Skocz do zawartości

[KLASYCZNA GAZETKA] Wydanie listopadowe


ωιncнєѕтєr

Rekomendowane odpowiedzi

 

Admini tez by sie przydali w awansach  :( ale plus jest  :)

 

Tak jak mówi creative, przydali by się też admini ale plusik poleciał  :) Dobra robota.

 

Karol poprosił mnie, abym w gazetce umieszczał informację o rangach "wyższych", zaczynając od awansów/degradacji opiekunów serwerów, lecz w tej gazetce pominąłem opiekunów. 

Miałem pewne problemy, w następnym wydaniu oczywiście będą oni uwzględnieni, te wydanie to taki wyjątek, ponieważ miałem pewne problemy :) Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.

 

 

Dobra robota, podoba mi się wszystkie informacje są, poleci + jak wrócę z praktyk, oby takie gazetek było więcej! :)

 

Świetna robota :)

 

Dziękuję za miłe słowa :)

 

Mały błąd zrobiłeś :D

Powinno być "Witam w listopadowym wydaniu..." a jest " Witam w grudniowym wydaniu..." 

Nie wiem czy to specjalnie czy jak xD

 

Ogólnie + za prace:)

 

Dzięki, poprawione :)

 

@Q♥een Besiałke

Do gazetki dodaje nicki użytkowników którzy się przywitali w dziale Przywitaj/Pożegnaj.

Niektóre zmiany na forum mi umkną przy pisaniu gazetki.. niestety.

Gazetka specjalnie ma być taka duża, aby zajmowała całą szerokość dostępnego miejsca.

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Nie wiem skąd ty bierzesz tych użytkowników, napisałeś 38 użytkowników a chociażby za sam wczorajszy dzień i poprzedni na forum przyszło 35, nie chciałam sprawdzać już całego listopada.
  2. Moim zdaniem podawanie zmian nicków jest słabe, czytając to mówiąc szczerze nie patrze na to bo według mnie zbędne są + nie potrzebnie dodałeś mnie gdyż wychodzi na to, że wciąż powinnam mieć ten nick, a miałam go przez tylko przez około tydzień.
  3. Zmian na forum było więcej niż wymieniłeś i to stosunkowo ważne np. 
  • Dodanie do zakładki rangę "Strażnik"
  • Dodany temat z FAQ dla ułatwienia nowym użytkownikom "życia"
  • Usunięto z profilu zakładkę "Shoutbox", która pozwalała na przeczytanie wiadomości wysłanych przez danego użytkownika

     4. Nie wiem jak dla innych, ale na telefonie wyglądało to bardzo dobrze, jednak na komputerze strasznie duże Ci to wyszło aż mnie oczy bolą, jednak to tylko moja uwaga. 

 

fpmgwh.jpg

 

     5.  Jeżeli będziesz chciał się odnieść do moich uwag, proszę opcja "Edytuj"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna forma gazetki, lecz wypadało by wprowadzić parę zmian :P

 

Jakich zmian?

Jeżeli masz jakieś propozycje to zapraszam do tego tematu:

http://forum.cs-classic.pl/topic/40537-propozycjezmiany-klasyczna-gazetka/
Wysłane z mojego telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesman nowy użytkownik? Ojj stary skąd ty te dane brałeś? ;d Buszek też już długo jest.  Fajnie to wygląda graficznie chociaż wiadomości same w sobie są kiepskie :/, ale myślę, że z czasem się to poprawi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie  bardzo mi się podoba.
Dokładnie tak jak wyżej zostało napisane z tymi użytkownikami coś nie tak :x złe dane ,
I brak najważniejszych informacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wydanie grudniowe zostało wydane. Zapraszam! Wydanie grudniowe naszej forumowej gazetki :)http://forum.cs-classic.pl/topic/43159-klasyczna-gazetka-wydanie-grudniowe/?p=260688

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności