Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie o Admina JB1.6.


MAKSIOO !

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: MultiFr@gerGameOnline.

2. Imię: Maksym

3. Wiek: 13 [ W kwietniu kończę 14 ].

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10 [ Najlepiej amxmodmenu ]

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak , posiadam .

6. Składka (tak/nie): Nie.


8. Parę słów o sobie **: Moje imię to Maksym ,mam 13 lat , W kwietniu kończę ich 14.Moje Zainteresowania to Sport oraz Informatyka . Uczęszczam do Klasy Ib Szkoły Gimnazjalnej nr 2 Im.Jerzego Popiełuszki we Włocławku.Mam młodsze rodzeństwo , Siostrę Zuzanne . Ma ona 4,5 roczka.Lubię chodzić w JEANS'ach , Bluzach z kapturem ,a czasami nawet koszulach oraz W butach poza kostkę . Jestem wysoki jak na swój wiek ,mam 170cm Oczywiście włosy dodają mi jakieś 2/3cm :P . Moim Zdaniem jestem osobą Ambitnom,humorystycznom,kulturalną oraz czasami wrażliwą .

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać Administratorem Serwera JailBreak [ Prison ] Ponieważ kiedy nie ma żadnych Administratorów to dzieje się Źle ,np: do ct Wbijają FK/NIEOGARY/Bądź osoby z tak zrypanym Głosem/Mikrem ,że chyba lepiej przestać grać niż go słuchać :P . A myślę że się nadaje ponieważ , wierzę w siebie i umiem dopilnować kultury i innych rzeczy . Jeśli chcecie możecie spytać jednego z waszych Administratorów Kubus :-) jak mi zadawał pytania na zmienionym nicku . Myślał że nikt mu nie pomoże ,ale ja się wyłoniłem i pomogłem mu i odpowiedziałem na jego pytania takie jak : O co chodzi na tym JailBreak ?, Jak założyć czapkę ?, oraz Co ma Vip ? .

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na serwerze moge codziennie poświęcić po 2/3h. Zaś w Weekend po 5/6h czasami moge cały dzień zależy czy gdzieś nie jadę z rodzicami.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Moje godziny grania to : Dni Robocze - 16/17 do 22 , Weekend : 9/12 do 02:00/03:00 . P.S To nie kłamstwo .

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 3lata

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina na innym serwerze również JB1.6 może poznacie ten serwer po Opiekunach : JestemHardcorem [ Traktor ] oraz JaramBaty .

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

 

+Gt

+kultura

+znajomość regulaminu serwera

+pomaga nowym graczom.Też wbijam na serwer pod innymi nickami i wszystko widzę :)

wiek może i jest nieodpowiedni ale chłopak ogarnia i myślę,że można dać mu szansę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

To że administracja na serwerze ma w 4 literach regulamin to moze chociaz H@ ogarnie i nie bedzie dawał administratora dzieciom bez mutacji.... 

Gt nie działa
Amx kazdy pisze około 8 a 90 % pewnie nawet nie wie jak zresetowac serwer komendą tylko umieją wpisac amxmodmenu i wciskac przyciski i to jest znajomość na 8.

 

Piszmy regulaminy zeby je olewać. Dawajmy wymagania na admina zeby je też olwać.

 

Wymagania:
 
1. Ukończone 15 lat
Edytowane przez Pawel.?
Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla administracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Df zdanie o administracji zachowaj dla siebie ok? Jeżeli coś nie odpowiada od tego jest dział "Skargi".

 

Jeżeli chodzi o podanie to jestem za okresem próbnym.

 

+ Ogarnia

+ Mikro

+ GT (mi działa)

- Składka

+/- Wiek

+/- Brak mutacji (ale da się wytrzymać) :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Df ty do każdego masz problem jak coś mute albo skarge 

Chłopak młody ale trzeba dać mu szansę 

Mikro na jb  to trzeba mieć
-amx 
kultura 
Na tak 

pss Recik Wiek ? no nie wiem // a mutacji nie ma ale okk ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie:

 

-wiek

 

-od 11 roku grasz w cs? :) Kłamczuszek 

 

-brak składki

 

-Znajomość amx... AMXMODMENU to główne menu. Nie znasz pojedyńczych komend.

 

-Brak mutacji

 

według mnie admini powinni mieć ukończone 16 lat. Przeważnie po tym wieku jesteś już po mutacji głosowej, a nie jakiś gracz 13 lat który piszczy jak dziewica no sory taki admin ;) Niedługo 10 latków na serwerze będziemy mieć jako administracje takie jest moje zdanie.

Edytowane przez KalaGamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-od 11 roku grasz w cs? :) Kłamczuszek 

 

-Znajomość amx... AMXMODMENU to główne menu. Nie znasz pojedyńczych komend.

 

- Wiek

 

-Brak mutacji

 

według mnie admini powinni mieć ukończone 16 lat. Przeważnie po tym wieku jesteś już po mutacji głosowej, a nie jakiś gracz 13 lat który piszczy jak dziewica no sory taki admin ;) Niedługo 10 latków na serwerze będziemy mieć jako administracje takie jest moje zdanie.

Zacznijmy od początku, staż w cs'a. 

Kolego tego nie jesteś w stanie udowodnić, zresztą jak patrzeć to większość - czyli blisko ponad 75% zaczynała grę w wieku 8-10lat ? Gdzie 1.6 wyszedł w '99 - udowodnisz że tak nie było? Nie , także powód twój odpada, bo nie ma uzasadnienia. 

 

Problemu z mutacją nie ma, to jest jedynie wymóg(który może zacznie pomóc w ocenie podania, gdyż na tym MOD'zie gra się z pomocą mikro) ale nie obowiązkowy.

 

Wiek? i to coś wpisał na dole, tym postem właśnie udawadniasz że ten 16'latek - TY, nie jesteś wcale taki lepszy od kolegi. Jeżeli wy mówicie i stawiacie wiek na stopniu ogaru, to powiedz jakim prawem ty mając 16 lat, .. nie, tutaj tego ogaru nie widać. 

Panowanie nad sobą to nie tylko wymóg w podaniu, ale obowiązuje wszędzie a ty już tym postem poświeciłeś swoim ogarem. 

 

Jeszcze wspomnę z mojego doświadczenia, czasami te 'dzieciaki' jak wy to mówicie chociaż jeżeli tak stwierdzasz to dlaczego ty nie jesteś tym dzieciakiem? .. mniejsza, czasami taki 13'latek miał większy ogar i podejście do sprawy niż taki 25'latek. 

 

Musiałem napisać ten post, teraz muszę podejść do podania. 

Jestem na tak, 

podanie czytelnie napisane i szczegółowo rozpisane, 

staż w roli admina, oraz znajomość amxx // Dla panów wyżej, amx_who w konsole, i wszystkie komendy do użycia na serwerze wyświetlają się. Dla admina wymagane są znajomości amxmodmenu i podstawowych komend (amx_addban , amx_ip , amx_ban , amx_vote i amxmodmenu) NIE jest wymagane, a nawet dostępu do tego nie ma żeby pauzować serwer lub restartować runde. 

i po opinii adminów, czas na forum 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności