Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Shanell


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Shanell


2. Imię: Adrianna


3. Wiek: Jeszcze 19 :D


4. Twój Gametrack (Link):  http://www.gametracker.com/player/Shanell/31.186.82.184:27691/


5. Twój Banid (Link/-): http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:7425217


6. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


7. Składka (Tak/Nie): Tak


8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*: Bdb


9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: Gram około 2 lata. Doświadczenie posiadam na tyle żeby dobrze zabijać. :D


10. W jakich godzinach najczęściej grasz?: Wieczornych ponieważ mam pracę do godziny 17 i jakoś na serwer jestem w stanie wejść około 19. W Weekendy natomiast jest różnie, bo czasami nie ma mnie wcale bo wyjeżdżam lub jestem w szkole, albo jestem z reguły pół dnia. ;)


11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2-3 godzin dziennie


12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Hmmmmm... na serwerze większość ludzi mnie zna, staram się być bezkonfliktowa no chyba, że ktoś zajdzie mi za skórę lecz nie odbija się to na niesłusznym banie czy czymkolwiek. Jestem ambitna, pracowita, mało przeklinam :D. Ogólnie wiem, że składam podanie 3 raz i 2 razy już odeszłam i mam teraz okazję się wytłumaczyć dlaczego. Za pierwszym razem odeszłam bo nie miałam czasu, wiecznie wszyscy narzekali, że mnie nie ma i że jest problem to postanowiłam zwolnić miejsce komuś innemu. Za 2 razem odeszłam - głównie przez przeprowadzkę i nie wiedziałam czy w nowym mieszkaniu będę mieć internet... a po co miałabym zajmować miejsce komuś kto na moim miejscu miałby okazję się wykazać. Składam podanie głównie przez to jak mało jest adminów dostępnych, większość jest na wakacjach albo zmniejszyła im się aktywność na tyle, że jak Ja gram to PRAWIE nie ma żadnego admina i muszę go niestety wołać przez steam, ewentualnie forum. Z racji tego że faktycznie mało gram, a siedzę w godzinach 19-23 lub czasami dłużej to i tak uważam, że podanie składam słusznie. 


  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK

 

- Wiek

- Dobre GT

- Zna się na amx

- Składka jest

- Mikro jest

- Rozpisała się (przekonujące podanie)

- Staż: Nie wiem ile h, bo prof na steam priv, ale 2 lata więc karać na pewno coś potrafi :3

- Jak dla mnie godziny 19-23 to dobra pora by jakiś admin był bo dość spory ruch jest na serwerach w tych godzinach pewnie :)

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 punkt ładnie rozpisany, kompetentna osóbka, lubiana oraz doświadczona spełniająca wymagania.
Nawet jakieś tam plejsy wyprawia w tej grze :D.
Myślę, że przyda się w szeregach taka osoba. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że TAK

- bardzo ładne podanie

- świetnie se radziła na tym stanowisku

- kultura jest

- nadal brakuje adminów

Pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności