Skocz do zawartości

Omega *


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Lecz chyba przyszła pora i na mnie.


Jest to dla mnie naprawdę trudna decyzja ponieważ te forum jest dla mnie ogromnym nałogiem. Chciałbym ruszyć mój tyłek w stronę układania sobie życia.


Czy chciałbym komuś podziękować? Oczywiście że tak. Na pierwszym miejscu chciałbym podziękować Buźce oraz Kryptonowi za to że  przyjęli mnie na moderatora a następnie awansowali mnie na Global Moderatora.


 


Od 8 sierpnia 2014 roku napisałem 1665 posty jak dla mnie jest ogromna liczba. Przesiedziałem 80 dni. Starałem się wszystkim pomagać. Z wieloma rozwiązywałem konflikty i inne problemy. Poznałem tu bardzo ale to bardzo dużo pozytywnych miłych ludzi. Były chwile miłe lecz zdarzały się mocne spiny na forum czy na TS3. Więc po prostu nie mógłbym odejść bez przeprosin. Przepraszam. Tyle co mogę napisać. Niestety ale to tylko internet.  Szczególnie wdzięczny jestem tym których stać było na chociaż odrobinę sympatii i zrozumienia. To dzięki nim mogłem poczuć się jak zwykły uczestnik forum a nie moderator-kontrolujący każdy tekst w poszukiwaniu niezgodności z regulaminem.


 


Nad odejściem myślałem już wcześniej lecz zatrzymała mnie jedna rzecz. Karol szukał osoby która będzie testowała czarny styl. Wtedy powiedziałem sobie że dam z siebie wszystko i zakończę wielki nałóg. Co wyszło z mych starań?


http://scr.hu/8d8t/3n4if


 


Raczej nie będę wypisywać podziękowań bo zajęło by mi to sporo czasu.


Życzę wszystkim powodzenia I miło  spędzonych godzin na serwerach Cs-Classic i Forum


Jeszcze raz wielkie dzięki!


 


Szwagier powodzenia  :pije:

Edytowane przez Omєga *
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, Omegus, przyszła twoja pora, miło było, ale wszystko co dobre, szybko się kończy.

nie zapominaj oczywiście o odwiedzaniu od czasu do czasu ts'a, bo tego to Ci nie wybacze.

Trzymaj się! Powodzonka! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omeguś, ja wiem ze cie trzyma poczucie humoru, ale juz skończ. To nie jest śmieszne :( no co Ty.. Głuptasku... :( </3 z kim teraz bede "bić" sie o raporty... Komu pisała ze czeka dla niego report.. W agario pykala i pisała nb.. No wiesz co.. Tygrysku, nawet nie próbuj, usuwaj tego posta!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szwagier, pamiętam początki, nie było łatwo, a nawet grubo. Spina za spiną pamiętasz? :D 

Ech stare czasy! :D 

Trzymaj się i powodzenia szwagrze, może kiedyś wyskoczymy na te 0,7l :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliśmy za dużo okazji do rozmów, ale już mi brakuje Twojej mordeczki ! :D

Nie zapominaj o nas i wpadaj czasami na forum czy Teamspeak'a.

Oczywiście życzę powodzenia w życiu prywatnym !!! Trzymaj się !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega, pewnie kiedyś tutaj wrócisz, więc czekamy :D

Cześć i powodzenia w życiu, które będziesz układał sobie do, w czasie i po powrocie na CSC.

Jamesov, idź się utop. 

Abym kogoś nazywał "Pan", to potrzebny jest mój szacunek do tej osoby, ale powiem ci szczerze jesteś chamem i na niego nie zasługujesz. 

Edytowane przez Masek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, nie wierzę w to :c no cóż, może było parę spin, ale ogólnie no to szkoda, że odchodzisz, kto będzie się darł i wkurzal wszystkich? :D a tak w ogóle to powodzenia i odwiedzaj nas w wolnym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności