Skocz do zawartości

Artykuły. [Pytanie do WAS]


rafciu

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią poczytam sobie coś o ludziach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z różnymi nałogami. W sensie, jak łatwo można wpaść w nałóg, np. jak się przed tych chronić itp. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Jinner Concury`  dzięki za propozycję ;) Powstanie ten artykuł prawdopodobnie w ten weekend. Chyba , że się nie wyrobię to w następnym tygodniu ale raczej dam radę. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by ciekawił artykuł o dzisiejszej młodzieży, aktualnym pokoleniu ~ ich miłość "na całe życie", aktualnie podejście, kultura osobista itp.  To jak bardzo aktualny dostęp do internetu, brak kontroli rodziców oraz różne filmiki na np. YT mają na to wpływ ~ mam na myśli np.  YouTuberów  itp. czyli osoby przez które młode osoby czerpią inspirację - a jak wiemy w internecie są osoby z których warto brać przykład, jednak one są  mniej doceniane, a o wiele więcej osób ogląda te osoby które są negatywne. 

 

Ciekawi mnie jak inne osoby na to patrzą, mimo, że mam dopiero 18 lat to podchodzą do nas osoby z podstawówki i pytają czy mamy zapalniczkę, a gdy pytamy a po co mu to odpowiada nam aby zapalić lub idąc ulicą często słyszę od takich małych osóbek lepsze pociski niż kiedykolwiek usłyszałam ~ oczywiście obraźliwe. 

Pewnie niedługo zdarzy się sytuacja gdzie podejdzie do nas młoda osoba która spyta czy kupimy jej alkohol. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje założyć oddzielny temat gdzie każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat jakiegokolwiek uzależnienia.

Miałoby to być na zasadzie luźnej konwersacji i wymianie zdań, może ktoś podzieliłby się swoim "problemem" albo jakie uzależnienia czy coś widzi w swoim otoczeniu etc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności