Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram

 

+ Dodać opcję /votekick

Bylo kiedys juz votekick i voteban, ale nie wypalilo bo niektorzy kickowali innych specjalnie

 

@Edit Propo nuty na codmoda

 

Edytowane przez BorixonC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc moja propozycja dotyczy regulaminu. Chodzi o to, że jest taki guard, Który lubi przedlużać grę będąc w ct. Chodzi o to, że jak jest ostatni więzień to pan The_GanjaMan_PL lub przedłużać i daje życzenie wg swojego zachciania., czyli np po 3 minutach od ostatniego więźnia. Proponuję dodać do regulaminu podpunkt, że ostatni więzień dostaje automatcznie życzenie, gdy reszta więźniow zginie, a strażnik prowadzący ma zakaz przedłużania w tej sytuacji rundy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym co się ostatnio dzieje na serwerze przez co niektórych graczy, raczył bym zaproponować ostrzejsze kary za obrazę/kulturę/faworyzacje. Co się dzieje w ostatnim czasie... brak mi na to słów, ale trzeba to jakoś wyrównać do pionu. Te kary za przewinienia są błache, a takie zachowanie na serwerze powinno być o wiele surowiej karane. Sam bym dawał surowrze kary, ale stosuje się do regulaminu. Radzę jak najszybciej rozpatrzyć moją propozycję ze względu na powyższe argumenty. Nie będę tu pisał rozprawki, ale sprawy trzeba jasno napisać ;) Myśle, że dużo graczy się ze mną zgodzi i napisze czy to dobry pomysł. Pozdrawiam :D

 

@edit

Ludzie z innych serwerów czytając to wszystko i patrząc na to co się dzieje się po prostu śmieją. Zauważyłem to min. Na Sb. I chce wziąć udział w naprawie atmosfery na serwerze, ALE jak coś mówię to nikt mnie nie słucha albo dalej swoje... dlatego staras się o te surowrze kary.

Edytowane przez ->NeM0o_!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym co się ostatnio dzieje na serwerze przez co niektórych graczy, raczył bym zaproponować ostrzejsze kary za obrazę/kulturę/faworyzacje. Co się dzieje w ostatnim czasie... brak mi na to słów, ale trzeba to jakoś wyrównać do pionu. Te kary za przewinienia są błache, a takie zachowanie na serwerze powinno być o wiele surowiej karane. Sam bym dawał surowrze kary, ale stosuje się do regulaminu. Radzę jak najszybciej rozpatrzyć moją propozycję ze względu na powyższe argumenty. Nie będę tu pisał rozprawki, ale sprawy trzeba jasno napisać ;) Myśle, że dużo graczy się ze mną zgodzi i napisze czy to dobry pomysł. Pozdrawiam :D

 

@edit

Ludzie z innych serwerów czytając to wszystko i patrząc na to co się dzieje się po prostu śmieją. Zauważyłem to min. Na Sb. I chce wziąć udział w naprawie atmosfery na serwerze, ALE jak coś mówię to nikt mnie nie słucha albo dalej swoje... dlatego staras się o te surowrze kary.

popieram ze za chamstwo trzeba ponieść surowszą karę.Bo to co się dzieje teraz na serwerze to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym co się ostatnio dzieje na serwerze przez co niektórych graczy, raczył bym zaproponować ostrzejsze kary za obrazę/kulturę/faworyzacje. Co się dzieje w ostatnim czasie... brak mi na to słów, ale trzeba to jakoś wyrównać do pionu. Te kary za przewinienia są błache, a takie zachowanie na serwerze powinno być o wiele surowiej karane. Sam bym dawał surowrze kary, ale stosuje się do regulaminu. Radzę jak najszybciej rozpatrzyć moją propozycję ze względu na powyższe argumenty. Nie będę tu pisał rozprawki, ale sprawy trzeba jasno napisać ;) Myśle, że dużo graczy się ze mną zgodzi i napisze czy to dobry pomysł. Pozdrawiam :D

 

@edit

Ludzie z innych serwerów czytając to wszystko i patrząc na to co się dzieje się po prostu śmieją. Zauważyłem to min. Na Sb. I chce wziąć udział w naprawie atmosfery na serwerze, ALE jak coś mówię to nikt mnie nie słucha albo dalej swoje... dlatego staras się o te surowrze kary.

 popieram ciągle na serwerze są stosowane wulgarne słowa i od tego już uszy więdną podtrzymuję propozycję kolegi i się do niej dołączam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dac nowe powody bycia wiezniem

 

Ogarnę w najbliższym czasie

 

 

Propozycje mapek (niektóre już kiedyś były, ale sa spoko i można je dodac, a niktore z tych starych usunac)

 

http://gamebanana.com/maps/159072

http://gamebanana.com/maps/188583

http://gamebanana.com/maps/173381 < ta musi byc tam jest tak mapa rozbudowana, ze to dzicz

http://gamebanana.com/maps/188451

http://gamebanana.com/maps/188349

http://gamebanana.com/maps/180818

http://gamebanana.com/maps/173344

http://gamebanana.com/maps/154289

 

Mapy wgram w weekend

 

 

 

@Edit Propo nuty na codmoda

 

 

Dobra nuta a Alana Walkara proponuję do paintball zamienić

 

Nad tym się jeszcze zastanowię, jak dojdzie do zmiany to też w weekend.

 

 

 

W związku z tym co się ostatnio dzieje na serwerze przez co niektórych graczy, raczył bym zaproponować ostrzejsze kary za obrazę/kulturę/faworyzacje.

 

Możesz banować do tygodnia, myślę, że to wystarczy 

 

 

Propozycja modelu vipa

http://gamebanana.com/skins/122869

 
Dla mnie bomba, w weekend postaram się wgrać :D

 

 

Edytowane przez Ktoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 minut temu, Rumunejszyn napisał:

Proponuje aby w urodziny użytkownika, owy użytkownik dostawał vipa na jeden dzień.

Według mnie dobry pomysł. Ale mogły by być takie sytuacje jak np. Kłamanie na temat daty urodzenia żeby dostać vip'a ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dr.Wiadro napisał:

Według mnie dobry pomysł. Ale mogły by być takie sytuacje jak np. Kłamanie na temat daty urodzenia żeby dostać vip'a ????????

 

1 minutę temu, Rumunejszyn napisał:

W sumie racja, mogą zdarzyć się takie osoby....

Dlatego muszą się zarejestrować na forum i ustawić datę urodzenia. Dobry pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rumunejszyn napisał:

Proponuje aby w urodziny użytkownika, owy użytkownik dostawał vipa na jeden dzień.

To jest niemożliwe z 2 powodów. Pierwsze, że podana data urodzenia nie musi być prawdziwa, a dowodów od nikogo ściągać nie będę. A drugi powód to jest to niewykonalne do sprawdzenia, żeby dać każdemu takiego vipa i jak to sprawdzać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja aby wznowić Elitę serwera co wy na to?

Przykładowo po każdym miesiącu. Bo według mnie było to naprawdę fajne. :D

Edytowane przez Dr.Wiadro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać mozliwość wejścia na spec od razu przy wejściu na serwer bo nie raz chce kogoć sprawdzić na innym nicku,a nie mam możliwości wejścia na specta bez użycia amx, jak wejdę przez amx to gracz się domyśli ze chcę go sprawdzić

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Borix napisał:

Proponuje dodać mozliwość wejścia na spec od razu przy wejściu na serwer bo nie raz chce kogoć sprawdzić na innym nicku,a nie mam możliwości wejścia na specta bez użycia amx, jak wejdę przez amx to gracz się domyśli ze chcę go sprawdzić

Według mnie dobry pomysł :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Borix napisał:

Proponuje dodać mozliwość wejścia na spec od razu przy wejściu na serwer bo nie raz chce kogoć sprawdzić na innym nicku,a nie mam możliwości wejścia na specta bez użycia amx, jak wejdę przez amx to gracz się domyśli ze chcę go sprawdzić

Jestem za, tez mnie to zawsze denerwowało

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dr.Wiadro napisał:

To jak będzie coś z tą Elitą serwera? :D

Ogólnie Elita była prowadzona jedna przez Serka,ale chyba Już nikt jej nie prowadzi

Ale moim skromnym zdaniem można byłoby ją przywrócić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wercia. napisał:

Ogólnie Elita była prowadzona jedna przez Serka,ale chyba Już nikt jej nie prowadzi

 

Była przeprowadzona ale tylko raz i właśnie o to chodzi że była to fajna sprawa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 14:19, Borix napisał:

Proponuje dodać mozliwość wejścia na spec od razu przy wejściu na serwer bo nie raz chce kogoć sprawdzić na innym nicku,a nie mam możliwości wejścia na specta bez użycia amx, jak wejdę przez amx to gracz się domyśli ze chcę go sprawdzić

Bardzo dobry pomysł albo nawet jeżeli gracz chciałby kogoś nagrać, to by miał możliwość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dr.Wiadro napisał:

Była przeprowadzona ale tylko raz i właśnie o to chodzi że była to fajna sprawa. 

No w sumie bardzo fajna sprawa,ale tutaj też Chodzi o to czy ktoś by się wgl zgłosił do prowadzenia Elity itp ;d 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności