Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dodano mutowanie/gagowanie na zawsze.

 

 

  • !pmute <player> - Mute na zawse
  • !punmute <player> - Usun muta na zawsze
  • !pgag <player> - Knebel na chat (na zawsze)
  • !pungag <player> - Usuwa permanentny knebel.
  • !psilence <player> - Mute i Knebel na zawsze.
  • !punsilence <player> - Usuwa mute i knebel, który był na zawsze.

 

 

!settings - tutaj możesz sprawdzić czy masz muta/knebel na zawsze (jako gracz)

Edytowane przez OG droso
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano mutowanie/gagowanie na zawsze.

 

 

!settings - tutaj możesz sprawdzić czy masz muta/knebel na zawsze (jako gracz)

 

W takim razie, osoby, które nadużywają mikrofonu bez mutacji powinni być mutowani na zawsze?

Poruszam ten temat w tym temacie aby każdy admin/gracz to zobaczył i żeby każdy o tym wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które mają dostać permanentnego muta bądź gag'a to mają być osoby, które cały czas łamią regulamin bądź też nadużywają, aby nie było sytuacji, gdzie dana osoba złamie regulamin, a Wy zaczniecie na każdego nakładać permanentne bany.

Działacie według regulaminu tak samo, a rzeczną ostateczną po upomnieniu, zwykłym mute itp. jest dopiero nakładanie perma.

 

 

Ktoś nie ma mutacji, upominacie, dajecie mute dopiero od nowej mapy jak nie zmienia się zachowanie osoby idzie perm.

Uważam również, że nie powinniście nadkład permanentnego Gag'a gdyż każda osoba może dać się ponieść emocji bądź też w późniejszym czasie będzie chciała prosić o UB jak i są zabawy gdzie dana osoba MUSI napisać także permanentny gag dla mnie powinien być tylko w przypadku kiedy dana osoba np. spamuje z bindów lub pisze zwykły spam typu

 

 

dsfghtr

tqwrygjiowarg

eqrjfioqyoq

o46iwf

sri2owje

 

 

~ przeklinanie, wyzywanie kończy się banem.

 

Jednakże kwestię perm gag pozostawiam do decyzji głównemu opiekunowi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakazania chińskich nickow albo chociaż posiadanie min. 3 polskich xd maków w nicku bo nie da sie takiej osobie dac bana, a w przypadku gdy trzeba to zrobić zalkiem szybko to jest to nie wykonalne. Jedynie przez menu admina, ale wtedy powodu nie będzie..

 

@down

Ok. Rozumiem.

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie możemy narzucić komuś jaki może mieć nick, wtedy musisz banować po prostu przez panel admina nie zrobisz to tak szybko jak przez cmd, ale nie bd nikomu ograniczać tego jaki ma mieć nick na serwerze. 

 

 

Jakbym ja miała załóżmy inaczej napisany swój nick i wchodząc na serwer musiałabym go zmieniać aby łatwiej się żyło adminowi to bym podziękowała i nie grała tu więcej dlatego nie będziemy tego nikomu narzucać, wystarczy więcej poklikać to nie jest straszne. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakazania chińskich nickow albo chociaż posiadanie min. 3 polskich xd maków w nicku bo nie da sie takiej osobie dac bana, a w przypadku gdy trzeba to zrobić zalkiem szybko to jest to nie wykonalne. Jedynie przez menu admina, ale wtedy powodu nie będzie..

ja proponuje nauczyc sie banowac po userid (#) albo przez menu... (wlasny powod tez mozna w menu wpisac...)

Edytowane przez OG droso
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyciąganiu konsekwencji z kickania ct bez powodu. Jakiś ban na 3h żeby była jakaś nauczka bo coraz więcej osób tak robi, ponieważ widzą że nic za to nie dostaną

Edytowane przez V1PER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyciąganiu konsekwencji z kickania ct bez powodu. Jakiś ban na 3h żeby była jakaś nauczka bo coraz więcej osób tak robi, ponieważ widzą że nic za to nie dostaną

Ja proszę przeczytać regulamin...

Jest w nim wyraźnie to zakazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak w końcu rozwiać wątpliwości i dodać do regulaminu punkty dot. :

  1. Zabawy po zabawie (dokładnie wszystko opisać)
  2. Zagrożenia dla strażników na FD (są niby nieśmiertelni, więc w jaki sposób mają poczuć się zagrożeni?)
  3. Duszek dla kogoś? (w regulaminie pisze, że nie można życzyć sobie duszka dla kogoś, a jak już ktoś chce to niektórzy mówią, że rozmawiali z droso i można)

Dużo by to zmieniło - nie byłoby sytuacji typu "Bo rozmawiałem z droso" i "Bo <admin> tak mówił". Jak na coś jeszcze wpadnę to dopiszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie strażnikom opcji mute , gdy wczoraj siedziałem z V1PER'em na serwie każdy zaczął puszczać coś z majka ...... Kickowaliśmy ich non stop a oni cały czas wchodzili na serwer i dalej jazda.... Gdy ich kickowaliśmy zaczęły lecieć wyzwiska w moją stronę .... Sewko był głównym prowodyrem .

Jeżeli jest opcja to proszę dać strażnikom opcje mute i chociaż żebyśmy mogli dawać bana max do 1-3 godziny bo jak nie ma admina to jest guard i on tylko może kickować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję nową rangę; przykłądową nazwą mógłby być "admin+"

Ranga byłaby niżej niż opiekun, ale wyżej niż admin.

Często są sytuacje, gdzie admini łamią regulamin/nadużywają swoich funkcji/nie słuchają się poleceń Droso z forum.
Taki admin+ opiekował by się adminami, tzn pilnował by ich i mógłby ich karać.

Wiem, że pomysł wydaje się słaby, ale na pewno się to przyda. Dzisiaj jeden admin ciągle naginał regulamin, albo go traktował jak 10 przykazań (admin wie kim jest, 10 przykazań = wskazówki).

 

Mam nadzieję, że opiekunowie jednak przemyślą propozycje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co mówi GT, aż się współpracować nie chce... Lecz moim zdaniem to opiekunowie powinni się temu przyjrzeć, bo admin+ to Bedzie niewypałem, takim trochę konfidentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu CT ma zabijać TT na GlobalFD za wchodzenie do GR'a/broń, skoro strażnik jest nieśmiertelny?

Teraz jedni admini zabijają, inni ich nie praktykują usprawiedliwiając się tym że zasady są przestarzałe i czekają na aktualizacje?  - proszę o określenie się opiekuna.

2. W regulaminie jest jasno napisane " 6.12 Ostatni więzień ma prawo wybrać (napisać/powiedzieć) życzenie z poza menu życzeń - jednak prowadzący ma prawo się nie zgodzić!"  Idąc tym tropem jasne jest że nie muszę zgadzać się na " dajesz x zabawe w następnej rundzie ", czasem przy odmowie szybko reagował admin informując mnie, że albo spełnię jego życzenie albo otrzymam bana (znowu zwykły gracz jest postawiony w kropce, regulamin jedno - administracje drugie).

3. Dodatkowo prosiłbym Biesiałke/OG o dodanie niżej wymienionego punktu (napisanego przez opiekuna serwera) gdzieś do regulaminu, podając przykład przynajmniej dzisiaj usłyszałem od guarda "Nie ma w regulaminie czegoś takiego jak pierwszeństwo dla osób z mutacją w CT"  - powoli sam już zaczynam się gubić na tym serwerze :D

4. Gracze bez pełnej mutacji, a prowadzenie

W przypadku kiedy nie ma chętnych na prowadzenie dozwolone jest pozwolenie osobie bez pełnej mutacji na prowadzenie ~ Jedynym warunkiem jest to iż głos takowej osoby nie może przeszkadzać oraz musi zostać zatwierdzony przez administrację jak i graczy na serwerze. Osoba bez mutacji powinna też ustąpić miejsca w trakcie, jeżeli znajdzie się osoba spełniająca regulamin.

 

PS. NIE JEST TO "MÓJ CZERWONY KOLOR", JEST TO SKOPIOWANA TREŚĆ POSTU

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgadzam się z tobą.

2. Tu jest różnie. Najlepiej przedłużać aż minie 30 sec i zabić więźnia.

3. Pierwszeństwo mają osoby z mutacja.

PS kto się tak bardzo trzyma regulaminu powinien odpuścić sobie ten serwer.

Cieplutkie pozdrowienia od waszego kochanego Ena :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu CT ma zabijać TT na GlobalFD za wchodzenie do GR'a/broń, skoro strażnik jest nieśmiertelny?

Teraz jedni admini zabijają, inni ich nie praktykują usprawiedliwiając się tym że zasady są przestarzałe i czekają na aktualizacje?  - proszę o określenie się opiekuna.

2. W regulaminie jest jasno napisane " 6.12 Ostatni więzień ma prawo wybrać (napisać/powiedzieć) życzenie z poza menu życzeń - jednak prowadzący ma prawo się nie zgodzić!"  Idąc tym tropem jasne jest że nie muszę zgadzać się na " dajesz x zabawe w następnej rundzie ", czasem przy odmowie szybko reagował admin informując mnie, że albo spełnię jego życzenie albo otrzymam bana (znowu zwykły gracz jest postawiony w kropce, regulamin jedno - administracje drugie).

3. Dodatkowo prosiłbym Biesiałke/OG o dodanie niżej wymienionego punktu (napisanego przez opiekuna serwera) gdzieś do regulaminu, podając przykład przynajmniej dzisiaj usłyszałem od guarda "Nie ma w regulaminie czegoś takiego jak pierwszeństwo dla osób z mutacją w CT"  - powoli sam już zaczynam się gubić na tym serwerze :D

4. Gracze bez pełnej mutacji, a prowadzenie

W przypadku kiedy nie ma chętnych na prowadzenie dozwolone jest pozwolenie osobie bez pełnej mutacji na prowadzenie ~ Jedynym warunkiem jest to iż głos takowej osoby nie może przeszkadzać oraz musi zostać zatwierdzony przez administrację jak i graczy na serwerze. Osoba bez mutacji powinna też ustąpić miejsca w trakcie, jeżeli znajdzie się osoba spełniająca regulamin.

 

PS. NIE JEST TO "MÓJ CZERWONY KOLOR", JEST TO SKOPIOWANA TREŚĆ POSTU

1,3 - zaraz będzie.

2. Nie musisz się zgadzać, to jest wola prowadzącego, może prowadzący ma głowie coś ciekawszego od zabaw, które mogą być zawsze?

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedną propozycję. Co do FD, często zdarza się, że jest to ostatnia runda na mapie i, nie oszukujmy się, nie jest to najlepsza opcja zakończenia jej. Chciałbym zasugerować, żeby CT/administracja mieli opcję wpisania killa w konsoli, żeby ukrócić FD i móc dać jakąś inną zabawę lub prowadzenie. Bo teoretycznie nie powinni tego robić, ale jak dla mnie jest to opcja troszkę poprawiająca rozgrywkę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i niby jak mam to sformułować w regulaminie? Beznadziejny pomysł.

 

Może zamiast ciągłego czepiania się regulaminu, sami się dogadacie z administracją i graczami (jeśli jest admin, można zrobić vote...), że wpisujemy killa i dajemy zabawę, nie zbanuję was za takie coś...

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie broń takich jak autosnajpy na zabawach

ponawiam propozycje

 

usunąć mapę jb_crazyjump

Czy opiekunowie raczą wypowiedzieć się na temat tych propozycji?

Ja mam jeszcze jedną propozycję. Co do FD, często zdarza się, że jest to ostatnia runda na mapie i, nie oszukujmy się, nie jest to najlepsza opcja zakończenia jej. Chciałbym zasugerować, żeby CT/administracja mieli opcję wpisania killa w konsoli, żeby ukrócić FD i móc dać jakąś inną zabawę lub prowadzenie. Bo teoretycznie nie powinni tego robić, ale jak dla mnie jest to opcja troszkę poprawiająca rozgrywkę.

Pomysł sam w sobie nie jest zly. Jestem za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności