Skocz do zawartości

[Dyskusja] Ulubiony bohater anime


Emin3m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Tak jak w temacie, jaki jest wasz ulubiony bohater anime?

 

 

Ulubiony bohater:
Anime w którym jest:
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?:

Edytowane przez Emin3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem, że nie posiadam jakiegoś jednego ulubieńca, bo w co drugim anime, główny bohater jest świetny.

 

Bohater: Uzumaki Naruto
Anime w którym jest: Naruto / Naruto: Shippuuden
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Cała jego historia przedstawiona w anime jest świetna. Podoba mi się jego podejście do życia, treningów, przyjaźni i innych.

 

@Eminem: Itachi największy BADASS jaki był w anime ;d.

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem, że nie posiadam jakiegoś jednego ulubieńca, bo w co drugim anime, główny bohater jest świetny.

 

Bohater: Uzumaki Naruto

Anime w którym jest: Naruto / Naruto: Shippuuden

Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Cała jego historia przedstawiona w anime jest świetna. Podoba mi się jego podejście do życia, treningów, przyjaźni i innych.

Muszę szczerze przyznać iż Naruto też jest moim ulubionym bohaterem, często nawet sobie powtarzam iż nasze charaktery są podobne, oprócz Naruto uwielbiam Uchiha Itachiego i jego historię <3

Edytowane przez Emin3m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ulubiony bohater: Itachi Uchiha
Anime w którym jest: Naruto
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Ponieważ jego postać jest tajemnicza i jest on podobny do mnie. Niby nie kocha bliskich odrzuca ich i wgl, ale oddał by życie za ich bezpieczeństwo ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony bohater: Lelouch Lamperouge (Lelouch vi Britannia)
Anime w którym jest: Code Geass
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Jest swietnym przypadkiem genialnego licealisty, który wypowiada wojnę prawie całemu światu. Aby zwyciężyć jest gotowy zabić :). No i ta tajemnicza śmierć :D.

"Zniszczę ten świat, i stworzę go na nowo..."

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ulubiony bohater: Izumi Shinichi
Anime w którym jest: Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Bohater zachowuje się racjonalnie i nie ma kretyńskich ideałów,

których się trzyma jak idiota(jak to mają w zwyczaju, główni bohaterowie większości anime).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ulubiony bohater: Kaneki Ken
Anime w którym występuje: Tokyo Ghoul
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem: Przypomina męczennika, przyjmuje całe cierpienie po to, by chronić innych, podoba mi się też to, że jest człowiekiem rzucony w realia które nic nie mają wspólnego z tym, przez co od małostkowego studenta przeobraża się w osobę która może przechodzić przez najgorsze męczarnie i wciąż być szczęśliwym z tego co ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony bohater: Kaneki Ken
Anime w którym jest: Tokyo Ghoul
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Idealna osoba, która przypomina mi samego siebie (z charakteru). Z pozoru, na początku pierwszego sezonu - zwyczajny chłopak, potem przeistacza się w Ghoula. Robił swoje i mimo wszystko przeszedł z Anteiku do Aaogiri, zostawiając swój dom, swoich prawdziwych przyjaciół. Idealne anime, wciąga niczym jak zza młodu smerfy, czy inne bajki. Polecam. 

Edytowane przez STIKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ulubiony bohater: Son Gokū
Anime w którym jest: Dragon Ball
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Kiedy zacząłem oglądać Dragon Ball pierwszą serie byłem jeszcze młody. Son Goku różnież był bardzo mały i młody, był moim wzorem do naśladowania, uczył mnie że zawsze w życiu trzeba być silnym i stawiać czoła wyzwanią które stają na naszej drodze. Pokazywał swój zapał i chęć do podejmowania walki. Mały, zwinny, utalentowany chłopiec z czasem przeistaczał się w wielkoroć to lepszego człowieka. Poznawał przyjaciół, poznawał nowe miejsca, nowe miejscowości. Całe moje dzieciństwo wzorowało się właśnie na nim, w sumię to jest tak do teraz. Bardzo długo kazali mi czekać zanim powstanie nowa seria Dragon Ball Super ale wkońcu jest. Wszystko jakby wróciło znowu poczułem się wyjątkowo kiedy mogłem oglądać Son Goku z całą ekipa Gohan,Goten,Vegeta,Chichi,Piccolo(Szatan Serduszko), dużo musiałbym jeszcze wymieniać. Kakarotto to wyjątkowa osoba która na zawsze będzie moim wzorem do naśladowania pomimo że jest bohaterem Anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony bohater: Yato
Anime w którym jest: Noragami, Noragami Aragoto
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: W anime jest bogiem wojny, który ma bardzo pod górkę, ale wyróżnia się z pośród reszty bogów swoim bytowaniem, a wg. mnie jest po prostu zajebistym zabijaką, który jednak ma mózg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony bohater: Saitama 
Anime w którym jest: One Punch Man
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: W tym anime jest "BOGIEM" :D. No i ma wywalone na wszystko co się dookoła niego dzieje :D.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony bohater: Natsu Dragneel

Anime w którym jest: Fairy Tail

Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?: Najwazniejszym w zyciu dla niego jest stawanie w obronie przyjaciol. Z Towarzyszami lacza go bardziej wiezy rodzinne podobnie jak u mnie ;p Nie wazne w jakiej jest sytuacji nigdy sie nie poddaje a do tego jest baardzo zabawny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony bohater:Gohan
Anime w którym jest:Dragon Ball Z
Dlaczego jest Twoim ulubieńcem?:Przedewszystkim jest to "najmilsza" postać w całym DBZ jakby nie patrzeć nigdy nie lubił walczyć, zawsze chciał zostać naukowcem ale jednak ma ukrytą moc która pod wpływem impulsu jest w stanie KAŻDEGO zmieść z powierzchni ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Przestarzałe

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności