Skocz do zawartości

Propozycje


KropkA12

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję mianowicie:

  • Dodać GT do tabelki forum
  • Napisać jakiś temat z opisem tego serwera, co to za serwer, ile ma slotów itp.
  • Napisać regulamin serwera ~ no chyba, że samowolka to luz
  • Zrobić temat informujący kto jest opiekunem, adminem itp. itd.
  • Jakieś konkursy z okazji otwarcia nowego serwera? 
  • Opis vipów i super vipów, oraz gdzie można je nabyć i za ile.. 

To wszystko póki co. 

 

A i jeszcze zmienić nazwę tego tematu z "propozycję" na "propozycje", będzie wyglądało bardziej poprawie.

I zamiast "podanie na nowicjusza" to "podanie na admina", to też bardziej prawidłowo będzie wyglądało według mnie. 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie kilku sethome dla SVIP oraz MegaVip

 

Dodanie komendy /helpop - dla graczy

 

Dodanie pluginu health bar, który pokazuje ilość zdrowia danego gracza (nad głową)

 

Dodanie kilku rozgrywek dla rozluźnienia np: tnt run/spleef bow itp.(jeśli to możliwe)

 

 

Na razie tyle :)

Edytowane przez Machwes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że sethome powinno być dla zwykłych graczy, a w przypadku większej ilości dopiero ograniczone do danej rangi oraz zamienić z "propozycję" na "propozycje" ~ i tak wiem, że to było pisane wyżej jednak do dziś nie zostało to poprawione. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Propozycje*

 

- Zrobić w końcu na /warp sv - 1 vs 1

 

- Dodanie  mobareny - za wygraną dostanie się walutę/kilka surowców (mogę pomóc)

 

- Paintball (minigra) (mogę pomóc)

 

- /warp arena

 

- rozwinięcie sklepu na sv, o ile zauważyłem można jedynie kupować, sprzedawać nie

 

- Dodać prace oraz je spolszczyć (mogę pomóc)

 

- TNT Run (nie zajmuje ramu dużo, procka też nie, mogę pomóc)

 

- komendę /helath u MegaVip'a itd. zmniejszyć do czasu co 30min/1h

 

- Zrobić w końcu ten nether

 

- Reset top 15 (chyba, że był)

 

- Rozbudować /warp pk - więcej parkoura, podzielony na poziomy : Easy, Hard, Medium- za przejście Easy- 20$, Medium 450$+ 2 diamenty, 5 złota, Hard - 5000 $, 5 diamentów, 10 złota, 5 żelaza

 

- Event - Lotto, polega na wylosowaniu z disspensera(czy jak to tam) liczby, która jest na książce, kto będzie miał wybraną liczbę (np 7) wygrywa daną kwotę (dajmy 100$)

 

- Zabawa (Budowanie)- Co jakiś czas dodanie eventu, mianowicie:

 

Jest 30minut na zbudowanie najkreatywniejszego budynku, czy innej budowli. Po 30 minutach wybiera się 3 osoby, które zwyciężą(Mogą pomóc w budowach).

 

"7.Zgłaszani czit na say (jest od tego /msg) KICK-BAN 10-20 min ." - Powinno być: 7.Zgłaszani czit na say (jest od tego /helpop) KICK-BAN 10-20 min .

 

- Zauważyłem, że Gracz nie ma pozwolenia do komendy "/tpdeny", proszę o dodanie :)

 

Na razie to tyle, mam nadzieje, że pomogłem ^.-

 

 

------

 

Co do Nowicjusza:

 

- Zbudowanie więzienia, i dodać Nowicjuszom możliwość do niego wtrącenia za przewinienie, przykładowo: Nie zachowanie kultury na serwerze, obrazy(mniejsze), Kłótnie(poważniejsze).

 

 

Dodałbym do regulaminu pdpkt.

 

-Admin ma zawsze racje- nie będzie prowadziło to do bezsensownych kłótni Admina z Graczem :)

 

 

--------

 

 

Event - "wojny magazynowe" jak w serialu.

 

 

Będą licytowane "garaże", a w nich skrzynki. W skrzynkach będą dane przedmioty (które wsadzi tam Admin prowadzący).

 

Raz będzie do wygrania ziemia oraz kamienny miecz, a raz 10 diamentów oraz 20 żelaza, czyż się nie opłaca? Na pewno urozmaici grę :).

 

Event możliwy co kilka dni, 3 do tygodnia :).

Edytowane przez Machwes
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować dość przyjemny plugin jakim jest mcMMO. Plugin oparty jest na zdolnościach w przeróżnych dziedzinach. Na polskich serwerach nie gości zbyt często, lecz jest warty uwagi.

 

Przykłady :

 

- górnictwo (ang. mining) - z każdym wykopanym określonym blokiem lub rudą dostajemy poziom. Górnictwo oferuje nam zdolności takie jak " Super Breaker ", którą aktywujemy klikający PPM trzymając kilof, uruchamiamy wtedy zdolność szybszego kopania (czas trwania wzrasta razem z poziomem górnictwa). "Blast Mining", zdolność pozwalająca nam kopać za pomocą TNT, (ilość zniszczonych rud oraz szansa ich wypadnięcia wzrasta z poziomem); "Demolitions Expert" daje nam redukcję obrażen od TNT (wzrasta  z poziomem, odblokowana zostaje na 500 poziomie górnictwa, umiejętność pasywna); "Double Drop" zwiększa szanse na podwójny drop rud i bloków (co 1 poziom zwiększa szansę o 0.1%)

 

- akrobatyka (ang. acrobatics) - z każdym upadkiem lub otrzymanym obrażeniem daje nam możliwość skakania z większych wysokości bez otrzymywania obrażeń lub ich redukcją oraz oferuje nam uniki. Znajdziemy tu zdolności takie jak "Graceful Landing", akywujemy ją za pomocą shifta, całkowicie redukuje obrażenia od upadku (szansa zwiększa się z poziomem); "Roll" jest to pasywna wersja poprzedniej umiejętności, która zmniejsza obrażenia od upadku (szansa oraz ilość zredukowanych obrażeń zwiększa się z poziomem); "Dodge" daje nam możliwość uniknięcia ciosu (co 1 poziom akrobatyki szansa zwiększa się o 0.025%)

 

- miecze (ang. swords) - z każdym zadanym ciosem za pomocą miecza zyskujemy poziom, zdolności PvE oraz PvP; "Serrated Strikes" aktywujemy PPM podczas trzymania miecza, uderzamy gracza/moba z efektem krwawienia (czas krawienia zwiększa się z poziomem); "Counter Attack" umiejętność pasywna, szansa na odbicie połowy otrzymanych obrażeń (szansa zwrasta co 1 poziom o 0.05%, max. 30%)

 

Pozostałe zdolności to:

- zielarstwo (ang. herbalism)

- ścinanie drzew (ang. woodcuting)

- kopanie (ang. excavation) 

- walka wręcz (ang. unarmed)

- oswajanie (ang. taming) (moja ulubiona ^-^) 

- rybacto (ang. fishing

- topory (ang. axes)

- naprawianie (ang. repair)

- łucznictwo (ang. archery)

- alchemia (ang. alchemy)

- przepalanie (ang. smelting)

 

Uważam, że taki smaczek RPG/MMO dobrze wpłynie na rozgrywkę graczy na serwerze i zachęci nowych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało dodane:

- warp arena

- tnt run

- reset top 15

- poziomy na pk

- tpdeny dla gracza

- dodanie do regulaminu "admin ma zawsze racje"

Zostało zmienione:

- cooldown na komende heal dla Vip"ów

- pisownia zestawu drwala w is

 

Jest w planach:

- Splif

- Dokończenie Survival Games

- Event z wojnami magazynowymi takimi jakimi napisał The machwes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja :D.

 

* Jestem za tym, by dodać za zabicie kwotę pieniężną w wysokości od 50$ do 100$

 

* Kolejna: Dodanie podstawowych komend gracza na /spawn. Oraz informacji co może robić, czego się od niego wymaga itp. (Nie każdy wchodzi na forum) :D

 

* Dodanie do sklepiku coś takiego jak: Za śmierć(następną) zostają itemy, exp itd. (Cena: od złotówki do 3 ) :D

 

* Dodanie pluginu: LegendaryWeapons, czy jak to tam. Dodaje kilka nowych mieczy do rozgrywki (Urozmaica gre !) :D

  Edytowane przez Machwes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności