jestem na serwie,nie wiem co wy robicie jak mnie niema i napisałem że tak się dzieje w 90% dawanych banów,a wy gracie mało na servie a ja i logan jesteśmy tam prawie cały czas i widze co on robi więc już skupmy się na nim bo to na niego skarga.Jeszce nei pamietam wszystkich Adminów zaraz posprawdzam i uzupełnie listę wyżej.

 

A LoganN robi tak cały czas(przynajmniej w 90% robienia ss jak byłem na servie z Adminów tylko ja i on),bo jak jest nas więcej to nie potrafie ocenić.

 

widziałes co napisałem,nie oskarżam tu nikogo oprócz logana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzy się powinno być ostrzeżenie dla Logana . Ale druga sprawa , za obraze pfk ty też powinieneś ostrzeżenie dostać . Nie zapominaj , że masz takie same prawa jak on i nie możesz rzucać obelgami na prawo i lewo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProwokatoR ;), o mnie zapomniałeś ;D. Więc tak co do sprawy, po pierwsze admin powinien utrzymywać kulturę, nawet w stosunku do innych adminów. Także mogłeś zareagować na tą sytuację spokojnie, a nie od razu Go obrażać. Tutaj popieram zdanie Nexta. Kolejna sprawa, jak już ktoś ma aima to się kręci demko a nie robi screeny.. Według mnie Logan powinien dostać ostrzeżenie, ponieważ admin powinien moim zdaniem zwracać uwagę na swoje własne spostrzeżenia, na to co widzi, a nie kierować się tym co jest gdzieś napisane.. jak będzie robić tak cały czas, to ze skargami nie wyrobi ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym się słuchał każdego, to by ludzi na serwerze nie było ... Jak ktoś mi powie, że ktoś cheatuje to na specta wchodzę. Tak samo jak podpisujesz Logann jakiś kwit to nie sprawdzasz co jest tam napisane? facepalm ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności