Skocz do zawartości

Mako mówi papaa ;)


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyszedł czas żeby się pożegnać ;) Na Cs-classic spędziłem ponad rok czasu. Raz było lepiej raz gorzej ale z przyjemnością mogę stwierdzić że CSC jest najlepszą siecią w tym kraju. Pamiętam moje początki na 4k1 ahhh.... 

Niedługo egzaminy zawodowe więc czas za naukę się wziąć, pogoda dopisuje więc nie chce się siedzieć w domu przed kompem. Złożyłem rezygnację, w cs'a też już nie gram, pewnie sprzedam steam ;) Na sieć już nie wrócę, czas zmienić swoje życie.

 

Karol- wielki szacunek i uznanie dla Ciebie. Odwalasz kawał dobrej roboty :) Dzięki za danie mi szansy sprawdzenia się jako admin, grafik i redaktor :)

S}{aDoW- rozwijaj dalej swoją galerię. Trzymaj FFA na wysokim poziome :)
Fakel- nie będziesz już miał komu spamować na steam o pracę xd powodzenia w prowadzeniu NDM ;)

Justynka- Z Tobą to się akurat nie żegnam :) Powodzenia w prowadzeniu ODD2 :P

Madristat- pamiętaj o krześle dla mnie xd Trzymaj się mordo ;)

Evviva L'arte- utrzymaj 2k1 przy życiu, bo mam do niego sentyment ;) Jeszcze czasem może pospamujemy na sb :P

Visha- życzę Ci rozwiązania problemów o których mówi pedagog xd i żebyś do silvera nie spadła ;p

Miszka- diablico moja ;3 z tobą to się nie żegnam bo przeprowadzam się do Zielonej Góry haha xd

Omega- pilnuj forum i pisz kolejne dobre recenzje.

Renia- pamiętaj że drzwi doktora są zawsze otwarte :D boć dalej na dd2 Shreku haha ;p

Madzia- były czasem jakieś spiny ale to co xd powodzenia w grafice :)

Weronika- jesteś byłaś i będziesz botkiem :D karaj dalej na dd2 ;)

natalja- szacunek za robotę jaką odwalasz w ubt. Jakieś wakacje by Ci się przydały ;)

awer- życzę Ci dostania się do ubt i nie wkurzaj Darka na sb haha xd

 

Przepraszam jeśli kogoś nie napisałem :< Mam nadzieję że mi to wybaczycie :D

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Cześć! 

Edytowane przez Mako
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z ciebie menda normalnie xD Szkoda, że odchodzisz :c z kim teraz będę bekę cisnął? :( No cóż.. Powodzenia i cześć liczę, że wrócisz :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pamietam te czasy Arioch jak lamilismy na 4k1 xd

A co do steama to jak nie grasz to moge od ciebie zakupic :D

 

powodzenia na egzaminach i 3maj sięęęęę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odchodzisz zrobiłeś mi ładną syganturkę, i fajnie się z tobą grało czasami na DD2 chociaż i tak rzadko tam byłem.

Powodzenia w dalszym życiu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie miałam okazji Cię za dobrze poznać, ale widzę, że jest czego żałować. Może jednak wrócisz :D
Cześć i powodzenia, ważne, żeby iść przed siebie i się nie oglądać do tyłu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esme nie masz czego żałować xd

CREATIVE nie wymieniłem ich bo nie ma już chyba nikogo z tej "starej gwardii" ;)

 

Ty i Miverse doszliście parę miesięcy później 

Porczop sorki nie wiedziałem :< wybacz :D 

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mój przyjacielu, wiedz, że zawsze, na każdym serwerze na którym razem graliśmy [4K i 4FUN] byłeś noł lajfem i i tak cię zawsze cisnąłem jak nieszkodliwego bota :v Arioch.. pierwsza osoba którą poznałem i się zaprzyjaźniłem...

Powodzenia zioo i takie męski pa :3 xd

 

I Kurde jak mnie nie ma jak jestem łajzo xd Ta ranga admin serwera to admin 2k :v xd

Edytowane przez Porczop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Cześć, dziękuję za miło spędzone chwile podczas gier i miłe komentarze o moich pierwszych recenzjach na naszej sieci. Będę Cię zawsze miło wspominał Mako. Powodzenia na egzaminach!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności