Skocz do zawartości

Aktywność Adminów


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie co jakiś czas (nie określony) będę sprawdzała waszą aktywność na serwerze i na forum.

Wakacje się skończyły tak jak skończyło się moje ulgowe patrzenie na waszą aktywność.

Rozumiem, że jest teraz szkoła/praca, jednak chcąc nie chcąc zgodziliście się na bycie adminem i deklarowaliście spędzanie danej ilości czasu na nim. W przypadku kiedy macie jakieś sprawy musicie mi zgłaszać to na PW czy to forum czy STEAM.

 

UPRZEDZAM 

  • Rozumiem, że w dziale FFA dużo się nie dzieje, jak i nie każdy lubi bawić się w przesiadywaniu na forum dlatego nie wymagam od was codziennego wchodzenia tak jak właściciel tego nakazuje bo to bezsens, jednak jeżeli będziecie raz na tydzień, a co poniektórzy raz na 3 tygodnie, wybaczcie, ale takie osoby trzymać nie będę.
  • Wchodzenie na serwer na 1 minutę, aby tylko nabić sobie danego dnia aktywność również nie przejdzie i uprzedzam, a nawet radzę tak nie robić bo ja będę to też sprawdzać i uwierzcie mi lepiej dla Was wyjdzie danego dnia nie zjawić się na serwerze niż jak zobaczę nabity dzień.

 

KOD:

Nick:
GameMe:

Osoby które nie wypowiedzą się bądź ich GM będzie słabe ~ stanowisko admina zawieszam, wtedy trzeba zgłosić się na PW i ja zadecyduje czy dalej będziecie tą funkcję wykonywać. 

 

 

Pozdrawiam, 

Queen Besiałke

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Neff
GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/242429

 

 

 

 

Edit. Oj przepraszam mój błąd, miałem włączony GM'a kropki w innej karcie i przypadkiem skopiowałem

Edytowane przez © Neff ©
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzechuNorth u Ciebie to widzę tak różnie z tym bywa jednego dnia jesteś długo, innego stosunkowo krótko. Widzę, że przynajmniej 1 mapkę na serwerze grasz. Na chwilę obecną akceptuje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności