Skocz do zawartości

Głosowanie na najlepszego Admina Zombie Moda #2


mn9

  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z adminów najlepiej wykonuje swoje obowiązki ?

    • KrZySiO
      3
    • Puchatkowy Alkoholik :D
      8
    • JC PLAMBYGG
      8
    • Warning !?
      9
    • Medyk
      4
    • Corin
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym wynagrodzić aktywność i zaangażowanie Adminów Zombie Moda,ankieta została stworzona aby gracze mogli wybrać któremu z nich należy się najbardziej nagroda. Dla zwycięzcy głosowania czeka PRO VIP na okres miesiąca.Każdy gracz/admin może wźiąć udział w głosowaniu, będzie ono trwało do 19 listopada.Zachęcam do głosowania !

 

Na wszystkie pytania związane z głosowaniem odpowiadam na PW.

Edytowane przez mn9
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dużą akt. ^^.

 

No chłopaki niech wygra najlepszy! :D

 

 

 

eee... to skoro was nie lubią a macie jakieś głosy to mnie chyba kochają bo  0 :D

 

 

Kandydacie ty nasz. Chyba kogoś przekupiłeś, że aż 4 głosy :D (ile wydałeś 500ap?) XDD

 

Chłopaki coś jest nie halo... też tak uważacie? na serwerze w ranku ogólnie jest 7200 graczy. no może teraz ogólnie gra z 300?.

a ile jest oddanych głosów? 13. Musimy coś z tym zrobić zachęcić ich do odwiedzania forum... 

tak nie może być! :(  zrobiłem temat z elita zm... liczyłem, że się coś ruszy i nadal nic :(

 

Więc mam do was prośbę, próbujcie pisać do graczy jak będziecie na serwerze, żeby odwiedzali nasze Forum ! :D

Edytowane przez JC PLAMBYGG AS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchatek a ja co mam powiedziec ? :P

Skiperek jeszcze jest nie wiadomo kto wygrał bo ide łeb w łeb z Puchatkowym :D

Nie no co ty 1000 dałem xD

JC PLAMBYG ASS ja mysle żeby admini zrobili sobie binda z zaproszeniem na forumtypu:

Zapraszamy Na Forum:forum cs-classic.pl

Edytowane przez Kandydat Na Bota
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Koniec głosowania.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności