Skocz do zawartości

`MlOdY`1


strzala312

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Call Of Duty 45001lvl[NOWY SEZON][2x 19-6]2. Nick: `MlOdY`13. Imię: Rafał ;)4. Wiek: 175. Znajomość Amxx(0/10): 6-8 jeśli pod klawiszem to 10 6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Zależy jaki koszt ;)8. Czas spędzony na forum:Na forum mało ale można zawsze się poprawić ;)9. Opisać siebie: Opanowany, miały, rozmowny ;D10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Gram dużo czasu na tym serwerze od rana do wieczora, teraz mam ferrie więc będę praktycznie cały czas , rozpoznaje czity i chyba tyle ;) 11. Linki do reklam: eh.. nie mam niestety :(12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Wejdę do spec zobaczę go i zbanuje :) (PERM, DEMKO ORAZ SS'y) -Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie 1/3 i ban 5-30min -Nadużywa Kultury na serwerze; Upomnienie 1/2 i ban 5-30min13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No,nohttp://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.128:27331/top_players/?query=%60MlOdY%601&Search=Search17 h mi tam pasuje,czekam na resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa..'-Ktoś używa dopalaczy; Wejdę do spec zobaczę go i zbanuje :)'Napisz konkretnie w jaki sposób go zbanujesz (ss/demko/perm) :)TAKale dorób reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Chyba na NIE.Ale nie jestem pewien ponieważ:http://cs-classic.pl/viewtopic.php?t=7672Tu jest skarga że gracz o nicku Młody używał cheatów ale nie jestem pewien czy to na pewno chodziło o cb więc jeśli to prawda to wtedy na pewno nie będziesz miał admina. sprawdzałem specjalnie amx bans i cb tam nie ma tylko Tajfun ma bana.Więc niech xxxPatrykxxx się wypowie czy Młody też uzywał bo mnie wtedy nie było ale taka skarga jest. Aaaa i tak minęło już trochę czasu a ty dalej nie wstawiłeś reklam :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To tak samo jak z tamtą skargą na RedaikajaNie ma dowodów nie ma o czym gadaćCzekam na dalsze komentarzeDokładniej chodzi mi oto czy gra on na serwerze czy wchodzi raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności