Skocz do zawartości

Pluginy


WildFire

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje:

1.Dodanie jakiegoś pluginu, na chat dla wszystkich, ponieważ dużo osób które umrze pisze do osób które żyją, a tego nie widać...

2.Dodanie komendy np: /modele do wyłączenia modelu noża. (Aktualna komenda /model nie działa lub jest tylko dla noża vip)

3.Naprawienie wreście klas które mają szanse na zrespienie się po śmierci, respią się one i zostają w kolejce...

+ Dzisiaj miałem jakiegoś dziwnego buga, wchodząc na serwer do wyjścia z niego miałem vipa, po relogu już nie :D

 

@down Co do działu, to dla mnie powinien on być w dziale z serwerem, ale jeśli to jakiś problem to zawsze można przenieś :)

Edytowane przez WildFire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponuje:

1.Dodanie jakiegoś pluginu, na chat dla wszystkich, ponieważ dużo osób które umrze pisze do osób które żyją, a tego nie widać...

2.Dodanie komendy np: /modele do wyłączenia modelu noża. (Aktualna komenda /model nie działa lub jest tylko dla noża vip)

3.Naprawienie wreście klas które mają szanse na zrespienie się po śmierci, respią się one i zostają w kolejce...

+ Dzisiaj miałem jakiegoś dziwnego buga, wchodząc na serwer do wyjścia z niego miałem vipa, po relogu już nie :D

 

@down Co do działu, to dla mnie powinien on być w dziale z serwerem, ale jeśli to jakiś problem to zawsze można przenieś :)

1. Tylko pytanie czy na pewno będą z niego korzystać do rozmów, a nie do czego innego, np: wyzywania się, bo ten nie chce się dać zabic, itd

2. /modele dla kosy VIP'a dodane

3. Sprawdzę to

+ to chwilowy błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_-

2 tu chodzi o model noża u normalnego gracza vipowski mona ale normalnego juz nie

 

 

1> jak ktoś chce kogoś wyzwać to i w natępnej rundzie go wyzwie tu chodzi o to by móc się komunikować jak ktoś dead

Edytowane przez -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

-_-

2 tu chodzi o model noża u normalnego gracza vipowski mona ale normalnego juz nie

Ja nawet nie widzę pluginu odpowiedzialnego za to, więc nie wiem jak mam go tak poprawić skoro nie wiem który plugin za to odpowiada.

 

Używaj opcji edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyzywają czy nie jest opcja mute więc nie powinno być większego problemu , a niektórzy chcą też się dogadać czy coś a nie jak próbujesz coś powiedzieć to na czacie spamią że ufo jednak istnieje xdd.
Dokładnie chodzi o to że jeśli klasa premium odrodzi się ponownie to dalej jest pierwsza w kolejce i wszyscy którzy są pod nią czekają aż ona przejdzie mapę. Większość ludzi mówi że tak właśnie ma być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o dodanie pluginu na rozmowy steam z ns , parę osób mających steam na którym mają admina też musi kontrolować czat głosowy + napewno fajniej by było jakby się wszyscy mogli dogadywać. 
Jest dość dużo administratorów więc myślę że nie będzie częstych sytuacji jeśli chodzi o wyzywanie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie pluginu na rozmowy steam z ns , parę osób mających steam na którym mają admina też musi kontrolować czat głosowy + napewno fajniej by było jakby się wszyscy mogli dogadywać. 

Jest dość dużo administratorów więc myślę że nie będzie częstych sytuacji jeśli chodzi o wyzywanie. 

Z tego co mi wiadomo, to nie jest dodawany ten plugin na serwery, jako iż on tworzy crashe i strasznie laguje serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to nie jest dodawany ten plugin na serwery, jako iż on tworzy crashe i strasznie laguje serwa.

 

Na wielu serwerach jest takowy plugin (na różnych modach) i nie spotkałem się z przypadkiem by serwer wielce crashował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności