Skocz do zawartości

Galeria Quebonafide


aver

Rekomendowane odpowiedzi

             GALERIA HEMSWORTH

 

Nudziło mi się trochę więc postanowiłem że zaczne robic awatary. Efektów jakichś takich dużych to nie ma, robię jak mi się podoba. Temat będzie aktualizowany na bieżąco.
Jeżeli coś bierzesz, możesz zostawić lajka albo skomentować.

 

 

 

yvVegqW.pngl81c27I.png1AryKJQ.pngOREXOIJ.pngyKfqnli.pngUFiWWPZ.pngTFCiJOF.pngTwCpt0H.pngY2dFn5Q.png24m06j1.pngOB8WJea.pngZde2vVH.png9FRCIcF.pngLCLmOj2.png3nweaxi.pngg2CnHnv.pngXSa5H2B.png6DCrXVm.pngNMkObzi.pngFHbEqrA.pngrNOUg3j.pngpxjDy7k.pngKoA9Tdb.png

Edytowane przez Hemsworth
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze nic, pisałem że robie jak chce. Przy kolejnych aktualizacjach jakies drobne efekty bedą się pojawiac.

Teraz wrzuciłem kilka co zrobilem z małymi efektami swietlnymi i kontrastem. To mają byc naturalne awatary bez takich efektów jak są na sygnaturach czy logach itp. Zreszta nie każdy lubi jak na awku jest napierdzielone w uj efektów.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Te wcześniejsze awatary... z jednej strony dupa,, nie zrobiłeś nic poza światłem ale z drugiej jak na nasze forum to dobrze bo obrazek waży mniej niż z 100 efektów.. Mimo wszystko niektóre bardzo porozciągane

Los Angeles cztery zdjęcia nie pasujące w sumie do siebie i średni napis.

Jak chcesz się wykazać to zacznij robić większe prace

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie się, że prace w twojej poprzedniej galerii (tej: http://forum.cs-classic.pl/topic/32539-aver-pocz%C4%85tkuj%C4%85ca-grafika/)były lepsze. Te tutaj są proste, bez żadnego "wkładu własnego" - co do awatarów. Natomiast jeśli chodzi o sygnaturkę, to słabo wyszło, na moje to 5/10. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że czasami skalujesz źle bądź oczy mnie mylą. :D Kadr w sumie jest średni i za mało operujesz kontrastem, wypada dodać "kopa". Generalnie jak na avatary to trochę za duże wymiary, spróbuj może 100x100 ewentualnie 120x120. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności ze strony autora i użytkowników, jeśli autor sobie zażyczy otwarcie tematu, proszę o PW.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności