Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko Gang_[P]lebanii


Gang Albanii

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Gang_[P]lebanii

2. Imię: Jarek.

3. Wiek: 23

4. Znajomość AMX (1-10): 6/10 (Szybko się uczę) :)

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak.

6. Składka (tak/nie): Tak (ale po wypłacie czyli 5-7dzień grudnia)


8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Jarek mieszkam w małej miejscowości Wohyń. Pracuję jako spawacz/monter. Ogólnie jestem miłym i spokojnym człowiekiem, ale jak wiadomo każdy ma swoją cierpliwość. I posiadam kulturę osobistą.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: A no dlatego że jest mało adminów na serwerze i chciałbym pomóc w prowadzeniu tego serwera.. Ja przeważnie siedze w nocy na serwerze gdy admini już śpią. No a jak wiadomo w nocy przychodzi "chołota" na serwer i się rządzi chodzi o FK/kultura/nieogarnianie/brak mikra w ct. I ogólnie jestem dość surowy jeżeli chodzi o przeszczeganie regulaminu. Ale do prowadzenia się nie nadję:)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-8h dziennie (czasami więcej)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 15.00 do 03.00 z przerwami, weekendy od 15.00 nawet do rana.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 12lat z przerwami.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak. ale nie na JB

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że tutaj już nie gram, to pozwolę sobie na wypowiedź, więc nie przedłużając już do rzeczy. 

Jak kończyłem grę na tym serwerze, to Jarek właśnie ją zaczynał, wydawał się w miarę ogarnięty w prowadzeniu (wiadomo rewelacji wtedy nie było, lecz z mapy na mapę było coraz lepiej). 

Poza tym to jest "mój" były admin, którego cechowała przede wszystkim pracowitość, bo dużo siedział na serwerze, oraz zgłaszał mi bugów i na dodatek wysoka kultura osobista. 

Jest to bez wątpienia bardzo dobry kandydat na admina, który mając 23 lata, udowadnia to poprzez swoją postawę.

W skrócie jestem na tak, powody wyżej wymienione.

Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że tutaj już nie gram, to pozwolę sobie na wypowiedź, więc nie przedłużając już do rzeczy. 

Jak kończyłem grę na tym serwerze, to Jarek właśnie ją zaczynał, wydawał się w miarę ogarnięty w prowadzeniu (wiadomo rewelacji wtedy nie było, lecz z mapy na mapę było coraz lepiej). 

Poza tym to jest "mój" były admin, którego cechowała przede wszystkim pracowitość, bo dużo siedział na serwerze, oraz zgłaszał mi bugów i na dodatek wysoka kultura osobista. 

Jest to bez wątpienia bardzo dobry kandydat na admina, który mając 23 lata, udowadnia to poprzez swoją postawę.

W skrócie jestem na tak, powody wyżej wymienione.

Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleban, nic do gadania, tylko na TAK :)
+ Potrafi poruszyć fajną śmieszną atmosferę (szczególnie na zabawie Ganiany :D)
+ wiek (chociaż nie wiedziałem że tyle ma)
+ Pomocny
-/+ CT ale się szybko nauczy
-/+ Amx ale to też szybko ogarniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności