Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie- Kubus :-)


Kubus :-)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kubus :-)
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 14
4. Znajomość AMX (1-10): (7-10)
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Składka (tak/nie): Tak Tylko zależy jaka suma
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Kubus%20%3A-%29/193.33.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **: Uczęszczam do 2 gimnazjum mam 14 lat lubie grać w piłkę nożną i w cs 1.6 bądź Go. Mieszkam w miejscowości o nazwie Łapy (30 km od Białegostoku). Jestem Ministrantem (Hero wie o co chodzi xd) Jestem pomocny i lubię rozmawiać.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ponieważ na serwerze często widze ze w ct są osoby które ciągle freekillują, źle wydają polecenia, obrażają innych graczy, i ten czas na serverze kiedy takie osoby są w ct jest bardzo długi szczególnie w godzinach rannych w weekendy a ja właśnie w tych godzinach najczęściej gram.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-20 Weekendy 9-11
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina na serverze FFA

Edytowane przez Kubus :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Za okresem próbnym ponieważ. Mikro nie zawsze ci działa amx może ogarnie. I prawię ciągle cie ponosi ;)

i mało Postów 

Edytowane przez Marian?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Chłopak dużo wie o zachowaniu CT. Chociaż nie ma mutacji, nadrabia tym swoją umiejętnością prowadzenia. 

                                                                                                                                                                                                             ArCzI58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności