Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na The_GanjaMan_PL


Funny358

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:FunnyGun
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:

The_GanjaMan_PL

4.IP/SID oskarzanego*:----
5.Data i godzina:----
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Napewno swiadek Black14
7.Opis sytuacji:Chcialbym zlozyc skarge na tego admina gdyz yz ten pan ma 0 kultury wchodzi na taki server deathrun i zaczyna bluznic a potem pytam sie go czy chce stracic admina on mowi ze ma to w glebokim powazaniu (on powiedzial brzydziej xD)
NeO12 to juz twoja sprawa co z nim zrobisz ale prosilbym o upomnienie admina i go ogarniecia:)
 
 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
 
            Życze milego dzionka ;) .!
Edytowane przez Funny358
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem opiekunem dr, który został wspomniany w tej skardze, to się wypowiem.

Działania na danym serwerze dotyczą danego serwera. Kultura na DR podlega pod regulamin DR. A jego zachowanie jako admin CoDa jest rozliczane z forum oraz serwera CoD. Jak już coś ta skarga powinna się znaleźć w dziale Dra, gdyż to, że jest adminem CoD nie ma nic wspólnego z tym, że łamie regulamin na DR.

 

@Edit. Skoro skarga już znajduje się w odpowiednim dziale to poproszę o wypowiedź świadka i podanie daty i godziny jednego z takich zajść, bądź innych dowodów w postaci ss lub demka.

Edytowane przez Esme
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem ten temat, ponieważ nie dotyczy on CoD'a 201, a DR.

Podaj dokładną godzinę tego zdarzenia, a Esme napewno coś znajdzie w logach i oskarżony zostanie ukarany lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyznaje się że przeklinałem ale nic dziwnego iż mi groziłeś że stracę admina że nie będę się kozaczył. Admina mam tylko na CoD i tak pozostanie na owym serwerze zachowuję się kulturalnie jak wymaga tego regulamin. Na serwerze gdzie nie mam nic do stracenie mnie nie obchodzi za bardzo czy dostane bana czy nie. [Do administracji dr] Zostałem dziś poinformowany że było włamanie na moje konto na DD2 i DR. Więc czasami upewnij się na kogo skargę piszesz.

jestem odpowiedzialny za siebie i poddam się karze. Oczekuje bana na 3 h. Tylko dajcie mi go tak żebym mógł wejść na CoD'a bo miałem sytuacje że dostałem bana za wyjście z TT i nie mogłem wejść na cod. @Do ciebie FunnyGun ty sam się kozaczysz na tym serwerze i nie zaprzeczaj. To że masz VIP to już tylko i wyłącznie twoja sprawa nie przypominam sobie żebyś wbił na serwer CoD201 LvL i żebym się do ciebie kozaczył nie wiem czego oczekiwałeś pisząc tą skargę na CoD201 skoro sytuacja miała zajście na dr. od tego nie stracę admina już dostałem 2 skargi i się pilnuje. 

 

Czekam na karę w formie bana.

 

Aha w głębokim poważaniu miałem to bo wiedziałem że nic mi nie zrobi. Zmień skargę na gracz a nie admin bo moje podanie zostało odrzucone i nie zostanie ponownie napisane.

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja miała miejsce wczoraj na mapie deathrun_dust. Było tak jak napisał FunnyGun, The_GanjaMan_PL wszedł na serwer po czym zaczął przeklinać.

The_GanjaMan_PL się przyznał więc wydaje mi się, że cała skarga może się skończyć na upomnieniu, chodź by z tego powodu iż nie ma dowodów w postaci ss ani demka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z balckiem... A ty ganja jezeli przeklinasz na dr to kultury na bank nie masz tez na codzie ale to juz sprawa twoja i NeO12.

Jezeli gracz dostanie upomnienie prosze o zamkniecie tego teamtu.! DZIEKUJE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności