Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina


matador57

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: matador57

2. Imię: Jakub 

3. Wiek:15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie(Pierwsze podanie na admina :P)

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak 

6. Składka (Tak/Nie): Nie

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/382970

8. Opisz Siebie :Nazywam się Jakub . Mam 15 lat a właściwie kończę je pod koniec sierpnia :D. Mieszkam w Olsztynie. Jestem miła osobą, pomagam w problemach innych graczy takie jak: brak kredytów :D.Przez ostatni rok choruję na zapalanie płuc i mam indywidualne zajęcia w domu, co sprawia że mam dużo czasu na grę :D. Uwielbiam grać w Cs:go zacząłem grę od lipca tamtego roku. Na serwerze gram od 2 miesięcy z lekką przerwą. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ,ponieważ wiem że brakuje ostatnio adminów szczególnie od 13-15. Tak jak wspomniałem wyżej nie chodzę do szkoły i wtedy mam czas. Brakuję mi także admina gdy widzę jak ktoś skraca lub wyzywa innych graczy.

10. STEAM_ID: STEAM_1:0:68797258 

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 do 4 godzin dziennie na pewno jestem wstanie poświecić.

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze : 13-22 weekendy: więcej :D

13. Staż w grze counter strike Global Offensive: Od lipca tamtego roku ponad 1700h :)

14. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Byłby to mój pierwszy raz proszę o wyrozumiałość :D

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, ogólnie jest za z takiego powodu iż jesteś bardzo aktywnym graczem. Często grasz w okolicy godziny 12/13, co było by bardzo przydatne bo w tych godzinach często nie ma innych administratorów. Koleje co mogę wnioskować jest to że jesteś jak sam wyżej wspomniałeś miłą osobą co dało się odczuć podczas wspólnej gry na serwerze. Jako iż nie widziałem wiele raz byś pomagał w problemach innych graczy to nie wypowiem się w tej kwestii, lecz często dajesz rady innym mniej wprawionym jak i rozegranym graczom na tym serwerze. Lecz nie wszystko jest tak kolorowe :). Brak 10 postów i tylko nad tym ubolewam. Podsumowując jestem na tak szczególnie z tego powodu iż jesteś dyspozycyjny również w godzinach południowych. Pozdrawiam :)

Edytowane przez sakowsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda brak ci tych 10 postów ale widzę ,że nadrabiasz je aktywnością [i tak będziesz musiał nadrobić].Tak jak wspominał sakowsky przyda się admin ,który zapełni czas ,w którym reszta nie da rady.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często Cię widuję na serwerze kiedy gram, a że przydałby się jeszcze kolega do naszego grona to jestem za.

 

Jedynym minusem, który zauważam to posty, ale tak jak w podaniu z sakowskym nie przyczepiam się do tego, bo w chwilę to nadrobisz.

 

Nigdy nie widziałem byś zachowywał się wobec kogoś innego niekulturalnie, mikrofon i mutację masz, więc luzik. 

 

Na tak jeszcze raz Panie Dziku. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKA  odpowiedzialność padnie na twoje Barki , Jeżeli dasz rade to uciągnąc , jestem jak najbardziej na Tak . Nie mam żadnych zastrzeżeń  wobec ciebie 

Moim zdaniem Ten użytkownik nada sie na Administratora DR . 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności