Jump to content

[ODRZUCONA]Skarga na Mr.Burger oraz RPS


dostalem bana

Recommended Posts

1.Twój Nick: w pszyszlosci bende jak rezi
2.Nick admina/gracza który zawinił: gracz - rps oraz admin- Mr.Burger
3.Admin/Gracz : rps, Mr Burger
4.IP/SID oskarżanego: rps- STEAM_0:0:28160005 mr.burger - STEAM_0:0:2420621
5.Data i godzina: 21.11.2015r. około 19:34
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Proszę zobaczyć logi, jedynie co mogę to "wypisać to co napisał" aczkolwiek nie jest to dowód, ale liczę ze strony Opiekuna Serwera na sprawdzenie logów.
 
*DEAD* rps :  ssij mi berlo

*DEAD* rps :  lamusie

7.Opis sytuacji: Witam, sytuacja nie dotyczy mnie ( jako osoba, która została obrażona ), ale jako zwykły gracz, który chciałby żeby na serwerze panowała sprawiedliwość. Gracz "rps" oraz admin "Mr.Burger" się dobrze znają, Po jak wyżej wymienionych słowach, które są naganne i jednoznaczne. Wystosowałem się z prośbą o ban dla tego gracza na "u@", niestety... ale odpowiedzi jak i ostrzeżenia/bana dla rps, nie uzyskałem. Gracz ewidentnie złamał regulamin obrażąjąc innego gracza, a admin serwera " nie widział tego" w co wątpie, bowiem u@ świeci się na zielono ( tekst jest zielony ), więc widać wyraźnie, że ktoś zgłasza potrzebę do admina. Związku admin pewnie będzie się tłumaczył, że nie widział, konwersacja między Panami jest koleżeńska, więc ... dlaczego miałby dać koledze bana. Innym graczom wątpie, żeby podarował.

Związku z zaistniałą sytuacją, domagam się bana dla gracza "rps", za obrażanie. Oraz naganna w wysokości minimum 1/3 dla admina serwera "Mr.Burger".

Poza tym, admin... niestety, ale nie świeci dobrym przykładem, nie chciał bowiem zawiązać ze mna konwersacji, typu "cześć mr.burger", czyli podchodzi do gracza olewająco. Proszę się przyjrzeć, bowiem jest to bodajże nowy admin.

 

Za pozytywne rozpatrzenie i ukarania owych osób, dziękuję.

Edited by dostalem bana
Link to comment
Share on other sites

Trochę śmierdzi mi to prowokacją czy podłożeniem świni burgerowi...

 

Dlaczego o konto jest świeże i do tego nick nic mi nie mówi...

 

Może kolego się ujawnij kim jesteś po prawidłowym nicku?

 

Wiadomo, że na serwerze żeby sobie urozmaicić gracze sobie pojazdy robią... To trochę rozładowuje atmosferę do tego gracz obrażany nie wniósł skargi co dla mnie jest dowodem, że może zna rpsa i akceptuje jego zaloty :P

 

Nie pisz skarg, które wyglądają na ewidentnie wymuszone i pod publiczkę żeby obsmarować burgera...

Do tego w skardze jak nic sugerujesz jaką kare dać - no to już pokazuje że jesteś albo z PiSu albo konkretnie masz problem do Burgera.

 

Najpierw ujawnij się na profilu i pod jakimi nickami grasz w grze, a potem możemy rozpatrywać twoje roszczenia.

Gdybyś był stałym graczem od X czasu FFA to byś nie miał konta od 19 listopada... i byś znał rpsa i się tym nie przejął...

 

Oczywiście opiekun decyduje co i jak ale ja będę bronił Burgera bo o pierdoły skargi to marnowanie naszego cennego czasu i nerwów...

Rps nie będę bronił bo czasem przegina ale też umie przepraszać za swoje zachowania.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dość ważny jest fakt do kogo to zostało napisane. 

Słownictwo nie na miejscu to fakt i można by w tym momencie upomnieć się o kulturę ale jeżeli rps zwracał się do znajomego z, którym są na tyle przyjaznej stopie to nie widzę bardzo dużego problemu. 

Nie ma równych i równiejszych ale trzeba trochę pograć żeby załapać, że niektórzy mają specyficzne poczucie humoru i dość duży dystans, który nie ma na celu w nikogo godzić :)

I nie wolno popadać w skrajności. A kijek w dupce to nic dobrego! 

 

 

Edit: http://forum.cs-classic.pl/topic/41233-skarga-na-kanapke-z-maka/#entry249283

 

~Tak do wglądu czym jest ten temat kierowany :) 

Edited by Kenaj
 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja wygladala tak, ze gracz sonic (czy cos takiego) prowokowal rps i dlatego on dostal bana, a nie rps. Co do tego, ze ci nie odpowiedzialem to zachowujesz sie dziecinnie. Domagasz sie, aby na sile sie z toba witac? Proponuje znalezc przyjaciol, bo ja mam wiele wazniejszych spraw na serwerze niz witanie sie i rozmawianie z kazdym kto sie tego odemnie domaga...

 

Zgodnie z regulaminem moralnosci ludzkiej paragraf numer pierdyrial pierdziesiONT pierdz jestes czlowiekiem nie moralnym. Jest to tylko gra, a robisz z tego afere, jakby zabrali ci dom i rodzine, a przypominam TO NIE TY DOSTALES BANA. Na miejscu opiekuna pozbyl bym sie tego "PANA" z serwera, poniewaz niszczy on atmosfere na serwerze i zabiera przyjemnosc z gry, a takich ludzi nie potrzebujemy...

 

Czlowieku chcesz zostac prawnikiem czy sie w niego bawisz? Jezeli masz jaja napisz do mnie na priv podam ci moje dane i pozwij mnie do sadu, a jezeli nie to ja poprosze twoje dane i pozwe cie o znieslawienie i OBIECUJE CI, ZE PRZEGRASZ. Radze ci skonczyc tę szopke.

Edited by Pawel.?
 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Dość ważny jest fakt do kogo to zostało napisane.

Słownictwo nie na miejscu to fakt i można by w tym momencie upomnieć się o kulturę ale jeżeli rps zwracał się do znajomego z, którym są na tyle przyjaznej stopie to nie widzę bardzo dużego problemu.

Nie ma równych i równiejszych ale trzeba trochę pograć żeby załapać, że niektórzy mają specyficzne poczucie humoru i dość duży dystans, który nie ma na celu w nikogo godzić :)

I nie wolno popadać w skrajności. A kijek w dupce to nic dobrego!

 

 

Edit: http://forum.cs-classic.pl/topic/41233-skarga-na-kanapke-z-maka/#entry249283

 

~Tak do wglądu czym jest ten temat kierowany :)

 

 

Kenaj wyciągnąłeś mi to z ust (tzn z palców) właśnie tego szukałem i mniej więcej taki przekaz chciałem dać :)

 

 

Nie oczerniam ! Proste, że PiS wykłóca się często o pierdoły i to było jedynie porównanie do tego zabezpieczyłem się słowem:

 

"albo jestes z PiS albo konkretnie masz problem do Burgera"

 

Robisz spore zamieszanie tutaj widzę i chyba serwer nie potrzebuje takich "zadymiarzy" jak ty...

 

Przytaczasz regulamin i paragrafy jakbyś był albo z "PiSu" albo jakbyś zawziął na burgera :P

 

Wolność słowa kolego :) nie obraziłem Cie niestety, a że ty tak czujesz to ja Ci wyjaśniam że jesteś w błędzie :)

 

 

Jakiej odpowiedzialności karnej człowieku?

Proszę bardzo pozwij mnie do sądu a gwarantuje Ci, że przegrasz....

Lubie wyzwania Ci powiem :)

 

§2 Zasady pisania

15. Pisanie bezpodstawnych skarg wiąże się z warnem.

 

Uważam skargę bezpodstawną puki osoba pokrzywdzona nie zgłosi czegoś na rpsa i jest to już druga taka skarga z twojej strony wnoszę o warna dla Ciebie :)

 

 

Nie ale takie skargi mogą być uznane za bezpodstawne (bo nie jest zdefiniowana definicja "skargi bezpodstawnej")

 

Dlatego w noszę o to by zamknąć skargę i wręczyć Ci nawet 2 warny za poprzednia skargę w której złamałeś sam regulamin forum!

Pisząc skargę poprzednia na Burgera obraziłeś go różnymi słowami, a jedno z nich zapadło mi w pamięci:

"aka kanapka Burger" hehe śmieszne ale potraktowałeś go tym bez szacunku i obraźliwie - co za tym idzie sam się załatwiłeś przytaczając regulaminy...

 

"Zgodnie z Regulaminem Forum sieci serwerów cs-classic.pl , został naruszony Art. 2 Zasady Pisania §1Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność. "

Edited by Pawel.?
 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z przyjętymi zasadami Regulaminu Serwera Counter-Strike 1.6 modu Free For All sieci serwerów Counter-Strike cs-classic, każdy użytkownik/gracz jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu. Ponadto Art. 8 Prawa i Obowiązki Administratora Serwera, paragrafy §8.1. , §8.2. , §8.3., zostały pogwałcone przez Mr.Burger.

Zgodnie z Art. 7 Prawa Gracza na Serwerze §7.3, mogłem zastosować się to tego paragrafu, a zgodnie z regulaminem Administrator Serwera musi to rozpatrzyć, a tak nie bylo.

Zgodnie z Art. 3 Regulamin Rozmów §3.1. , §3.4., gracz "rps", bezwzględnie je złamał i zgodnie z owymi zasadami, nie ważne kto był obrażany.

@QubaS "

 

Do tego w skardze jak nic sugerujesz jaką kare dać - no to już pokazuje że jesteś albo z PiSu albo konkretnie masz problem do Burgera.

 

Zgodnie z Regulaminem Forum sieci serwerów cs-classic.pl , został naruszony Art. 2 Zasady Pisania §1Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność.

 

Proszę o ukaranie użytkownika @QubaS, ponieważ oczernia moją osobę.

 

 

Czy w Regulaminie istnieje punkt, że osoba która nie była obrażana, nie może składać skarg?

Edited by Pawel.?
Link to comment
Share on other sites

Jako podmiot nie możesz wystąpić z wnioskiem o znieważenie etc. w momencie kiedy to znieważenie nie godziło w Ciebie. 

 

Nie możesz iść do sądu z prośbą o ukaranie pana x bo ten obraził pana y. 

 

Jak już tak się prawniczo chciałeś bawić. 

 

A tak na serio to jest to tylko gra, my jesteśmy tylko ludźmi i spuść to powietrze z siebie, nie rzucaj paragrafami i artykułami jakbyśmy byli w sądzie bo siedzę w gatkach i śmieję się do monitora...

 

 

I człowieku jakiej odpowiedzialności karnej ? Co on warna dostanie czy ABW mu do chaty o 6 rano wpadnie?

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście przyznaję się i prosze o ukaranie mnie, aczkolwiek obowiazuje to rowniez tych juz trzech Panow. Jesli oczekujecie zeby ja jako gracz stosowal sie do regulaminu, to ja jako gracz oczekuje tego samego od was, oprocz ADMINISTRACJI SIECI. Jesli ten temat, a ci trzej Panowie nie beda ukarani. Jesli tego nie bedzie, to wasze regulaminy mozecie wyrzucic do kosza.

 

 

Przypominam, ze to sa paragrafy WASZYCH REGULAMINOW, czy ja mowie cos o sądzie? Chyba nie :)

 

Prosze Panstwa, ja sie w prawnika nie bawie. Nie oczekuje tu zadnych scen ze sądami. Przypominam, ze to wszystkie artykuly sa Wasze, czyli odpowiedzialnosc karna, ( nie w zyciu realnym ), tylko tutaj, odpowiedzialnosc karna, ktora przewiduje Administrator tej sieci, w stosunku do Was. Ja nic o sadzie nie mowilem, ja tylko zglosilem naruszenie paragrafow, i je tylko przytoczyłem.

Edited by dostalem bana
Link to comment
Share on other sites

Szanowni Państwo, warn dla każdej z osób, za spamowanie. Przypominam, opcja edytuj, szczególnie Qubas'owi, który przesadził z ilością postów, które zostały już połączone, jeżeli macie coś do dodania to opcja edytuj, w przeciwnym razie zostaniecie nagrodzeni warnami. 

I proszę się wstrzymać od bezsensownych postów, głupich komentarzy. 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mowisz o odpowiedzialnosci karnej, ktora wiaze sie z sadem, poniewaz danie warna nie moze byc nazwane odpowiedzialnoscia karna...

I tak w ogole ja mowilem o sadzie i co brakuje jaj, aby do mnie napisac o dane lub podac swoje, abym ja poszedl do sadu? Mamusia by krzyczala? Spokojnie jezeli przesadzisz mam twoje IP i pojde na komisariat zglosic znieslawienie z tego IP. Zycze milego dalszego rzucania paragrafami tylko nie przegnij.

 

 

@Edit

Przepraszam za spam, ale troche mnie ten czlowiek zdeberwowal i zirytowal. Ten post dodalem, gdy jeszcze nie widziałem postu Pawla, wiec jezeli cos to prosze o podlaczenie tego postu do reszty

 

@Edit2 swoje uwagi wylewaj tutaj, jezli juz napisales ta (bezsensowna) skarge, a nie placzesz do mnie na priv. Pisalem ci zebys do mnie napisal, ale w innej sprawie, a nie to co napisales...

Edited by mr.Burger
Link to comment
Share on other sites

Przypominam, ze to sa paragrafy WASZYCH REGULAMINOW, czy ja mowie cos o sądzie? Chyba nie :)

Kurde...Problem jest taki, że ja bardziej stawiam zdrowy rozsądek ponad pisany regulamin, który można na wszelaki sposób zmanipulować, bo jest za ogólny :)

 

Czekam na wypowiedź "pokrzywdzonego" Sonica. Rps znany jest ze swojego ciętego języka, dlatego wiele osób, które go zna podchodzi do jego "tekstów" bardziej neutralnie. Tak samo mogło być w przypadku z Soniciem.

Oczywiście nie pochwalam takiego zachowania na serwerze,dlatego rps dostaje ode mnie bana za kulturę.

L 11/21/2015 - 19:35:06: "rps<1032><STEAM_0:0:28160005><CT>" say "musze piwo jebnac xd" (dead)

L 11/21/2015 - 19:35:12: "rps<1032><STEAM_0:0:28160005><CT>" say "az mi zylka wyszla xd" (dead)

L 11/21/2015 - 19:35:19: "Sonic<1126><VALVE_ID_LAN><CT>" say "jebnij sie w leb" (dead)

L 11/21/2015 - 19:35:25: "rps<1032><STEAM_0:0:28160005><CT>" say "ssij mi berlo" (dead)

L 11/21/2015 - 19:35:27: "rps<1032><STEAM_0:0:28160005><CT>" say "lamusie" (dead)

 

Na koniec dodam, że kolego przeżywasz takie rzeczy. Nie szkoda Ci czasu na pisanie skarg? Lubisz donosić na innych? Chyba, że sprawia Ci to przyjemność.

 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To jest postawa godna wodza :)

 

A rps dostał bana byłem tego świadkiem, więc uważam że Burger nie powinien ponieść konsekwencji, ponieważ nie chciał zareagować pochopnie i ja też nie lubię reagować impulsywnie, a bana zawsze można dać później za kare:)

 

Czekamy na Sonica jak nic nie wnosi to zamknąć temat i koniec spamów na forum :)

 

Paweł przepraszam za bram edytuj na cisnieniu poszła rozmowa do tego czytelnie było postami, ale zastosuje się do tego :)

Link to comment
Share on other sites

Szanowni Państwo, warn dla każdej z osób, za spamowanie. Przypominam, opcja edytuj, szczególnie Qubas'owi, który przesadził z ilością postów, które zostały już połączone, jeżeli macie coś do dodania to opcja edytuj, w przeciwnym razie zostaniecie nagrodzeni warnami. 

I proszę się wstrzymać od bezsensownych postów, głupich komentarzy. 

 

Mam ochotę puścić do ciebie bardzo prostacką i niemiłą wiązankę, nie znasz tematu a ładujesz się na obcy teren bez wiedzy na temat i dajesz mi "warna za spamowanie..." Mój post nie był bezsensowny i nie miał głupich treści zawartych w komentarzu to po 1. po 2. jak napisał wyżej Polaczek, rpsik to osoba specyficzna która wnosi na serwer wiele pozytywnych rzeczy a przede wszystkim wiecznie uśmiechnięta i z poczuciem humoru, jego teksty typu "ssij mi berło" są w żarcie jeżeli ktoś się nie zna na żartach jak co najmniej 60% tej szarej polskiej ludności i ciemnoty to nie moja wina. Jeżeli chodzi o admina "Brugerka" pełni swoją funkcje bez zastrzeżeń. Osoby które z góry tworzą takie tematy "skargi" są dla mnie przegrane, lubią donosić na tak surrealistyczne sprawy i tracić czas na pisanie głupot no to życzę im powodzenia w dorosłym życiu ;)

po 3. rpsa i brugera znam już na tyle dobrze i spedzilem z nimi sporo czasu by zagwarantować ,że dzięki min. nim co najmniej 50% otoczenia z serwera gra tam ze względu na otoczenie 

 

Ja już kiedyś napisałem ze min. jestem wybuchowy mam rogi i nie przewijam w słowach pod wpływem emocji, to co myślę mowie w twarz lub pisze. Jeżeli "Pawel?" aż tak skrupulatnie i ściśle podchodzi do regulaminu to ja rezygnuje z dalszej współpracy z serwerem. 

 

ps. Dzisiaj jeszcze porozmawiam z kim trzeba, albo znajdę wspólny język albo sam się podam do rezygnacji z pełnionej przeze mnie funkcji.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdro dla kumatych 

Andrzej 

Edited by em90
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy