Skocz do zawartości

mała reorganizacja działu UB


Izako

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 
czy jest możliwość wprowadzenia koniecznych dopisków do próśb o UB ze skrótem serwerów? znacznie ułatwiłoby to przeglądanie tego działu osobom zainteresowanym. po kolei byłyby to np:
[CD35]
[FFA]
[DR]
[ZEM]
[CD45]
[CD20]
[FBF]
[DD2]
[NDM]
[PB]

lub też przy pisaniu tematu dodanie odpowiednich ratio, które by takowe skróty wstawiały automatycznie.

zapraszam do merytorycznych komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 koniecznych dopisków 

Dlaczego uważasz, że one są konieczne? Bo nie rozumiem tego sformułowania. UB lub bana nadaje członek ubt w tym wypadku pozostaje nam tylko natalja. No jeszcze KitoL widać, że pomaga jej przy pracy dzięki czemu gracze otrzymują szybciej werdykt [chwała ci za to :D]. Ogólnie to uważam, że takie skróty serwerów i tak nie przeszłyby, bo nowi użytkownicy zazwyczaj tytułują tematy w tym dziale "Prośba o UB", "Ban...", "ss'y..." itp. itd. Osobiście uważam, to za słaby pomysł. Tym bardziej znając "politykę" naszego forum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie jest to bezsensowne. Jak szukasz konkretną prośbę to możesz sobie wpisać w wyszukiwarkę nick osoby której zrobiłeś ss.

Edytowane przez mariusz2pa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to tylko zaśmieci forum to jest totalnie bezsensowne i tak tylko Natalia daję unbany więc jak inni chcą zobaczyć to niech wpiszą nick 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest to zbędne, ponieważ ss / próśb o ub wcale niema tak dużo np przez ostatnie 2 dni takich tematów powstało 14, czyli średnio 7 dziennie, więc jeśli chcesz znaleźć jakiegoś bana to niema z tym problemu.

Do tego dochodzą serwery, z których ss'y praktycznie się nie pojawiają, dlatego tworzyć specjalne notki na 2 czy 3 serwery jest bezsensu. 

Jeśli ktoś powinien się wypowiedzieć na ten temat to Natalia, (członkowie UB Team), ponieważ tak naprawdę to jest ich dział i jeśli im to pomoże w czymkolwiek to powinno zostać wprowadzone, jeżeli oni uznają to za zbędne to myślę, że temat można zamknąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego, lepszym pomysłem byłoby podzielenie działu UB na serwery, ale cs-classic nie jest na tyle dużą siecią by takie posunięcie się przyjęło.

 

Jestem na nie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego, lepszym pomysłem byłoby podzielenie działu UB na serwery, ale cs-classic nie jest na tyle dużą siecią by takie posunięcie się przyjęło.

 

Jestem na nie :x

Dokładnie jeśli sieć by  była bardzo ''duża'' to można by takie coś dodać :)

 

Co do propozycji jestem na nie bo jest to zbędne i zaśmieci tylko dział. 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z poprzednikami. Taka modyfikacja działu w tym przypadku jest niefunkcjonalna i zbędna.
Także jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... teraz jest 7 banów na dzień ale kiedyś może ich być więcej. głównym powodem tego pomysłu jest to że czasem zdarza się opcja "niech admin rozpisze demko" a admin nie rozpisze bo nie zobaczył tematu a cziter wróci sobie na serwerownie i będzie po prostu ostrożniejszy.

 

aktualny wzorek wygląda tak: 

 

Nick:
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer:                                           o no popatrzcie :O jednak trzeba wypełnić
Link do bana:

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

No i zamiast tego co trzeba wypełnić dałoby się ratio (kilka opcji z których można wybrać tylko jedną - podpowiedź dla niekumatych) i automatycznie wstawiało by przedrostki w tematach. nie mam pojęcia gdzie wg was jest to zaśmiecanie forum... chyba piszecie tylko żeby posty nabić :)

 

Ponownie nawołuję do konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chciałbym przypomnieć jeśli ktoś ma admina to powinien zaglądać na forum minimum 2x dziennie.

 "niech admin rozpisze demko" - administrator który dał bana ma 24 godziny na rozpisanie dema.

Tak naprawdę jeszcze nie zobaczyłem aby admin który miał wstawić demo tego nie zrobił. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próśb o ub jest niedużo. A czy będzie więcej? Wątpię, 1.6 ma coraz mniej graczy i coraz mniej osób prosi o ub. Dla mnie to zbędę. Admini powinni odwiedzać forum i interesować sie swoimi banami, a jeżeli admin sie nie interesuje to powinien dostać ostrzeżenie od opiekuna. Ja osobiście nie patrze na serwer, chyba, że osoba ma zmienione modele ludzi to wtedy interesuje mnie to, ale wszystko mam w linku do bana. Mnie jest dobrze tak jak jest.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajnie byłoby gdyby prośby o UB znajdywały się w działach poszczególnego serwera i wtedy Admini z Opiekunem decydowaliby co z takim graczem robić.

 

W tej chwili te prośby są różnie pisane, ja często jako opiekun CS GO FFA też tutaj do działu zaglądam, ale widząc, że temat dobrze napisany, nawet do niego nie wchodzę, a w innych sytuacjach patrzę na nick, czy znam czy nie, chociaż tu też jest problem, bo niektórzy cwaniakują i rejestrują się na forum pod innym nickiem niż ten na serwerze.

 

Dlatego być może przydałoby się jakieś wyróżnienie, byśmy widzieli czy prośba dotyczy CSGO czy 1.6. Do tej pory sam poznawałem, że prośba dotyczy mojego serwera lub dostawałem PW od UB team z prośbą o wypowiedź.

 

Jestem na tak co do propozycji, żeby jakiś przedrostek określający serwer się pojawił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem na nie bo jak duzo ludzie mowia ze to bez sensowne to sie z tym zgodze

 

 

Natalia dobrze sobie radzi, bo tak jak mowia ze teraz malo osob gra w 1.6 i mnie osob pisze o ub bo jak sa nowi gracze to stwierdza pojde na inna serwerownie bo dopiero zagrali 2fragi i dostali ss'y

 

Na jestem na nie

 

 

+ temat do zamkniecia bo natalia sie juz wypowiedziala chyba ze czekamy na glos kogos z H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności