Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


xKardzio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Fred ,,Why so serious?"
2. Imię: Daniel
3. Wiek:15 
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre/bardzo dobre  
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Daniel mam 15 lat pochodzę z woj. Świętokrzyskiego chodzę do gimnazjum (myślę, że ostatni rok, choć 3 jedynki z chemii mi w tym nie pomogą :D ). Interesuje się piłką nożną i koszykówką czasami lubię zagrać w rugby. Chcę zostać adminem, ponieważ mam dobre relacje z graczami jak i z adminami :D. Chcę także pomóc rozwinąć serwer i postaram się wnieść coś pozytywnego. 
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-5/6 godz dziennie 
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: codziennie 
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: około 550 godz
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak byłem w cs 1.6 na dr i byłem także tutaj.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick: Fred ,,Why so serious?''

2. Imię:Daniel

3. Wiek:16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/383843

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cześć jestem Daniel mam 16 lat uczęszczam do 3 klasy gimnazjum interesuję się sportem i grami komputerowymi. Chcę zostać adminem ponieważ dobrze dogaduję się z adminami jak i graczami, postaram się także pomóc im w ich obowiązkach jako admini.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie  około 1-3 godz 

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: codziennie od około 15-16 do 23 w weekendy i wolne od szkoły często też w nocy i rano.

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: około 700 godz.

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak byłem już adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred masz do nadrobienia trochę aktywności ale zostajesz przyjęty na okres próbny.

Mam nadzieję ,że poprzednia sytuacja się nie powtórzy.

Wpisz się w http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/

Edytowane przez F00lISH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nick:DziQu

2. Imię:Dominik
3. Wiek:15
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): bardzo dobre 
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: a Wiec tak,mam na imię Dominik mieszkam w Gromcu,moją pasją są gry komputerowe oraz motocykle,interesują mnie gry gatunku FPS,jestem koleżeński i lubię pomagać w potrzebie.
Dlaczego chciałbym zostać adminem,gram na serwerze w godzinach w którym grają dzieci krzyczące,ostrzegam ich ale oni mnie nie  słuchają ,ponieważ mówią że nie mam administratora to nie mam prawa ich uciszać,chciałbym także pomagać serwerowi.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3-5 h dziennie.
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)** Gram codziennie od samego rana.
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 414.
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:tak.
Edytowane przez De Vaxes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem cię dość często chociaż w przeciwieństwie do twojego opisu i informacji ,które zdobyłem nie słyszałem cię na serwerze ani razu.

Tym razem zdam się jednak na opinię innych.

Okres próbny.

Po otrzymaniu admina wpisz się w http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/ .

Edytowane przez F00lISH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Otwieram szybką rekrutację. Zapraszam do składania podań wg. wzoru napisanego przez xKardzio na pierwszej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:TheDragomix

2. Imię:Michał

3. Wiek:15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/m/players/csgo2?player_ranking_show_page=2&player_ranking_showrows=15&player_ranking_order=connection_time&player_ranking_order_type=desc&uid=0f4fd17161b6e47e321977238c4323ff#/m/playerinfo/322623?uid=046104b782696c80ef551866006641de

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Michał i mieszkam w Lwówku. Lubię gry FPS, a najbardziej Counter-Strike Global Offensive. Zapewne znacie mnie z serwera :D Zrezygnowałem ponieważ za dużo miałem na głowie sprawdziany w szkole inne wyjazdy. Powracam do Deathrun'a ponieważ nie mogłem wytrzymać bez was :) Jestem pomocny zawieram dużo znajomości z graczami jestem też otwarty na inne zadania. Znam wszystkich z adminów i znam naszego nowego zastępcę opiekuna KRISSA życzę mu żeby sprawował dobrze tę rolę :D

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-1.5 h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze: 16-17 Weekendy: 11-12 lub 16-17

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:597 h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak

Edytowane przez TheDragomix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Erniu

2. Imię:Ernest

3. Wiek:14

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Często nie ma admina na serwerze a akurat powiedzmy z samego rana ktoś łamię regulamin nie moge nic z tym zrobić więc dlatego chiałbym zostać adminem.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-6

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:W Dni Roboczę Czasem co drugi dzień mogę poswięcić 4 h a w weekendy 12 h 

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Około 6 mieś ale to mój smurfik

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:nie na tym serwerze nie

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: saatan

2. Imię: Wojtek

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): 10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/540097

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nie ma co opisywać nic się nie zmieniło. Widzę że sytuacja na serwerze jest tragiczna. Miałem zrobić sobie przerwę od grania ale nie mogę patrzeć jak serwer idzie na dno. Chciałbym wprowadzić coś nowego, i rozruszać serwer, postaram się zrobić co mogę.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Serwer cały czas stoi praktycznie pusty, ale jeżeli ktoś jest to staram się grać ile da radę.

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 16-17 do 22-24

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: od 2013.

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Erniu
2. Imię:Ernest
3. Wiek:14
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Często nie ma admina na serwerze a akurat powiedzmy z samego rana ktoś łamię regulamin nie moge nic z tym zrobić więc dlatego chiałbym zostać adminem.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-6
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:W Dni Roboczę Czasem co drugi dzień mogę poswięcić 4 h a w weekendy 12 h 
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Około 6 mieś ale to mój smurfik
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:nie na tym serwerze nie
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Myślę, że mogę dać Ci okres próbny.

 

 

 

1. Nick: saatan
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): 10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/540097
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nie ma co opisywać nic się nie zmieniło. Widzę że sytuacja na serwerze jest tragiczna. Miałem zrobić sobie przerwę od grania ale nie mogę patrzeć jak serwer idzie na dno. Chciałbym wprowadzić coś nowego, i rozruszać serwer, postaram się zrobić co mogę.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Serwer cały czas stoi praktycznie pusty, ale jeżeli ktoś jest to staram się grać ile da radę.
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 16-17 do 22-24
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: od 2013.
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Bardzo chętnie przyjmę Cię na Administratora.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: C3ZI

2. Imię: Cezary

3. Wiek:14

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Cezary, mam 14 lat mieszkam w Bydgoszczy. Miałem 2 miesięczną przerwę od serwera i ostatnio wróciłem, kiedy zauważyłem, że serwer nie ma się za dobrze to pierwsze co pomyślałem to, że chcę pomóc serwerowi na którym przegrałem łącznie 10 dni 03:25:16 godzin

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny dziennie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 15 00 - 17 00 i wolny czas weekendy 12 00 do 15 00 i wolny czas 

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1500 godzin

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak tutaj na serwerze 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez C3ZI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: C3ZI
2. Imię: Cezary
3. Wiek:14
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Cezary, mam 14 lat mieszkam w Bydgoszczy. Miałem 2 miesięczną przerwę od serwera i ostatnio wróciłem, kiedy zauważyłem, że serwer nie ma się za dobrze to pierwsze co pomyślałem to, że chcę pomóc serwerowi na którym przegrałem łącznie 10 dni 03:25:16 godzin
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny dziennie
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 15 00 - 17 00 i wolny czas weekendy 12 00 do 15 00 i wolny czas 
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1500 godzin
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak tutaj na serwerze 
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Przyjęty, pisz pw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności