Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na Admina Only DD2 by GrzechuNorth


GrzechuNorth

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Grzechu | North

2. Imię: Grzegorz

3. Wiek: 16,5 (W styczniu 17)

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Średnie. Te komendy używane najczęściej, czyli amx_ban, amx_kick itd.

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Niestety nie mogę dorzucić się do składki bo mój phone jest na abonament.


8. Steam_ID: 0:1:112069327

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam. Mam na imię Grzegorz i pochodzę z woj. łódzkiego.

Interesuję się grami na wszystki platformy, a szczególnie CS'em na PC. Szanuje innych oraz ja chcę od ludzi by oni mnie szanowali.

Lubię oglądać mecze pro gamerów m.in. Virtusów. Dużo czasu spędzam by doskonalić się w grze CS:GO. Interesuje się również grą pt. Minecraft. Dlaczego? Ponieważ poprawia ona również kreatywność i osobowość gracza. Dlaczego chcę być Adminem? 

Ponieważ często, gdy nie ma go ludzie obrażają się i wyzywają. Pouczam ich, ale nie reagują albo śmieją się z tego co powiem.

Moim zdaniem jest za mało administracji na serverze by wszystkich upilnować, dlatego składam podanie.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3h dziennie, bo chciałbym jeszcze troche czasu poświęcić na rankedy.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W Tygodniu to godziny wieczorne, a weekendy to po południu i wieczorem

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 6 mies.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak, ale na krótki okres czasu na pewnym jail breaku.

 

Tak wiem, że nie spełniam kryteriów 3 oraz 6, ale proszę o pozytywne rozpatrzenie tego jakże podania. 

 

Do właściciela ws. 6. Jak będę miał na PSC troche kasy, to wtedy mogę zapłacić.

Edytowane przez GrzechuNorth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Jakos nie zwracasz uwagi na siebie, ani nie upominasz nikogo, nigdy nie słyszałem żebyś mikra używał.

 

Pokaz się to zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności