Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] sakowsky #Bujakasza


sakowsky

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:sakowsky #Bujakasza

2. Imię:Tomek

3. Wiek:18

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):wydaje mi się że dobre (parę razy adminowalem przez około pół roku ale to na 1.6 :))

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak 

6. Składka (Tak/Nie): Nie

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/381868

9. Opisz Siebie :Nazywam się Tomek. Mam 18 lat a właściwie kończę je pod koniec listopada. Mieszkam na pięknych mazurach a konkretnie w Ostródzie. A więc jestem osobą stanowczą i nie łatwo mi wcisnąć kit. Często jestem wybuchowy gdy ktoś mnie irytuje i głównie dlatego pisze to podanie, gdyż pograłem na serwerze i pełno dzieci już mam po blokowanych za ciągłe, za przeproszeniem, "darcie mordy". Znajomi często opisują mnie jako śmieszka gdyż zawsze przy przysłowiowym kielonie jest kupa śmiechu.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać tym adminem by zabrać trochę ciężaru z barków opiekunów jak i administratorów, którzy nie dadzą rady samemu ogarnąć wszystkiego. Myślę że jestem osobą kompetentną jak i właściwą do pełnienia tak ważnej roli na tym serwerze. 

10. STEAM_ID:STEAM_0:1:83464295

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 do 4 godzin dziennie na pewno jestem wstanie poświecić.

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze : 16- 19/20 weekendy: różnie

13. Staż w grze counter strike Global Offensive: Myślę że ponad 1200 h w cs wystarczy :)

14. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Jak wyżej wspomniałem byłem już adminem ale w 1.6

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez sakowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty do 10 [bez spamu]

Jeśli serio jesteś "wybuchowy" popracuj trochę nad tym albo powstrzymuj się na serwerze.

Poza tym nie mam nic do zarzucenia bo grasz całkiem często i jesteś miły dla innych + jak twierdzisz ogarniasz sm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie sakowsky, lubię Pana.

 

Na - oczywiście posty, ale nie przyczepiam się do tego, bo łatwo to nadrobiłbyś.

Napisałeś, że jesteś wybuchowy - nie zauważyłem tego po Twoim zachowaniu na serwerze, więc miło, że potrafisz się powstrzymywać.

Duży staż w cs:go oczywiście na +.

+ jest również to, że jesteś pełnoletni, więc teoretycznie dojrzały i myślę, że posada admina by to udowodniła.

 

Masz moje tak, ale musisz przestudiować trochę sm, bo od amxx trochę się różni kumplu.

 

P.S. : Zobacz na jakich mapach nie można skracać ;* 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sakowsky myślę, że twoje podanie jest jak najbardziej na + :D

Wymienię twoje plusy: 

- Jesteś miły, pomocny i starasz się zachowywać kulturę na serwie 

- Jeśli trzeba starasz się ogarnąć serwer ( większość ludzi by się nawet nie starało w jakiś sposób pomóc adminom i uciszać graczy gdy trzeba a ty jednak to robisz :D)

- Dajesz innym graczom przykład 

Myślę że sprawował byś się dobrze jako admin ale wspomniałeś że jesteś wybuchowy osobiście tego nie odczułem ale jak tak twierdzisz to raczej musisz panować nad sobą a tak to wszystko bardzo dobrze więc jestem na TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności