Skocz do zawartości

[NDM] RESET - LIPIEC


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

ciągle piszemy propozycje... a ty ciągle płodzisz nowe tematy i nawołujesz do tego samego :)

zacznijmy więc znowu:

lepszy opis przedmiotów - niektóre z nich mają teraz coś w stylu "szansa na odbicie pocisku" ale ile wynosi ta szansa? 20%? 5%? 0.5%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle piszemy propozycje... a ty ciągle płodzisz nowe tematy i nawołujesz do tego samego :)

Kolego, był jeden temat - ogólny, ten jest dotyczący resetu, a chyba lepiej wiem i skoro założyłem nowy temat, to chcę by było wszystko jasne i przejrzyście opisane.

 

 

Co do opisów da się zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paladyn po założeniu paki traci wbite magiczne naboje a chyba nie powinien

Tego zapewne się nie da naprawic, ale zobaczymy..

 

 

 

Coś słabo mi pomagacie..  Bardzo, ale to bardzo słaba aktywnośc w temacie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest za późno to kilka spraw:

1. Zamienić aztec_winter na jego wersję nocną (jest bardziej klimatyczny + lepszy dla niewidek_

2. Wyrzucić mapę de_dinaunion i de_barcelona (jakoś tak się nazywają)

3. Poprawić błędy z pociskami barbarzyńcy i paladyna za złoto (w umiejętnościach)

4. Ulepszyć jakoś ninję, ponieważ jest on praktycznie niezdatny do gry (bardzo łatwo go skontrować, tylko mistrz mógłby coś ugrać tą klasą, a nie liczmy, że każdy tym mistrzem jest i może zostać). 

To chyba na tyle, przynajmniej na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy miały być zmienione przy resecie (chyba początek lipca) na więcej standardowych (nie odmian jak właśnie winter_aztec) i dodana opcja votowania przy końcu mapy.

ninja jaki jest każdy widzi i niech takim pozostanie. z tego co zaobserwowałem to ludki nie mające w ogóle pojęcia o tym modzie biorą go bo "jest niemal niewidzialny" ale fakt faktem trzeba nim umieć grać i jeżeli ktoś umie to fraguje a jeżeli nie to jest mięsem (sam często pomstuję za takiego gracza w teamie)

 

PS. de_barcelona jest spoko :) ale czekam też na więcej map standardowych, zwłaszcza de_ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest (de_barcelona) spoko to czemu gracze na nim wychodzą? Wybacz, ale nawet największy pros na ninji miałbym problem z skontrowaniem cedrowego oka/ latarki maga (ktora ma 1. mag 2. można kupić za golda 3. jest dostępna jako item). Poza tym ninja o ile dobrze pamiętam nie może kupić expa za dolce i w ogóle ma droższy sklepik. Poza tym każdy trochę bardziej ogarnięty gracz widzi te ninje bez większego problemu (np. fuzzy, niebezpieczna, laveronix chyba, ja, i inni pewnie też się znajdą).

 

@edit

Wprowadźcie party, to byłoby zabawne :)

Edytowane przez Sarayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest za późno to kilka spraw:

1. Zamienić aztec_winter na jego wersję nocną (jest bardziej klimatyczny + lepszy dla niewidek_

2. Wyrzucić mapę de_dinaunion i de_barcelona (jakoś tak się nazywają)

3. Poprawić błędy z pociskami barbarzyńcy i paladyna za złoto (w umiejętnościach)

4. Ulepszyć jakoś ninję, ponieważ jest on praktycznie niezdatny do gry (bardzo łatwo go skontrować, tylko mistrz mógłby coś ugrać tą klasą, a nie liczmy, że każdy tym mistrzem jest i może zostać). 

To chyba na tyle, przynajmniej na tą chwilę.

Add. 1,2,

- Po resecie będzie wybieranie map więc będziecie sobie grac mapy, jakie chcecie.

Add. 3

- Możesz coś więcej o tym błędzie? Jak on działa itd.

Add 4

- Ninja i tak jest dobry, po prostu trzeba umiec nim grac, a teraz on w ogóle ma łatwiej, gdyż można miec maxymalnie  + / -  230 hp max bez runy crimson, kosa w plecy = 165 dmg + noże 20 dmg każdy + normalne walnięcie 65 dmg, myślę, że ta klasa nie jest taka słaba, ale jeszcze zobaczymy przy resecie.

 

 

Jeśli jest (de_barcelona) spoko to czemu gracze na nim wychodzą? Wybacz, ale nawet największy pros na ninji miałbym problem z skontrowaniem cedrowego oka/ latarki maga (ktora ma 1. mag 2. można kupić za golda 3. jest dostępna jako item). Poza tym ninja o ile dobrze pamiętam nie może kupić expa za dolce i w ogóle ma droższy sklepik. Poza tym każdy trochę bardziej ogarnięty gracz widzi te ninje bez większego problemu (np. fuzzy, niebezpieczna, laveronix chyba, ja, i inni pewnie też się znajdą).

 

@edit

Wprowadźcie party, to byłoby zabawne :)

Ninja ma droższy sklepik, gdyż ona nie kupuje broni tak jak inne klasy i uzbrojenia itd.

 

Jak te party miałyby wyglądac? Przedstaw jakoś mi je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłbym zapomniał

proszę o zmianę głównej umiejętności za mane u zabójcy, która to miała (chyba) zmniejszać jego widoczność na coś innego (cokolwiek) bo tenże efekt można uzyskać dzięki PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add. 3

Jeżeli dobrze pamiętam to wygląda to w ten sposób: w pierwszej rundzie kupuję pociski (paladyna = hs, dla barby są odbicia), natomiast w każdej następnej rundzie już one nie działają. Przetestuje to jeszcze dzisiaj najwyżej i napiszę jak to działa.

 

Z opcją party spotkałem się na innym serwerze (mogę dać ip na pw, żebyś mógł sam to sobie sprawdzić) i wygląda to tak:

Po wpisaniu /party na sayu wyświetla nam się okienko, w którym:

a) możemy kogoś do party zaprosić, party byłyby 2 lub więcej osobowe

b) wyrzucić kogoś

c) możemy wybrać misję, za którą jest exp np. zabij 20 osób za pomocą hs w ciągu mapy i teraz ja zadam np. 8 hs, kolega 12hs i zalicza nam misję. Misje możnaby różnie ustawić, albo że są odnawialne i można jedną ciągle powtarzać, albo tak jak jest z questami, chociaż wydaje mi się, że pierwsza opcja jest lepsza. Można również pomyśleć o "stałym party", czyli coś jak małżeństwo z mmo. Nagrody za questy mogłyby być różne, od expa, po mane/złoto (oczywiście nie jakieś wielkie ilości, bo można by je za szybko uzbierać w pokaźnych ilościach). Można też dodać jakiś napis w stylu, które party było najlepsze na danej mapie/ w danej rundzie i ewentualnie dodać jakieś nagrody za to. Względnie można też pomyśleć o słynnym pluginie "pierwsza krew", że dostaje się dodatkowy exp za 1 killa w rundzie (nie jakiś wysoki). 

 

Kolejną rzeczą nad którą warto się zastanowić to ulepszanie run. Uważam, że drugi lv runy to trochę mało, zwłaszcza, że np. ja mam uzbierane 3k złota + i nie mam co z nim robić.

 

Kolejna rzecz, którą sobie przypomniałem - (widziana na innym diablo) - dodać skrzynki, w których można by sobie schować item lub jakieś inne rzeczy.

Potem warto zastanowić się nad jakąś ciekawą ruletką oraz runami expa za kamienie, uważam, że kamienie mimo wszystko lecą zbyt rzadko (a przynajmniej mało ich jest) by za ~300 kamieni było chyba ledwo 600 expa (tyle to ja dostaję za 1 miejsce na podium :P). 

 

Wracając do sprawy ninji, ja tą klasą pograłem i uważam, że jest słaba w porównaniu do np. palka (a już takiego nihla to NIE MA SZANS by zabił), ale zrobicie co uważacie. Chciałbym jednak zaproponować jakiś boost dla nowych graczy - pomimo resetu sytuacja zapewne się powtórzy i ktoś, np. ja, będzie miał o 50-60lv więcej od przeciętnego gracza. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że przeciętny gracz gra jak gra, to jakie on ma szanse zabić topkę? Dlatego proponuję dodać 2-3 dodatkowe dmg za każde 10lv różnicy, albo jeszcze coś innego, kwestia do dyskusji. Zwiększmy szanse nowych graczy na serwerze!

 

Eh, ale natłok myśli, a i tak pewnie o czymś zapomniałem. Mam nadzieję, że da się co nieco z tego wyczytać. Jak sobie coś przypomnę to dopiszę. 

Za wszystkie ewentualne błędy przepraszam, wynikają one z mojego niechlujstwa i nieznajomości zasad pisowni xD

Edytowane przez Sarayu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłbym zapomniał

proszę o zmianę głównej umiejętności za mane u zabójcy, która to miała (chyba) zmniejszać jego widoczność na coś innego (cokolwiek) bo tenże efekt można uzyskać dzięki PW

Widocznośc za PW nie "stackuje" się z widzialnością na nożu u zabójcy.

 

 

Add. 3

Jeżeli dobrze pamiętam to wygląda to w ten sposób: w pierwszej rundzie kupuję pociski (paladyna = hs, dla barby są odbicia), natomiast w każdej następnej rundzie już one nie działają. Przetestuje to jeszcze dzisiaj najwyżej i napiszę jak to działa.

 

Z opcją party spotkałem się na innym serwerze (mogę dać ip na pw, żebyś mógł sam to sobie sprawdzić) i wygląda to tak:

Po wpisaniu /party na sayu wyświetla nam się okienko, w którym:

a) możemy kogoś do party zaprosić, party byłyby 2 lub więcej osobowe

b) wyrzucić kogoś

c) możemy wybrać misję, za którą jest exp np. zabij 20 osób za pomocą hs w ciągu mapy i teraz ja zadam np. 8 hs, kolega 12hs i zalicza nam misję. Misje możnaby różnie ustawić, albo że są odnawialne i można jedną ciągle powtarzać, albo tak jak jest z questami, chociaż wydaje mi się, że pierwsza opcja jest lepsza. Można również pomyśleć o "stałym party", czyli coś jak małżeństwo z mmo. Nagrody za questy mogłyby być różne, od expa, po mane/złoto (oczywiście nie jakieś wielkie ilości, bo można by je za szybko uzbierać w pokaźnych ilościach). Można też dodać jakiś napis w stylu, które party było najlepsze na danej mapie/ w danej rundzie i ewentualnie dodać jakieś nagrody za to. Względnie można też pomyśleć o słynnym pluginie "pierwsza krew", że dostaje się dodatkowy exp za 1 killa w rundzie (nie jakiś wysoki). 

 

Kolejną rzeczą nad którą warto się zastanowić to ulepszanie run. Uważam, że drugi lv runy to trochę mało, zwłaszcza, że np. ja mam uzbierane 3k złota + i nie mam co z nim robić.

 

Kolejna rzecz, którą sobie przypomniałem - (widziana na innym diablo) - dodać skrzynki, w których można by sobie schować item lub jakieś inne rzeczy.

Potem warto zastanowić się nad jakąś ciekawą ruletką oraz runami expa za kamienie, uważam, że kamienie mimo wszystko lecą zbyt rzadko (a przynajmniej mało ich jest) by za ~300 kamieni było chyba ledwo 600 expa (tyle to ja dostaję za 1 miejsce na podium :P). 

 

Wracając do sprawy ninji, ja tą klasą pograłem i uważam, że jest słaba w porównaniu do np. palka (a już takiego nihla to NIE MA SZANS by zabił), ale zrobicie co uważacie. Chciałbym jednak zaproponować jakiś boost dla nowych graczy - pomimo resetu sytuacja zapewne się powtórzy i ktoś, np. ja, będzie miał o 50-60lv więcej od przeciętnego gracza. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że przeciętny gracz gra jak gra, to jakie on ma szanse zabić topkę? Dlatego proponuję dodać 2-3 dodatkowe dmg za każde 10lv różnicy, albo jeszcze coś innego, kwestia do dyskusji. Zwiększmy szanse nowych graczy na serwerze!

 

Eh, ale natłok myśli, a i tak pewnie o czymś zapomniałem. Mam nadzieję, że da się co nieco z tego wyczytać. Jak sobie coś przypomnę to dopiszę. 

Za wszystkie ewentualne błędy przepraszam, wynikają one z mojego niechlujstwa i nieznajomości zasad pisowni xD

 

Co do party to jest dobry pomysł, zobaczymy jak z jego realizacją.

Ulepszanie run - no nie wiem, kolejna przewaga dla stałych graczy, a i tak uważam, że ulepszenie runy z +10 dmg na 2 poziom, na którym daje nam +15 dmg ( aż 5 dmg więcej ) to nie jest źle ( już nowy gracz ma gorzej )

Co do złota może jakąś ruletkę dodamy ale to trzeba pomyślec. ( żeby było można te złoto "przepic" )

Co do skrzynek to muszę pomyślec i to jakoś kreatywnie "skleic"

Co do kamieni masz rację, coś z tym zrobimy.

Co do ninjy jak mówiłem wyżej jeszcze ją przetestujemy.

Co do różnicy lvlu - dodatkowe dmg BARDZO FAJNY POMYSŁ + ode mnie ;)

 

Czekam na dalsze propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra może się nie kumuluje ale i tak nie działa :P

 

niech stalowe plecy mają mniejszą wytrzymałość ale same się regenerują

o co konkretnie chodzi

dość często zdarza się coś takiego, że ktoś blokuje przejście lub sobie położy pakę w kącie i staje tak żeby nie można było do niej podejść. wtedy po władowaniu całego magazynka ten item wreszcie by się rozpadł. nie okłamujmy się - nie został on stworzony do takich rzeczy... 

regeneracja "pleców" równoważyła by zmianę wytrzymałości dla osób, które nie zbierają całego magazynka w łopatki.

 

wszelkiego rodzaju okrzyki czy totemy niech nie przechodzą przez ściany

Edytowane przez Izako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem te pociski:

- pociski barba nie działają po 1 rundzie

- pociski palka nie działają w ogóle

 

Chciałbym zapytać, czy działa adrenalina (jako statystyka?). Ładowałem w to dosyć sporo, ale nie kojarzę, żebym kiedykolwiek zadał x2 dmg.

Poza tym czy zostanie naprawiona niewidka (nie odczuwam tego bonusu na żadnej klasie) oraz szybkostrzelność (bronie się zacinają) za pw (oraz statystyki głowne typu siła, zręczność i zwinność też za pw). W sumie to chyba tyle, jak coś sobie przypomnę to dopiszę (ofc. proszę pamiętajcie o naprawie różnych itemów, nazwy jeśli trzeba będzie to spiszę i wam podam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spisz i podaj.

 

fakir pisał, że statystyki z PW zostaną usunięte (bo niby jakieś bugi)

 

ta adrenalina to ma kilka procent na zadanie 2xdmg. co kilka punktów dostajesz 1% prawdopodobieństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak działa adrenalina co nie zmienia faktu, że oprócz jakiegoś "wsparcia psychicznego" nie dostałem nic podczas ładowania w nią, bo nie przypominam sobie, żeby chociaż raz mi wszedł ten podwójny dmg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem te pociski:

- pociski barba nie działają po 1 rundzie

- pociski palka nie działają w ogóle

 

Chciałbym zapytać, czy działa adrenalina (jako statystyka?). Ładowałem w to dosyć sporo, ale nie kojarzę, żebym kiedykolwiek zadał x2 dmg.

Poza tym czy zostanie naprawiona niewidka (nie odczuwam tego bonusu na żadnej klasie) oraz szybkostrzelność (bronie się zacinają) za pw (oraz statystyki głowne typu siła, zręczność i zwinność też za pw). W sumie to chyba tyle, jak coś sobie przypomnę to dopiszę (ofc. proszę pamiętajcie o naprawie różnych itemów, nazwy jeśli trzeba będzie to spiszę i wam podam).

- Ale mowa o pociskach za złoto, czy o pociskach danej klasy - umiejętności?

Adrenalina nie ma prawa nie działac prawidłowo.

Co do PW zostanie wszystko naprawione.

Statystyki za PW zostaną usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociski za złotp.

Mogę wziąć jakiegoś bota i to przetestować, ale jestem na 99% pewny, że ona nie działa (chyba, że jest z nią tak jak z wspaniałym toporem, że nie pokazuje dmg, ale z drugiej strony na upadłym jego x2 dmg było widać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś przyśpieszyć ten reset?

Nie, na razie to nie mam czasu do 5 lipca mam dużo roboty, potem mam wyjazd 6-12 lipiec.

A Wy przy tym resecie nie pomagacie nam, zamiast wypisywac te bugi ( no chyba, że więcej już bugów nie ma, ale w grze coś płakaliście ) to siedzicie cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności, oznacza to, że zostaną poprawione tylko błędy.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności