Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - TakaSytuacja


TakaSytuacja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:TakaSytuacja 
2. Imię:Kamil
3. Wiek:16 rocznikowo
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):Powiem tak , znajomość z smx mam nikły słyszałem od jednego z administratorów że polega to tak samo jak z amxmodmenu 
tylko wpisujemy komendę sm_admin i tak dalej , myślę że zdołam się nauczyć tego w bardzo szybkim czasie.
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak , oczywiście jest to podstawa.
6. Składka (Tak/Nie):Tak , będę się mógł składać co każdą wypłatę czyli czyt.10'tego każdego miesiąca.
7. Link do swojego GameMe**:
http://www.gametracker.com/player/TakaSytuacja/91.185.185.20:27161/

Ten GameMe , nie zadowoli większość z was dlaczego ? Musiałem zmienić nick dla rezerwacji nicku aby żaden ktoś się nie podszywał pod mój nick , grałem również na nicku noName , HARRY Z TYBETU.

8. Steam_ID:STEAM_0:1:78393670
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Dlaczego , jedni powiedzą by pomagać , ja napiszę tak jestem szczery gdy coś się dzieje reagujemy wiadomo , admin na serwerze jest potrzebny w godzinach popołudniowych , nocnych najwięcej osób a w nocnych zdarzają się cheaty ,  chciałbym zostać adminem tutaj wiem że warto kształcić swoje dalsze doświadczenia myślę że pójdzie to w dobrą stronę , jeżeli była by jako takowa szansa dałbym z siebie 100% tego co jest we mnie.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:24/7 , szczerze jestem ciągle mixy , cs-cslassic , mixy , cs-cslassic i tak w kółko więc od rana do wieczora bądź po nocki do następnych dni.
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1,5 roku ;)
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Nie , nie byłem.
 
 
 
Z poważaniem 
Kamil "TakaSytuacja" 
 
 
@Alternatywa 
Tak jak pisałem , gt jest mały ale  znam się z graczami bardzo , bardzo dobrze mixuje z nimi . 
Co do wieku to tylko liczba liczy się to co ma się w bani ;).
 
@Q♥een Besiałke
Spróbuje za miesiąc ;) , dziękuje za wyjaśnienie :D .
Edytowane przez TakaSytuacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiek

- brak znajomości sm

- brak doświadczenia jako admin 

- małą aktywność na serwerze

- tylko 1h na forum ( Konto dla podania )

+ Mikrofon

+ Składka

 

Oczywiście że jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiek


- brak doświadczenia jako admin 


- mała aktywność na serwerze, niecałe 7:30h


+ Mikrofon


+ Składka


+ Kilka razy słyszałem, że zwracał uwagę na serwerze.


 


Jednak według mnie obecnie jest to za mało, żeby zostać adminem, znalazłby się osoby bardziej odpowiednie na to stanowisko.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończone 17 lat

Przynajmniej 25 godzin spędzonych na serwerze

Zachowanie kultury na serwerze

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum

Posiadanie mikrofonu

Składka za admina

 

Jego GameMe jakby ktoś chciał http://classicffa.gameme.com/playerinfo/62732

 

Nie spełniasz wymaganego wieku, nie znasz się na smx ~ mogłeś przynajmniej sprawdzić w internecie i poczytać na czym to polega, a nie opisywać nam to co usłyszałeś  znajomość z smx mam nikły  nie przekonasz nas tym do dania ci rangi , napisane jest link do GameMe, a ty podajesz GameTracker to kolejny minus, 

Musiałem zmienić nick dla rezerwacji nicku aby żaden ktoś się nie podszywał pod mój nick , grałem również na nicku noName , HARRY Z TYBETU. 

Rezerwacja nicku? One są na CS 1.6, a nie na GO, a nawet jeżeli takowa rezerwacja miała miejsce w co wątpię niezależnie od nicku jaki ustawisz sobie GameMe oblicza twój czas połączenia nie po aktualnym nicku tylko po twoim SteamID, punkt 10 opuszczony został przez ciebie, punkt 11  24/7 , szczerze jestem ciągle mixy , cs-cslassic , mixy , cs-cslassic i tak w kółko więc od rana do wieczora bądź po nocki do następnych dni. To również nie przekonuje gdyż nam chodzi o konkretny przybliżony czas jaki jesteś w stanie poświęcić na serwerze także odpowiedź 24/7 mija się z celem. Następnym razem nie rób podkreślenia ~ przynajmniej mnie ciężko się to czyta.

 

Jestem na nie.

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności