Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na Admina [Only DD2] JustDie


JustDie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:JustDie
2. Imię:Mariusz
3. Wiek:31
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobra
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka (Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT:http://www.gametracker.com/player/JustDie/91.185.185.20:27161/
8. Steam_ID:STEAM_1:0:4446271
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imię Mariusz interesuje się informatyka lubię obejrzeć dobry film i
przeczytać czasem dobra książkę no i oczywiście pograć w gry :)pracuje za granicami naszego kraju obecnie wróciłem do Polski i staram się
wydać zarobione PLN :) "czemu mam zostać adminem?" Jestem opanowany i rozsądnie podchodzę do spraw związanych z gra to ma być
zabawa w mile spędzony czas. A ja chciał bym tego dopilnować.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-5h
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Od poniedziałku do niedzieli od 2-5 h w rożnych godzinach
12. Staż w grze counter strike Global Offensive:Obecnie 59 godz i rośnie wcześniej Cs 1.6
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak ,nie raz w cs 1.6
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak dla mnie zdecydowanie za mały czas w cs:go (to wbrew pozorom nie to samo co 1.6) i na serwerze. Niby jest to przepisowe 10 h zrobionych, ale jeszcze trochę bym się wstrzymał, dobij więcej godzin na serwerze.

Coś tam nick kojarze, raczej nie było żadnych problemów, ale zdecydowanie za mało znam JustDie abym mógł powiedzieć tak.

 

Jestem na NIE. Ale jeśli jeszcze trochę pograsz na naszym serwerze i nie będzie z Tobą żadnych problemów to pewnie zmienię zdanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojażę cię z serwera, (być może grasz w innych godzinach niż ja)

 

+ sm

+ Mikrofon

++ Możliwa aktywność na serwerze

- - Staż CSGO

- - 0 Aktywność na Forum 

pytanie p13 odnosi się do bycia adminem w csgo

 

Na dziś jestem na małe TAK. Ale musisz nadrobić aktywność na serwerze i dobić szybko 100h w csgo ponieważ 59h to jest bardzo mało

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz za granicami, teraz jesteś w Polsce.. To ma być chwilowa zabawa w admina?
Teoretycznie jakieś wymagania spełnione, ale za mało tego wszystkiego jak dla mnie. Na serwerze też Cię w ogóle nie widziałem albo jesteś strasznie mało widoczny - mam na myśli znikome używanie mikrofonu.

 

Ja bym dał na wstrzymanie na tydzień/dwa. Po tym czasie się zobaczy co dalej z Tobą zrobić.

Edytowane przez baNia`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Ukończone 17 lat

+Przynajmniej 25 godzin spędzonych na serwerze

+Zachowanie kultury na serwerze

-Przynajmniej 10 sensownych postów na forum

+Posiadanie mikrofonu

+Składka za admina

 

Spełniasz wymagania, nie sprawiasz, a przynajmniej przy mnie nie sprawiałeś żadnego problemu. Jednak mało co słyszałam gdy rozmawiałeś przez mikrofon.

Jednak twój staż ~ grasz za krótko w CS'a różni się 1.6 od GO. 

Moją drugą uwagą jest to, że podałeś link do GT, a w wymaganiach zmieniliśmy na wymagane podanie do GM.

 

Generalnie będę na tak w momencie kiedy podłapiesz więcej godzin. Jesteś aktywny i wydajesz się być rozsądną osobą dlatego szkoda by było nie mieć kogoś takiego w naszym "team" jednak podłap więcej godzin, bądź bardziej rozpoznawalny na serwerze (gadanie, pisanie ~ oczywiście bez przesady tak aby ludzie Cie kojarzyli), a jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone to spróbuj ponownie następnym razem i wtedy masz moje tak. :)

 

Na chwilę obecną jestem na nie.

 

Pozdrawiam,

Besiałke

Edytowane przez Besi523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na NIE.

- Mały staż w CS GO, w 1.6 też dużego nie masz - dla leniwych jego konto steam: - http://steamcommunity.com/profiles/76561197969158270

- Nie wiem czy to podanie to nie przypadkiem chwilowa ambicja.

- Aktywność na forum jest znikoma.

 

Pograj trochę więcej, daj się zauważyć i pokaż, że Ci zależy to wtedy zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności