Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie broni na KD...

Według mnie powinny zostać najczęściej grane bronie, nie tylko te z jailbreaka ale również zwykłych meczy.

Myślę że uszczuplenie broni do: AK,M4,AWP,scouta + pistoletów deagle,fifeseven/cz/Tec-9 byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Niejednokrotnie pytałem się graczy na serwerze co sądzą o uszczupleniu broni do tych podstawowych, odgłos zawsze pozytywny.

Dodatkowo gdyby udało się zrobić "menu vote" jaką bronią chcą grać podczas wybranego KD więźniowie - kozacka sprawa :)

Jak nie jesteś zbytnio OG przekonany, można zrobić temat w dziale 'dyskusje' odnośnie tej propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie broni na KD...

Według mnie powinny zostać najczęściej grane bronie, nie tylko te z jailbreaka ale również zwykłych meczy.

Myślę że uszczuplenie broni do: AK,M4,AWP,scouta + pistoletów deagle,fifeseven/cz/Tec-9 byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Niejednokrotnie pytałem się graczy na serwerze co sądzą o uszczupleniu broni do tych podstawowych, odgłos zawsze pozytywny.

Dodatkowo gdyby udało się zrobić "menu vote" jaką bronią chcą grać podczas wybranego KD więźniowie - kozacka sprawa :)

Jak nie jesteś zbytnio OG przekonany, można zrobić temat w dziale 'dyskusje' odnośnie tej propozycji

Moim zdaniem od wybierania broni jest WG, na KD powinny być losowe w końcu na tym to polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest dodanie możliwości banowania przez guarda na okres maksymalnie 30 minut , ze względu na to iż kickowanie w kółko nie jest przyjemnością ze służby a niektórzy zasługują na bana z miejsca. 

Pozdrawiam Peter. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja (może i zbędna, ale czasem przydatna) funkcji !obsluga.

SKRÓT: Możliwość cofnięcia życzenia więźniowi, w razie pomyłki.

Przykładowa sytuacja:

Jak wiemy, możemy zezwolić (lub nie) na życzenie dla ostatniego przetrwałego więźnia.

Co się jednak stanie kiedy jak dziś: Wszyscy CT byli pewni że wszyscy TT są na kostce, później wyskoczyło okno do obsługi życzenia, więc odruchowo

wiedząc że ostatni więzień ma życzenie klikamy zezwolenie. Później okazuje się że na kostce zginęli wszyscy, a więzień jest buntownikiem.

Ja zareagowałem na to tak że wpisałem killa w konsoli (najpierw chciałem go zabić, ale wybrał już pojedynek), po czym WujoS się zaczął czepiać że źle zareagowałem (co zapewne sprowadza się do tego że tak jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyberek ma rację, sam dzisiaj byłem świadkiem zaistniałej sytuacji (Nixios, czy jakoś tak, blefując, że nie był buntownikiem dostał życzenie, po czym odmówił wpisania killa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyberek ma rację, sam dzisiaj byłem świadkiem zaistniałej sytuacji (Nixios, czy jakoś tak, blefując, że nie był buntownikiem dostał życzenie, po czym odmówił wpisania killa).

Jak mógł blefowac, skoro był zbuntowany to był czerwony. Proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zeby dodac wielki napis przy podaniu(albo po prostu jakoś to uwzgledic) na CT, że jest to podanie dla osób bez mutacji... A jak ktoś bardzo chce je napisać to musi mieć powód nie wiem np.uwagi admina czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zeby dodac wielki napis przy podaniu(albo po prostu jakoś to uwzgledic) na CT, że jest to podanie dla osób bez mutacji... A jak ktoś bardzo chce je napisać to musi mieć powód nie wiem np.uwagi admina czy coś.

 

Co za różnica? Jeżeli ktoś ma mutację, a chce dołączyć do grupy, ma takie prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze Powinno być coś takiego jak  VoteMute ponieważ niektórzy naprawde tego mikrofonu za czesto kożystają

 

Może coś takiego ze Jesli ktos ma Gang to na wojnie Gangów członkowie gangu są razem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja :D 

Jak jest chowany, to żeby tt jak zyją nie widzieli innych na mapie i jak zginą to zeby nie widzieli innych na mapie oraz nie  mogli sobie ich obserwować, tylko zeby molgi patrzec na ct ;d

Przez to tylko sobie na pw info dają i sami wiecie co ;d ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze Powinno być coś takiego jak  VoteMute ponieważ niektórzy naprawde tego mikrofonu za czesto kożystają

 

Może coś takiego ze Jesli ktos ma Gang to na wojnie Gangów członkowie gangu są razem ?

!mutemenu

 

+

nie

 

 

Moja propozycja :D

Jak jest chowany, to żeby tt jak zyją nie widzieli innych na mapie i jak zginą to zeby nie widzieli innych na mapie oraz nie  mogli sobie ich obserwować, tylko zeby molgi patrzec na ct ;d

Przez to tylko sobie na pw info dają i sami wiecie co ;d ....

będzie w nowym sezonie

Edytowane przez OG droso
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się da tak jak w CS 1.6 zrobić Pojedynek na rzucanie nożami :D

Jak już to pojedynek na rzut deaglem lub rzut nadem kto dalej wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności