Skocz do zawartości

[MYBB] Spolszczenie ACP


ωιncнєѕтєr

Rekomendowane odpowiedzi

New_MyBB_Logo.png


 


|> SPOLSZCZENIE ACP <|


 


1. Na początek logujemy się do ACP.


Czym jest ACP? - http://forum.cs-classic.pl/topic/41608-mybb-czym-jest-acp-jak-si%C4%99-do-niego-dosta%C4%87/


 


pre_1448705464__q00et2.jpg


 


2. Następnie przechodzimy do zakładki "Configuration", oraz szukamy i przechodzimy do  opcji "Control Panel Preferences (Global)"


 


pre_1448705458__6gtefp.jpg


 


3. Rozwijamy dostępne języki, oraz wybieramy język Polski, poprzez kliknięcie na tekst.


 


pre_1448705473__r9t18s.jpg


 


4. Po  wybraniu odpowiedniego języka zapisujemy. 


 


pre_1448705458__b45kmw.jpg


 


EFEKT MOJEJ PRACY:


 


pre_1448705454__5iw4tv.jpg


 


Poradnik napisany przez: ωιncнєѕтєr.


Zakaz kopiowania bez zgody autora!


Poradnik napisany specjalnie dla cs-classic.pl


Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zmiane jezyka w acp nazywamy spolszczeniem??

 

Sorry moj blad zjadlem slowo.

I tak to zwaliles bo mogles sie wysilic zeby pokazac jak zainstalować takowe spolszczenie na czystej paczce, a nie jak zmienić język w acp -_-

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie - Przetłumaczenie na nasz język ojczysty, np. książki, gry komputerowej :D

Polecam sie pouczyc CREATIVE

Spolszczenie, czyli przetłumaczenie z innego języka (np. angielskiego) na polski. 

Zmiana języka,  jest zmianą języka, to nie jest to samo. Tu akurat CREATIVE ma rację ;)

 

Co do poradnika, to ładnie wykonany, masz lajka.

 

I pytanie, czy MyBB należy do freeware czy jest w jakiś sposób płatny? 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zmiane jezyka w acp nazywamy spolszczeniem??

 

Sorry moj blad zjadlem slowo.

I tak to zwaliles bo mogles sie wysilic zeby pokazac jak zainstalować takowe spolszczenie na czystej paczce, a nie jak zmienić język w acp -_-

 

Zwaliłem? To ty tutaj wypisujesz jakieś farmazony, napisałem już 5 poradników odnośnie MyBB, a to nawet nie połowa tego czego planuję dodać.

Po co bawić się we wgrywanie spolszczenia itp. skoro dostępna jest GOTOWA PACZKA ZE SPOLSZCZENIEM, W KTÓREJ WYSTARCZY ZMIENIĆ JĘZYK?

Pokazuje początkującemu userowi jak sobie szybko poradzić, a nie wgrywać pierw angielskie, potem bawić się w szukanie spolszczenia itp.

 

PS. Przepraszam faktycznie zwaliłem, starając się komuś pomóc. Przepraszam, wybaczysz?

 

 

Spolszczenie, czyli przetłumaczenie z innego języka (np. angielskiego) na polski. 

Zmiana języka,  jest zmianą języka, to nie jest to samo. Tu akurat CREATIVE ma rację  ;)

 

Co do poradnika, to ładnie wykonany, masz lajka.

 

I pytanie, czy MyBB należy do freeware czy jest w jakiś sposób płatny? 

 

 

MyBulletinBoard (MyBB) należy do freeware i w 100% jest D A R M O W E.

Jednie autorskie pluginy/style coś kosztują, choć większość najbardziej przydatnych pluginów do skryptu MyBB jest ogólnodostępna dla wszystkich.

Edytowane przez Pawel.?
Nie unoś się, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. I dziękuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwaliłem? To ty tutaj wypisujesz jakieś farmazony, napisałem już 5 poradników odnośnie MyBB, a to nawet nie połowa tego czego planuję dodać.

Po co bawić się we wgrywanie spolszczenia itp. skoro dostępna jest GOTOWA PACZKA ZE SPOLSZCZENIEM, W KTÓREJ WYSTARCZY ZMIENIĆ JĘZYK?

Pokazuje początkującemu userowi jak sobie szybko poradzić, a nie wgrywać pierw angielskie, potem bawić się w szukanie spolszczenia itp.

 

PS. Przepraszam faktycznie zwaliłem, starając się komuś pomóc. Przepraszam, wybaczysz?

 

:D Zaprzeczyles sam sobie :)

zmień temat na odpowiadajacy do zawartości albo zrób zawartość adekwatna do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masakracja

 

 

kajxmu.jpg

 

 

ACP w rozwinięciu to Admin Control Panel, po przetłumaczeniu znaczy to mniej więcej Panel Kontrolny Administratora.

Do ACP możemy przejść na dwa sposoby. Pierwszy sposób to kliknięcie w tekst zaznaczony na powyższym obrazku.

Drugi sposób to przejście pod następujący adres: www.twojastrona.pl/admin/index.php

Drugi sposób zadziała pod warunkiem, że nasze forum zainstalowaliśmy bezpośrednio na stronie głównej. 

Natomiast jeżeli znajduje się ono np. w folderze "forum" wtedy adres wygląda następująco: www.twojastrona.pl/forum/admin/index.php 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodziło, bo pokazałeś screena, jak już byłeś zalogowany, a nie było opisane co to jest to całe ACP. Postaraj się wszystko dokładnie opisywać, bo zieloni, w tym wypadku tacy jak ja nie muszą tego wiedzieć.

Za poradnik leci oczywiście plusik, czy lajk. Jak kto woli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności