Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


xKardzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1. Nick:Kolortz

2. Imię:Krystian

3. Wiek:15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):Bardzo Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.ga...layerinfo/65570

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Nazywam się Krystian i mam 15 lat mieszkam w żywcu (województwo śląskie). Moje pasje to Trening Psów, rower i oderwanie się od rzeczywistości i wkroczenie w świat wirtualny :P . Na serwerze chciałbym zostać adminem, bo niestety większość adminów nie spełnia swoje obowiązku i nie ma ich na serwerze. Najczęściej widze 良好 i MateuszaPl.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1/3h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: dni robocze między 15 a 22 weekden 6-10 i 18-22

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: ok 400h na 2 kontach 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:tak

Edytowane przez xKardzio
Niedawno dostałeś admina na DM CS:GO. Narazie admina nie dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: handy

2. Imię: Krystian

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/87447

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem Krystian mam 16lat, interesuję się sportem oraz informatyką.Lubię bardzo dużo czasu spędzać przy komputerze (konfigurować jakieś serwery i tego typu sprawy).Ubiegam się o admina ponieważ zauważyłem że na serwerze brakuje admina który siedzi na serwerze tyle co ja.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-5H dziennie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:15-18:30  weekendy od rana do 17,18 czasami i nawet w nocy

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Grubo ponad 2 lata

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: handy

2. Imię: Krystian

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...layerinfo/87447

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem Krystian, mieszkam w Gnieźnie(pierwsza stolica Polski).Mam 16 lat czyli rocznik 1999. Moje hobby to piłka nożna,gram w małym klubie w moim mieście.Interesuję się zarówno informatyką, tworzeniem stron, serwerów czy robienie jakiś grafik na fora itp. Ubiegam się o admina na tym serwerze ponieważ często brakuje takiej osoby na serwerze gdy coś się dzieje.Na serwerze spędzam swój wolny czas ponieważ podoba mi się atmosfera,ludzie.Myślę że nadaję się na tą pozycję.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-5H dziennie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:15-18:30  weekendy od rana do 17,18 czasami i nawet w nocy

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Grubo ponad 2 lata

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie

Edytowane przez handy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: sakowsky (czasami: sakowsky #Bujakasza)

2. Imię:Tomek

3. Wiek:18

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):wydaje mi sie że dobre (pare razy adminowalem przez około pol roku ale to na 1.6 :))

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak 

6. Składka (Tak/Nie): Chyba nie 


8. STEAM_ID:STEAM_0:1:83464295

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Nazywam się Tomek. Mam 18 lat a właściwie kończe je w listopadzie. Mieszkam na pięknych mazurach a konkretnie w Ostródzie. Więc jestem osobą stanowczą i nie łatwo mi wcisnąć kit. Często jestem wybuchowy gdy ktoś mnie irytuje i głównie dlatego pisze to podanie, gdyż pograłem na serwerze około 5 godzin i pełno dzieci już mam po blokowanych za ciągłe za przeproszeniem "darcie mordy". Chciałbym zostać tym administratorem by zabrać trochę ciężaru z barków admina, który nie da rady samemu ogarnąć wszystkiego. Myślę że jestem osobą kompetentną jak i właściwą do pełnienia tak ważnej roli na tym serwerze. 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 do 4 godzin dziennie napewno jestem wstanie poświecić.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze : 16- 19/20 weekendy: róznie ale raczej 12-22 (zalezy czy mam jazdy)

12. Staż w grze counter strike Global Offensive:Myśle że ponad 1000 h w cs wystarczy :)

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Jak wyżej wspomniałem byłem już adminem ale w 1.6

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...


1. Nick: Shinozaki Hideyori

 

2. Imię: Krystian

 

3. Wiek: 17

 

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Nie chcę napisać bardzo dobre, więc napiszę dobre, aczkolwiek byłem opiekunem jednego serwera cs:go, więc myślę, że nie jest tak źle ;)

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście

 

6. Składka (Tak/Nie): W zależności od dostępności środków i potrzeb serwera/sieci.

 

7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/342988

 

8. STEAM_ID: STEAM_0:1:61997214

 

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cześć Wam i szanownej administracji. Jestem Krystian pochodzę ze Śląska, a dokładniej z Bytomia. Uczę się w technikum w Katowicach o profilu mechatronicznym. Mam 17 lat, a w cs'a najpierw 1.6 potem source i na końcu GO gram od małego. Byłem niejednokrotnie adminem czy opiekunem na znanych (może już teraz nie aż tak) sieciach serwerów (serwerownia to złe słowo) i nigdy nie zostałem ze swojej pozycji zwolniony z przyczyn wynikających z mojego np. zachowania. Myślę, że jestem miłą i kulturalną osobą, na pewno jestem też leniwy jak wszyscy. ;p Od dziecka gram w koszykówkę, teraz zacząłem trenować siatkówkę i cały czas prę się do przodu jeżeli chodzi o sporty. Nie lubię przedmiotów humanistycznych (prócz historii), a lubię przedmioty ścisłe, dlatego wybrałem właśnie technikum o takim kierunku. Odbijając od siebie, we wzorze zadano pytanie dlaczego właśnie ja. Odpowiedź jest prosta, bo chcę pomóc serwerowi, który z braku adminów stanowczo NIE przyciąga graczy w dużym stopniu spowodowanym przez dzieciarnie, która drze się przez mikrofon czy ludzi wyzywających od kur* i szma*. Myślę, że jestem w stanie prócz swojej obecności wnieść też coś innego na serwer, bo wszystko da się wymyślić i wdrążyć w życie. ;) Myślę, że poznaliście troszeczkę mnie i moje powody dlaczego to właśnie ja.

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Postaram się poświęcać około 4h dziennie, nie jest to wygórowany czas, ale nie zawsze mam czas zagrać 2h, a czasami mam czas zagrać nawet 5h, więc zakładam, że 4h jest bardzo optymalnym czasem rozgrywki na serwerze

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dni robocze zwykle późne popołudnia, bądź wieczory w weekendy na spokojnie mogę grać w godzinach nocnych. :)

 

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Około 2 lat.

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem niejednokrotnie adminem oraz opiekunem, a nawet kiedyś przyszło mi prowadzić coś swojego. Myślę, że sprawdziłbym się jako admin i tym razem.

 

 

Edytowane przez Shinozaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Fredsoon

2. Imię: Daniel

3. Wiek: 15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie/dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Jeśli będzie potrzeba to czasami mogę coś dać

7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/383843

8. STEAM_ID: STEAM_1:1:112565356 

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: A więc tak, Jestem Daniel mam 15 lat pochodzę z Świętokrzyskiego okolice Pińczowa(pewnie i tak nie wiecie gdzie to, ale mniejsza z tym), interesuje sie koszykówką stąd zainteresowanie w skakaniu :D.  Gram na tym serwerze dosyć często i chcę wnieść coś pozytywnego na ten serwer. Grając o wczesnych godzinach widzę dzieci wyzywające się od najgorszych i chcę coś z tym zrobić ale nie mogę, bo mnie nie słuchają i przez to jeszcze mnie wyzywają. Jeśli bym dostał admina to starał bym się pomóc utrzymać kulturę na serwerze i wspierać administrację.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy od dnia ale min. to 2 godz  dziennie  ale raczej dłużej a w weekendy nawet do 4-5-6 godz 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): codziennie, czasami mniej a czasami więcej to zależy od ilości czasu jakim dysponuje.

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: od około 1,5 roku ale wcześniej grałem u kolegów.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):w cs 1.6 byłem na kilku serwerach a nawet miałem z kolegą, a w cs go 1 czy 2 razy tylko ale wiem na czym to polega :D

Edytowane przez Fredsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: GIB0N

2. Imię: MIKOŁAJ

3. Wiek: 19

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/385748

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: SERWER POTRZEBUJE TAKIEGO PRZYSTOJNIAKA JAK JA I KOCHAM DANKA MOJĄ DRUGĄ POLÓWKĘ, Chcę zostać adminem by ogarnąć ten chaos i dzieciarnie która drze mordę porankami...

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-5h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: pon-pt 16:00-23:00 , sob-niedz 12:00-22:00

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: rok

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: CS 1.6 (założyciel- rok, admin- ok 5mieś), MTA DayZ Mod (założyciel 1,5 roku- największy w Polsce ), metin2 (założyciel- pół roku)

Edytowane przez xKardzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Agresywny

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 18

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/74960

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Jestem Kacper , mam 18 lat  Jestem Wysoki  , Mam rekordy województwa łodzkiego w biegach na 100 m  : 10.96 , Mam Prawo Jazdy B Klasy . Jeżdżę Audi B Klasą 80 Zielone Kombi W gazie Hmmmm , jeszcze lubie Jeździć na rowerze samochodem . Napisałem to podanie ponieważ , ludzie na serwerze mnie Akceptują ,Stosuję sie do Regulaminu Serwera , Po za tym ,gdy Adminów nie ma na serwerze robi się Nieład . Jestem Sympatyczny , Uczciwy , Pomocny  . Pozdrawiam Mame , Babcię , i całą rodzinę :) 

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-3 h Dziennie 

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: w Robocze od : Jak Przyjdę ze szkoły Godzina : 17 , Środa Wolna : od 10  , Weekend <Sobota : 14 > <Niedziela :11>

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Dokładnie od 27 grudnia 2014 Godzina 22:59

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak 

post-18333-0-69129000-1444561454_thumb.gif

Edytowane przez Agresywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SaiyajiN
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16,8
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/397749
8. Parę słów o sobie **: Witam!Mam na imię Jakub.Jestem 16 latkiem [prawie 17] , który fascynuje się informatyką.Prowadziłem kilka serwerów treningowych 5vs5.Nie będę się zbytnio rozpisywał o moich sprawach prywatnych bo raczej nikogo to nie interesuje.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym pomóc opiekunom oraz reszcie administracji w ogarnięciu graczy.Ostatnio na serwerze widuję kilku graczy ,którzy zasługują na bana a admini nie mają czasu cały czas pilnować serwera więc wypełnił bym luki.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:146091753 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-5 h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 2000 h na wszystkich moich kontach
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina na serwerze gmod ,cs1.6 kilku serwerach go oraz w sieci cs-classic na serwerze deathrun czyli własnie tutaj :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:мακαιєιє™

2. Imię: Bartosz

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam 16 lat moje hobby to gry, Obecnie chodze do 1 Technikum  , Chce zostać adminem aby pomoć ogarniać server :)

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 13-22h

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 243h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Jestem na JB CS GO

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez makalele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1. Nick: Dobrze jest być żółwiem

2. Imię: Ilona

3. Wiek: 18

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/6023

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ostatnio mnie nabrała ochota na DR, chwile czasu dziennie na to mogę poświęcić. Nie widuje często adminów, a wiadomo jak to jest na serwerze bez nich x;. Czas nadrobię, jak to było ostatnim razem.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: pół h dziennie spokojnie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: po 18

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1,5 roku

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. Imię: Bartosz

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chudy, niebieskie jak krzyształ oczy, brunet. Chce zostac adminem aby ogarniac server, bo duzo nie ogarow jest.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-2h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:  12-23

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Kilka mies

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

 

 

Składki nie bede płacił, ponieważ nie mam kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności