Skocz do zawartości

Wywiad z Pynią - wysportowaną Panią w mundurze z głosem anioła!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461695343__pynia.png

 

 

REDAKTOR - Tymbarkowa x3

GOŚĆ - Śnieżynka

 

 
 
 
[Tymbarkowa]:  Cześć wszystkim! Z tej strony ponownie Tymbarkowa, a co się z tym wiąże? Kolejny jakże ciekawy wywiad dla naszej sieci cs-classic! Dziś moim kolejnym gościem, który postanowił się zapisać, jest przedstawicielka płci pięknej - Pynia, którą aktualnie możecie spotkać na forum jako Śnieżynka! Miło mi Cię powitać ; ) Powiedz nam na początek jak masz na imię, ile masz lat (jeśli możemy wiedzieć ; >) oraz skąd pochodzisz? 
 
[Śnieżynka]: Cześć! Bardzo się cieszę, że wreszcie doczekałam się wywiadu! Mam na imię Patrycja, mam 17 lat i mieszkam w województwie Podkarpackim.
 
[Tymbarkowa]: Miło mi Cię poznać Patrycjo. Mieszkasz w mieście czy na wsi? Zechcesz nam coś opowiedzieć o miejscu, które zamieszkujesz?
 
[Śnieżynka]:Mi również jest bardzo miło. Mieszkam na wsi i nie za bardzo wiem co mogę o tym miejscu powiedzieć. Jestem przyzwyczajona do spokoju, świeżego powietrza i pięknych krajobrazów za oknem, na których malują się góry. Co prawda większość swojego czasu spędzam mimo wszystko w mieście, ale bardzo cieszę się, że mam takie swoje małe, ciche miejsce, do którego zawsze mogę wrócić.
 
[Tymbarkowa]: Co sprawia, że większość czasu spędzasz w mieście? Uczysz się tam?
 
[Śnieżynka]: Tak, uczę się, trenuję, występuję i mam tam większość znajomych, z którymi zdecydowanie częściej spotykam się w mieście.
 
[Tymbarkowa]: Może zacznijmy od szkoły. Masz 17 lat, więc jesteś już w szkole średniej, wybrałaś liceum czy może technikum? Co kierowało Tobą przy wyborze szkoły?
 
[Śnieżynka]: Wybrałam liceum o profilu sportowo-mundurowym. Co mną kierowało? Hmm..kocham sport, w związku z czym myślałam o tym, żeby kształcić się dalej w kierunku właśnie sportowym. W szkole, do której się wybierałam miałam możliwość wyboru albo samego profilu sportowego, albo właśnie połączenia tych dwóch. Wybrałam drugą opcję, ponieważ bardzo lubię sprawy związane z wojskiem, a skoro natrafiła mi się możliwość skorzystania z tego i doświadczenia na własnej skórze to dlaczego mam nie spróbować. ^^
 
[Tymbarkowa]: Jesteś bardzo ambitną osobą! Jak Ci się podoba ten kierunek? Nie żałujesz, że go wybrałaś?
 
[Śnieżynka]: Wybór okazał się być dla mnie bardzo korzystnym. Poznałam świetnych znajomych, miałam okazję zwiedzić i obejrzeć już wiele, jeżeli chodzi o kierunek mundurowy. Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywać. Wiedziałam na co się decyduję. Wiedziałam co mogę zyskać, decydując się na taki kierunek i teraz tylko z tego korzystam. Nie żałuję, wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolona.
 
[Tymbarkowa]: Pisałaś, że myślałaś o tym aby kształcić się w kierunku sportu. Czy po przybyciu do nowej szkoły rozważałaś też inną możliwość, mianowicie iść w kierunku wojska?
 
[Śnieżynka]: Rozważałam taką możliwość, aczkolwiek z biegiem czasu stwierdziłam, że na wojsko jestem za słaba fizycznie póki co. Wiem, że mundurówka nie ogranicza się tylko do wojska, ale mimo wszystko nie wiążę z tym jakiejś dalekiej przyszłości. Szczerze mówiąc to teraz na moim celowniku jest fizjoterapia, ale jak wiadomo " kobieta zmienną jest ", także zobaczymy jak to wyjdzie.
 
[Tymbarkowa]: Rozumiem. Przejdźmy dalej, co trenujesz?
 
[Śnieżynka]: Trenuję piłkę nożną, siatkówkę i tenis ziemny.
 
[Tymbarkowa]: Wow! To musisz być bardzo wysportowana! Co trenujesz najdłużej? Dlaczego akurat te sporty?
 
[Śnieżynka]: Najdłużej to chyba piłkę nożną. Właściwie nie mogę powiedzieć, że trenuję od dzieciństwa, ale od małego pogrywałam z braćmi i kolegami na boisku. Z tego co pamiętam siatkówka też od zawsze mi towarzyszyła. Jednak "prawdziwe" trenowanie obu dyscyplin rozpoczęłam w gimnazjum. Dlaczego te sporty? Nie mam bladego pojęcia. Gdybym tylko znalazła czas to pewnie trenowałabym większość dyscyplin, jednak te podobają mi się najbardziej, w związku z czym postanowiłam im poświęcić więcej czasu.
 
[Tymbarkowa]: Jak przy tak napiętym grafiku znajdujesz jeszcze czas na przyjemności? Nie przytłacza Cię czasem brak wolnego czasu?
 
[Śnieżynka]: Od zawsze miałam bardzo dużo zainteresowań. Wszędzie było mnie pełno. Na początku ciężko było znaleźć czas na cokolwiek, ale teraz już jestem do tego przyzwyczajona i wszystko mam pod kontrolą! :D
 
[Tymbarkowa]: Po za sportem, jakie są Twoje zainteresowania?
 
[Śnieżynka]: Poza sportem interesuję się muzyką, teatrem i fotografią. Śpiewam, gram na gitarze ( akustycznej i klasycznej ) i pianinie. Skończyłam też Studium Muzyczne.
 
[Tymbarkowa]: Interesujesz się teatrem a wcześniej wspomniałaś, ze występujesz. Jak wyglądał Twój pierwszy występ? Masz jakieś sprawdzone sposoby na radzenie sobie z stresem, którego za pewne przy występach masz wiele?
 
[Śnieżynka]: Na scenie występowałam w zasadzie od dziecka. Zaczynałam od najmniejszych ról, np. aniołka w banalnych "Jasełkach". Pierwsze występy zazwyczaj opierały się na tym, że po prostu mówiłam kilka zdań i śpiewałam.
Jeżeli chodzi o stres, nie ukrywam, że towarzyszy mi on do dziś. Jednak zawsze przed wyjściem na scenę w teatrze czy gdziekolwiek indziej, albo sobie coś podśpiewuję, albo po prostu chowam się gdzieś w kącie, wkładam słuchawki w uszy i włączam muzykę.
 
[Tymbarkowa]: Brawo za odwagę! Mało osób decyduje się niestety na występy publiczne.. Jeśli chodzi o śpiewanie oraz grę na gitarze i pianinie - nagrywasz swoje covery i udostępniasz je w internecie czy bardziej robisz to dla siebie bądź tylko na scenie?
 
[Śnieżynka]: Znajomi namawiają mnie, żebym w końcu wrzuciła coś do sieci, jednak jeżeli chodzi o yt, trzeba być systematycznym, a ja nie znajdę czasu żeby nagrywać nowe kawałki. Jednak nie ukrywam, że myślę o tym i rozważam inne opcje, żeby coś się jednak ukazało.
 
[Tymbarkowa]: Mamy nadzieje, że jeśli już to nastanie, to podzielisz się z nami nagraniem ; ) wiele osób zapewne chciałaby Cię usłyszeć ; ) Ostatnie pytanie odnośnie Twoich zainteresowań. Jak długo grasz na gitarze oraz pianinie oraz co Cię skłoniło, żeby nauczyć się na nich grać?
 
[Śnieżynka]: Na gitarze klasycznej gram 6 lat, a na akustycznej 4, na obu uczyłam się grać sama. Jeżeli chodzi o pianino uczyłam się gry na nim w szkole muzycznej, o której wcześniej pisałam. Nie wystarczało mi samo śpiewanie, więc postanowiłam je czymś urozmaicić. Chciałabym jeszcze nauczyć się grać na skrzypcach.
 
[Tymbarkowa]: W takim razie, życzę powodzenia w osiągnięciu swoich marzeń ; ) Zejdźmy teraz na inne tematy. Masz już może swoją drugą połówkę?
 
[Śnieżynka]: O rany.. :D Nie, nie mam jeszcze swojej drugiej połówki. Ratuję się jedzeniem XD
 
[Tymbarkowa]: Rozumiem, że czekasz na tego jedynego, zgadza się? Jaki powinien być Twój wymarzony facet?
 
[Śnieżynka]: Myślę, że kiedyś znajdzie się ktoś, kto będzie warty mojej uwagi i kogo uwagi ja będę warta. Jeżeli chodzi o tego WYMARZONEGO to mogłabym tutaj wymieniać cechy charakteru i wyglądu, które najbardziej podobają mi się u płci przeciwnej, ale wolałabym to zachować dla siebie. Może dodam tylko, że najważniejsza jest dla mnie szczerość i poczucie humoru. Nie jestem wymagająca.
 
[Tymbarkowa]: Mam nadzieję, że za niedługo znajdziesz swojego księcia ; ) Jakiej muzyki słuchasz? Ograniczasz się do jednego gatunku, czy może wyznajesz zasadę, że słucha się muzyki a nie gatunku i słuchasz wszystkiego po trochu?
 
[Śnieżynka]: Z muzyką jest u mnie różnie. Wszystko zależy od tego jaki mam dzień. Najczęściej zdarza mi się słuchać rapu i hip hopu. Są jednak takie dni, kiedy potrafię do 4 nad ranem przeglądać covery na youtube i wyszukiwać perełek. To czego słucham zależy też od mojego humoru, ale tak ma chyba każdy. Jedno co na pewno mogę stwierdzić to to, że od muzyki jestem uzależniona i nie wyobrażam sobie życia bez niej
 
[Tymbarkowa]:U wielu młodych osób muzyka odgrywa ważną role w życiu, widzę, że u Ciebie jest podobnie ; ) a jeśli chodzi o filmy? Lubisz je oglądać? Czy może bardziej preferujesz czytanie książek? Jaki gatunek jest Twoim ulubionym?
 
[Śnieżynka]: Uwielbiam oglądać filmy. Mimo, że rzadko mam na nie czas to lubię sobie obejrzeć coś dobrego. Najczęściej są to jakieś horrory, komedie romantyczne, ale lubię też filmy kryminalne i przygodowe. Z książkami jest podobnie. Od czasu do czasu uda mi się wypożyczyć coś "luźniejszego" niż lektury szkolne. Najczęściej są to jakieś kryminały, coś o zagadkach, narkomanii, ale zdarzało mi się czytać też romansidła i książki o wampirach!
 
[Tymbarkowa]: Oby tak dalej! Co sądzisz o współczesnej młodzieży? Jak myślisz, co stanie się z tymi młodymi osobami, które już w młodym wieku wciągają się w narkotyki i tym podobne rzeczy?
 
[Śnieżynka]: Sama nie byłam "święta" jako gimnazjalistka, dlatego wychodzę z założenia, że z głupoty się po prostu wyrasta. Dlaczego napisałam, że z głupoty? Ponieważ z tej perspektywy czasu mogę powiedzieć, że większość rzeczy, które robimy w okresie dojrzewania jest głupotą. Oczywiście nie mam na myśli tych dobrych rzeczy, chodzi mi właśnie o narkotyki, palenie, picie, itp. Czasami jest po prostu tak, że chcąc przypodobać się otoczeniu albo chcąc zwrócić na siebie uwagę zakładamy na twarz maskę i bawimy się właśnie w teatr. Życie to teatr, my stajemy się marionetkami, które albo będą walczyć o siebie, albo ktoś wykorzysta naszą uległość i będzie pociągał za sznurki jak w przedstawieniu. Tylko czy tego chciał reżyser?
 
[Tymbarkowa]: Bardzo mądrze to ujęłaś ; ) Zejdziemy już na temat gry Counter Strike. Jak poznałaś tą grę?: )
 
[Śnieżynka]: O cs'ie dowiedziałam się w wieku bodajże 10/11 lat? Podglądałam wtedy mojego starszego brata i w szkole też wszyscy się tym zachwycali, dlatego postanowiłam, że też spróbuję. Pamiętam, że w 6 klasie podstawówki zorganizowano u nas w szkole turniej. Zostałam zaproszona do drużyny i nigdy nie zapomnę miny pewnego chłopaka, który po moim wejściu do sali westchnął na cały głos: "Łaaa, laska gra w cs'a ", ale to jeszcze były czasy, kiedy widok dziewczyny grającej w tego typu gry kogoś dziwił. Teraz rzadko pogrywam, częściej gram w LoL'a, zwanego przez użytkowników forum " Ligą Raka " :D
 
[Tymbarkowa]: O proszę! To w takim razie, jak trafiłaś do nas na forum?
 
[Śnieżynka]: Na forum trafiłam przez moich znajomych na ts3, których z resztą serdecznie pozdrawiam. Dostałam ip ts'a od kolegi i od czasu do czasu odwiedzałam ich na kanale. Po pewnym czasie zaczęłam przesiadywać częściej. Poznałam nowych ludzi, z którymi nawiązałam dobre relacje, więc postanowiłam zagościć również na forum.
 
[Tymbarkowa]: No to bardzo dziękujemy Twoim znajomym, że w jakiś sposób sprawili, że zagościłaś u nas ; ) jesteś z nami krótko, jak do tej pory oceniasz forum, atmosferę na nim oraz ludzi? Coś szczególnie przykuło Twoją uwagę?
 
[Śnieżynka]: Forum bardzo mi się podoba. Poznałam tutaj masę ludzi, których od razu polubiłam. Podoba mi się aktywność użytkowników. Wszystkich wszędzie jest pełno, codzienne dodawane są wpisy, ludzie dzielą się między sobą informacjami, dobrym humorem i po prostu dzielą się kawałkiem siebie ( przynajmniej takie mam wrażenie ). Zawsze cieszył mnie widok ludzi, którzy wykazują to, że na czymś im zależy. Wydaje mi się, że tu tak jest. Gdyby ludziom się tu nie podobało, nie dawaliby o sobie znać. Myślę, że skoro ja w tak krótkim czasie dostrzegłam to, że ludzie chcą by ta sieć rozwijała się dalej, to pewnie jakaś część użytkowników podziela moje zdanie. Cieszę się, że tu jestem.
 
[Tymbarkowa]: Aż miło czytać takie wypowiedzi. W imieniu forum dziękuje za miłe słowa. Powoli będziemy kończyć nasz wywiad, jednak chciałabym poruszyć jeszcze jedną kwestię. Masz na forum range admina TS3. Co skłoniło Cię do napisania podania? Jesteś zadowolona z tej funkcji? Masz zamiar w przyszłości starać się jeszcze o jakieś rangi?
 
[Śnieżynka]: Zgadza się, udało mi się awansować na administratora TeamSpeaka. Zdecydowałam się napisać podanie, ponieważ chciałam i nadal chcę brać czynny udział w życiu sieci. Jestem otwarta na współpracę, chętnie pomagam wszystkim na serwerze i daje mi to satysfakcję. Chcę to robić i lubię to robić. Jestem zadowolona z rangi. Dogaduję się z administracją, a także z użytkownikami. Jeżeli chodzi o rangi, o jakie mogłabym się starać to jeszcze długa droga przede mną. Póki co będę zajmować się audycją karaoke, o której dam znać na forum już niebawem.
 
[Tymbarkowa]: Oby więcej takich osób na forum! Na tym zakończymy nasz wywiad. Mam nadzieje, że jesteś usatysfakcjonowana oraz nie wymęczyłam Cię za bardzo ; ) oczywiście jeśli chcesz, możesz teraz kogoś pozdrowić.
 
[Śnieżynka]: Bardzo dziękuję! Na samym wstępie chciałam podziękować Tobie za to, że zdecydowałaś się podjąć wyzwania na nowo i znów można ujrzeć Twoje prace w kąciku redaktorskim. O.każdej osobie, którą teraz pozdrowię mogłabym się rozpisać, ale myślę, że macie już dość czytania. Najserdeczniej w świecie pozdrawiam Kryptona, Marine ( Nutellę ), Kasię, Semiego, Saphire, Pawła, Quebo mojego kochanego, Gałgana,aguero, Jamesa ( pseudonim gruby Gerber ), Karola (-_-), Umciaka, Chińczyka, Grzecha, Majuna, Hamesa i od razu super śpiewaczki Marte i Natalie, Shoke'a ( Wiza ), Kardzia, NeO, Venema i wszystkich, którzy zamienili ze mną chociaż jedno zdanie, a których tu nie ma ( Nie bijcie, buziole ). Bardzo Ci dziękuję raz jeszcze!
 
[Tymbarkowa]: Również dziękuje i do zobaczenia na forum !
 
 
 
Edytowane przez Ariel :3
  • Like 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojacie :D Wywiad jak zwykle na wysokim poziomie, odpowiedzi super, to dlatego może że odpowiadała pynia?  :D

Dzięki za pozdrowienia alkusie :love:

Edytowane przez agüero
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie spodziewalem dobrego, wyczerpujacego wywiadu kolejny raz brawa dla naszego dziennikarza naprawde swietna robota i wyczerujace pytania.

Co do Sniezynki- ciekawa osoba bardzo imponuje mi to, ze masz takie podejscie do zycia. Znajdziesz czas na rozne rzeczy robisz wiele co nie idzie ta sama droga. Teatr, sport,mundur. Sam bylem w mundurowce, poligony itp swietna sprawa.

Mysle, ze fajnie by sie z Toba gralo, takze zapraszam na DR nie jest to wymagajacy mod :P

Brawo dla was :) czekam na nastepne :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad wielki plusik Kinia.

Mój mały Gałganie, co do Ciebie...widzę, że jesteś bardzo ciekawą osobą (może nawet przestanę Ci dokuczać :giggle: ), obyś wytrwała w tych swoich zainteresowaniach i stawała się coraz lepsza w tym co robisz ! Dzięki za pozdrowienia. :wub:

Pozdrawiam, Gałgan Grześ. :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Patrycja. Jak ja myślę, że miałbym tyle robić, to od razu zmęczony jestem ;p. Może kiedyś porozmawiamy na TS jak tam wejdę xd.

Kinga znowu dała popis swych redaktorskich umiejętności. Dobra robota ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię zniechęcać, czy żeby wyglądało to z mojej strony chamsko, ale jeżeli szukasz w czymś sukcesu nie możesz robić tylu rzeczy na raz. Tak się po prostu nie da i wiem co piszę.

Jeden z niewielu wywiadów, które przeczytałem ale być może dlatego, że wywiad był akurat z Tobą. Nie jestem gruby! Uprawiam ciężkie i wydajne sporty PEDIGREE! :D

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odpowiedzi przejrzałam. Dziękuję za miłe słowa i bardzo mnie cieszy, że dobrze się czytało. Zachęcam Was do zapisania się do wywiadu w przyszłym roku, świetne doświadczenie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Śnieżynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności