Skocz do zawartości

Laptop


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Co myslicie o tym sprzecie? nadawał by się do gier typuCS:GO/FARMING15/FIFA14/15?

 

 

HP COMPAQ CQ58-305sw

Procesor AMD DualCore E1-1200
Pamięć RAM 4GB DDR3
HDD 320 GB SATA
Karta graficzna AMD HD 7310M
Złącze HDMI, 3x USB 2.0
Karta sieciowa Wi-Fi 802.11 b/g/n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsze parametry Procka i grafiki?

 

 

@EDIT #1: W ogóle mam nadzieje, że skoro bierzesz takiego neta do gier, to mieszkasz w mieście w zasięgu sieci LTE.

 

@EDIT #2: Jeżeli to standardowe parametry to nie, po prostu nie.

Procek jest bardzo słaby, grafika też dość słaba.

CS GO to ~ 15 fps może, a jeżeli optymalizacja silnika FIFY się nie zmieniła to w ogóle wątpię, że odpalisz tę grę.

Nie będzie, ani przyjemniej, ani komfortowej gry.

 

@EDIT #3: No to jak mieszkasz na jakiejś wsi i nie masz bardzo dobrego położenia topograficznego + dobrego zasięgu LTE

to w ogóle zapomnij o jakiejkolwiek przyjemniej grze na wi-fi. Ciągle dużo ponad 100 pingu, a może jeszcze o wiele więcej + przy brzydkiej pogodzie/ deszczu to rip internet.

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 / AMD Phenom™ X3 8750 lub lepszy
  • Karta Graficzna: 256 MB +  Pixel Shader 3.0 NVidia 8600 / ATI Radeon HD 2400 lub lepsza
  • DirectX: wersja 9.0
  • RAM: 1GB XP / 2GB Vista
  • Miejsce na Dysku: 7,6 GB
  • System operacyjny: Windows® 7/Vista/XP

 

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-compaq-cq58-305sw.bhtmlTo ten laptop? 

Słaby ma procek (1,4 dwurdzeniowy), nie jestem przekonany czy by Ci cs:go poszedł, może na minimalnych by uciągnął, ale ten procek mnie martwi, bo reszta jest okej. 

To co podałem wyżej to wymagania pod cs:go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzeregowiecPL - Nie, nie mieszkam w miescie. :D 

 

@Wujek Pawel.? - Tak to jest ten. Jeszcze edutuje ten post i dodam parametry innego komputera którym jestem równiez zainteresowany.

Zreszta kuzyn teraz kupował i jutro do niego podejde i pobiore ten program CPU-Z i podam parametry i ocenicie czy tez nadawał by się pod te gry co podałem wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam już zainwestować w coś porządnego. Ja popełniłem błąd i kupiłem pc na którym mam średnio 50 fps.

Na komputerze bez monitora za 2000 można na spokojnie wyciągnąć 200 fps na full hd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo laptopa chcesz miec do internetu i pracy,albo kupujesz kompa do gier i tyle :D nie kupisz laptopa do cs go za mniej niz 1000 zł...zapomnij :D
Lepiej doskładac i miec kompa :D ja poczekalem dalem 950 zł za kompa i wszystkie nowsze gry mi chodza :D a w cs go 200 fps :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz już wszystko wiem.

Z waszych opini wywnioskowałem że nie opłaca się kupowac laptoka.. bede jakos pomału zbierał na stacjonarnego pc'ta. :D

Ale i tak jeszcze wam tutaj podam inne parametry komputera który ma kuzyn.. w sklepie pozostały jeszcze 3 takie zestawy. I jesli zeczywiscie by CS:GO poszedł i inne gierki to bym kupił. A jesli nie to bede składał do tysiąca i kupie cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zestawie co dałes jak wyciśniesz 20 FPS to będzie cud.

Za 1k kupisz mocno ograniczony komputer/laptop, jak to ma ci wystraczyć na kilka lat to pomyśl nad lepszym zakupem.
Co do procków AMD to wiekszego shitu chyba nie ma na rynku.

Tak jak przemcio ci powiedział, wybierz albo laptop albo granie, a jak chcesz laptopa gamingowego do dolicz +6k do tego przynajmniej,

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zestawie co dałes jak wyciśniesz 20 FPS to będzie cud.

Za 1k kupisz mocno ograniczony komputer/laptop, jak to ma ci wystraczyć na kilka lat to pomyśl nad lepszym zakupem.

Co do procków AMD to wiekszego shitu chyba nie ma na rynku.

 

Tak jak przemcio ci powiedział, wybierz albo laptop albo granie, a jak chcesz laptopa gamingowego do dolicz +6k do tego przynajmniej,

Co ty za bzdury gadasz 6k laptop do grania? W najnowsze tytuły to tak.

W Play na abonament dają laptopa lenovo g50-30 za 800zł na rynku. 70 - 80 stałych fps masz w cs:go a w lolu to bez żadnych problemów

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za bzdury gadasz 6k laptop do grania? W najnowsze tytuły to tak.

W Play na abonament dają laptopa lenovo g50-30 za 800zł na rynku. 70 - 80 stałych fps masz w cs:go a w lolu to bez żadnych problemów

 

Wartosc abonamentu wraz z koncem umowy znacznie przewyzszy wartosc laptopa.

Warto rozejrzec sie za uzywkami na olx, bo mozna dostac niezly sprzet za rozsadny hajs.

 

Zapoznaj sie z tym, jak bys chcial podniesc budzet do 1400 zl.

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak przemcio ci powiedział, wybierz albo laptop albo granie, a jak chcesz laptopa gamingowego do dolicz +6k do tego przynajmniej,

... za 4k można już kupić bardzo dobrego laptopa na którym Wiedźmin będzie chodził na wysokich.

http://www.x-kom.pl/p/241051-notebook-laptop-156-lenovo-y50-70-i7-4720hq-8gb-1000-win81-gtx960m-uhd.html :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyzbieraj 1.600 i dostaniesz nowego pc na ktorym cs chodzi na najwyzszych po 220 fps wiem bo moj brat ma za mniej wiecej taka cene kompa.. Pamietaj NIGDY nie kupuj jakis gotowcow ja kupilem z della i jest lipa bo ma strasznie slaba karte graficzna i teraz musze wymieniac za 400 plus zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności