Skocz do zawartości

Badanie do pracy magisterskiej


o_voyante

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :) Poszukuję ok. 10 dziewczyn (pełnoletnich) aktywnie grających w gry akcji typu COD, CS, GTA, Battlefield, które chciałyby przyczynić się do napisania mojej magisterki i wzięłyby udział w badaniu swoich funkcji poznawczych. Badanie jest komputerowe (Mental Rotation Task - można sobie wygooglować), ale wymaga spotkania ze mną (Warszawa), bo program jest zainstalowany na moim netbooku. Facetów też będę potrzebowała, ale na razie muszę sprawdzić, ile uzbieram kobiet. Chętne osoby proszę o kontakt  na priv lub na maila [email protected] , będę bardzo wdzięczna! :)  Z badaniem ruszę dopiero za jakiś czas, najpierw mam misję poszukiwawczą, więc do wszystkich chętnych odezwę się jak zbiorę grupę :D I bardzo proszę o pomoc! 

Edytowane przez o_voyante
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej by było, gdybyś udostępniła ten program osobom zainteresowanym? No, chyba, że to jest program licencjonowany oraz potrzebne jest "szkolenie" obsługi tego programu, to w takim razie pytania nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tak mogła zrobić to byłoby fajnie i wygodnie także dla mnie, ale niestety nie. I tak komfortowe jest to, że mam to u siebie, bo pierwsza opcja była, że badanie będzie w games labsie na uczelni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tak mogła zrobić to byłoby fajnie i wygodnie także dla mnie, ale niestety nie. I tak komfortowe jest to, że mam to u siebie, bo pierwsza opcja była, że badanie będzie w games labsie na uczelni. 

Uhm, rozumiem czyli tak jak myślałem, no cóż... Powodzenia w szukaniu kandydatów i z pisaniem pracy magisterskiej :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności