Skocz do zawartości

Nowy dział - Webmastering.


ωιncнєѕтєr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Proponuję dodać nowy dział jakim będzie "Webmastering" 

 

Dział: Webmastering

Poddziały:

  • Dla początkujących
  • HTML & CSS & PHP
  • Systemy zarządzania treścią
  • Poradniki
  • Pobieralnia

Jeżeli dział zostanie dodany, będę tam bardzo bardzo aktywny :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem, może zrobić kategorie "Webmastering", tak jak jest to w przypadku "Grafika" ?

Bo jednak sam dział "Webmastering", nie bardzo jest gdzie umieścić.

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE ze względu, że pewnie znów z czasem prawie nikt nie będzie na to wchodzić, a po drugie jest tyle poradników, tutoriali, filmików i innych pierdół na necie, że tutaj to chyba już nie potrzebne.

 

@EDIT to po co na forum takie działy jak "Kuchnia" czy "Psychologia", "Insipracje" w grafice Co z tego wiem tutaj wrzuca się na przykład jakieś swoje nie wiem? 'przepisy'? W psychologi są dodawane tematy autorskie, w których osobach wypowiada się na temat co ona uważa i inni tylko w komentarzach najczęściej odpowiadają czy się z tym zgadzają i co myślą na dany temat.

 

A tutaj co z tego, że twoje poradniki będą autorskie? Jak praktycznie poradniki do języków są wszędzie ze wszystkim.

Nie widzę sensu dodawania tego, internet jest tym zawalony. Po co robić kolejne powiedzmy sobie szczerze, zbędne kopie. Wystarczy wpisać w google i będziemy mieli dziesiątki poradników w różnych stylach z różnymi możliwościami. Nie wiem czy jesteś w stanie zrobić lepsze, chyba musiałbyś stworzyć poradnik, który będzie mi sam ruszał myszką i klikał na klawiaturze. No wybacz, ale takie są fakty.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE ze względu, że pewnie znów z czasem prawie nikt nie będzie na to wchodzić, a po drugie jest tyle poradników, tutoriali, filmików i innych pierdół na necie, że tutaj to chyba już nie potrzebne.

Popieram Pawła.

Dział, który z pewnością po krótszym czasie stałby się pustką. 

Jeżeli dział Blizzarda i innych nie wypalił to na pewno dział o "webmasteringu" też nie przejdzie, bo tym interesuje się już mniejsze grono ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

Skoro jest tyle rzeczy na necie, to po co na forum takie działy jak "Kuchnia" czy "Psychologia", "Insipracje" w grafice - skoro pełno for na ten temat?

Tam jest pustka, w dziale o webmasteringu, o ile zostanie dodany zadbam o różnorodne rzeczy (autorskie) :)

 

PS. Dział blizzarda z tego co wiem chciał tylko Omega & Ten kidmod minecraft, a tutaj jest więcej osób zainteresowanych tym działem.

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt szeregowiec, są multum poradników jak o wszystkim innym, ale mało użytkowników interesuje się tym, co mniejsza mało widziało kiedykolwiek te poradniki, a zawsze dodatkowe ciekawostki są popularne i mają po kilkanaście do kilkuset wyświetleń. 

Ja jestem za dodaniem 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ciekawi mnie ile osób się nim zajmie. Znowu będzie to samo co z innymi działami? Będzie aktywność przez tydzień, a potem pustki? Chyba każdy wie jak to wylgądało z działami CoD i BF oraz Blizard, tyle chętnych, a wyszło jak zwykle.

 

Więc jaką mam pewność, że ktos będzie się tym ciągle zajmował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział zajmuje około 5cm, stracić na tym forum nic nie straci, a może zyskać więcej osób przy wyszukiwaniu jakiś rozwiązań przez google.

Mogę zapewnić, że będę regularnie dodawał autorskie (nie wszystkie) poradniki, oraz inne rzeczy związane z webmasteringiem, oraz mogę zająć się napisaniem jakiegoś regulaminu odnośnie spamu itp. 

Ogólnie mogę się nim zajmować :) - Tak jak jest to w dziale Metin2.

 

 

To moż zrobić dział programowanie a w nim poddział webmastering. W dziale o programowaniu ja również był bym aktywny.

 

 

Programowanie?..

I co byś w tym dziale dodał? 

Bo nie bardzo rozumiem?

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge wstawiać darmowe style , pluginy i inne rzeczy. Mógłbym się zając "Pobieralnia"

Może specjalna ranga na forum? WebMaster ? :)

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział zajmuje około 5cm, stracić na tym forum nic nie straci, a może zyskać więcej osób przy wyszukiwaniu jakiś rozwiązań przez google.

Mogę zapewnić, że będę regularnie dodawał autorskie (nie wszystkie) poradniki, oraz inne rzeczy związane z webmasteringiem, oraz mogę zająć się napisaniem jakiegoś regulaminu odnośnie spamu itp. 

Ogólnie mogę się nim zajmować :) - Tak jak jest to w dziale Metin2.

 

 
 

 

Programowanie?..

I co byś w tym dziale dodał? 

Bo nie bardzo rozumiem?

 

Poradniki do programowania itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się na tym forum programowaniem zajmuje? ;/

Jedynie chyba ty, a podstawy html/css jakaś część osób na forum zna.

Jak widać na górze jest większe zainteresowaniem działem "webmastering", a ni jeżeli "programowanie". 

Dobra nie dyskutujmy, bo nie do tego jest temat. 

Niech Karol podejmie decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie zawiera w sobie Webmastering. Bo html czy inne to też języki programowania, tylko stron. W programowaniu można dodać poradniki do Javy, C++, czy też innych typu Pascal. Przydatne rzeczy, Winchester nie koniecznie musisz je znać, bo nigdy się nimi najwidoczniej nie interesowałeś. 

Ogólnie co do działu, nawet jak miałby się nazywać "Webmastering" czy też "Programowanie" to i tak uważam go za zbędny. Wolę wlecieć szybko na mpc, czy na inne forum, które ma większą społeczność specjalizującą się w tym i tam poszukać porady. Nie ma sensu dodawać kolejnych działów, które tak na prawdę będą zbędne i po jakimś czasie wiały nudą i pustką.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności