Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie


Fredsoon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Fred ,,Why so serious?"
2. Imię: Daniel
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**:  http://classicffa.ga...ayerinfo/383843
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Daniel mam 15 lat( w marcu 16 ) chodzę do ostatniej klasy gimnazjum. Interesuje się piłką nożną, lubię grac jaki i oglądać, bardzo często gram też w koszykówkę a czasami w Rugby. Na serwerze spędzam dużo czasu  i często gdy gram i nie ma adminów to są dzieci które wyzywają mnie i innych graczy i nie mogę nic z tym zrobić albo muszę zawracać głowę innym administratorom. Myślę że byłbym dobrym adminem i starałbym się pomóc w rozwoju serwera.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać adminem ponieważ mam dobry kontakt z graczami a także z adminami. Na Serwer postaram się wnieść miłą atmosferę i oczywiście chcę pomóc w ,,ogarnięciu serwera".
10. Steam_ID:STEAM_1:1:112565356 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie około 2-5 godz (czasami więcej ) Jestem jednym z najaktywniejszych graczy na serwerze.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 500 godz
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem wcześniej admina na kilku serwerach 1.6 i oczywiście na tym.

Edytowane przez Fredsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś się zią od stary adma, nie wiem czy to chwilowe czy nie, ale jakaś zmiana na pewno zaszła.

Wchodzę na serwer, a Ty pomagasz nowym graczom, wołasz na serwer, gdy jest coś nie tak, nie spamujesz mikrofonem, potrafisz się też bawić, a nie robić z igły widły. 

Osobiście dałbym Ci okres próbny i za nim jestem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zacznijmy od tego ,że osobiście cie lubię i nic do ciebie nie mam.Jednak sprawy osobiste nie mają nic do podań.Jeśli chodzi o twoje plusy to na pewno

+ pomocny

+ aktywność

+ W miarę ogarniasz sm 

+ masz średni ale działający mikrofon

No ale niestety nie masz samych plusów a cechy negatywne też trzeba wymienić.

- Jesteś trochę zbyt ....   egoistyczny? Chodzi mi o to ,że wcześniej kładłeś swoją potrzebę nad potrzebę serwera.

- Każdy lubi się pobawić ale odnoszę wrażenie ,że ty lubisz to nawet za bardzo.

- Masz w sobie coś co przyciąga krzykaczy i innych ludzi ,którzy negatywnie wpływają na serwer.[Zwykle akceptujesz takie osoby chociaż nie powinieneś nawet jako gracz]

- Nie widzę potrzeby na więcej administracji w tym momencie ponieważ na razie dajemy sobie radę.Wydaje mi się ,że w tym punkcie większość podziela moje zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien tego czy dajecie sobie radę bo jak widać ja bywam najczęściej z wszystkich graczy i chyba nawet wśród adminów i gdy chce sobie mile spędzić czas to znajdą się dzieci które mnie wyzywają i nie tylko mnie i wtedy muszę zwracać się do was. Więc ja chce tylko pomóc i żebyście nie musieli wchodzić co chwilę na serwer gdy znajdzie się ktoś kto łamie zasady serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności