Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Black14


Black14

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Black14

2. Imię: Michał

3. Wiek: 19

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie, mam Vipa+Premium

7. Link do swojego GameTracker'a**: GameTracker

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Nie

9. Parę słów o sobie **: Mam na Imię Michał, w kwietniu skończę 20 lat. Interesuję się motoryzacją głównie tuningiem, muzyką oraz CS'em. Próbuję zdobyć doświadczenie w grafice komputerowej. Gdy skończę naukę mam zamiar wyjechać do Anglii. Z reguły jestem miłą i kulturalną osobą.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać adminem ponieważ chciałbym pomóc Wam adminom w utrzymaniu porządku na serwerze. Nieraz jest tak że nie ma żadnego admina i gracze łamią notorycznie regulamin.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:36372670

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 godzinki, czasem więcej

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze przeważnie pod wieczór ok 20-22, a w weekendy różnie przez cały dzień w różnych godzinach.

14. Staż w Counter-Strike 1.6: ok. 8 lat

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Semi ja sobie nie przypominam, żebym rozmawiał z Tobą na TS3. A co do skarg to nie chce mi się wierzyć, bo ja regulaminu przestrzegam, jeżeli jednak złamałem regulamin to daj mi dowód. Jesteś pewny, że mnie z kimś nie pomyliłeś?

Edytowane przez Black14
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jednokrotnie dostaje powiadomienia że łamałeś regulamin na u@ i nie tylko , ale za rękę nie złapałem to nie banuje.
Co do wieku hmmm , po rozmowie z Tobą na ts3 stwierdziłem po inteligencji i głosie że masz 12-13 max , jako 19 latek nie miałbyś mutacji ?. 
Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

-mily

-ogarniety

-kulturalny

-gt

 

 

 

Semi pytanie co ty do niego masz 

-mutacje ma

-inteligencja nie grzeszy

Nie rozumiem cie, gadam z nim na ts3 codziennie i jest on ogarniety mutacje ma.! Nie rozumiem cie wgl.!!!

Albo ci sie osoby pomylily albo nie wiem!!! Zastanow sie o kim piszesz bo napewno nie o Black14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semi mutację mężczyźni przechodzą w przedziale wiekowym 14-21(czy 25) oczywiście są wyjątki, ale nie uważam, żeby to był jakikolwiek powód do wytykania jako minus w podaniu.

 

Ja jestem na tak. Nie sprawia problemów, ma doświadczenie z ZM, resztę wymagań też spełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

Powody?:

 

Kulturalny  skąd te wnioski? - Rozmawiam z nim na ts'ie po 5h dziennie i ani razu nie przeklną do tej pory... tak samo na ZM  nie klnie.

Skladka jedyny minus. Lecz zawsze kupuje vipa i klasy premium.

Co do AMX: Na pewno zna je na tyle na ile napisał 

Pkt 8 i 9 Ładnie napisane.

Resztę wymagań też spełnia, jedyne co ostatnio troszkę mu GT spada.

 

Powiem ci tak Esme, tutaj jestem bardziej pewny niż z moim bratem "Maus" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Ostatnio reszcie chyba wypadlo cos waznego lub mijam sie z adminami wiadomo ida swieta jedni pomagaja inni maja inne zajecia. Troche ciezko mi ogarnac samemu bo przewaznie do 10 jestem zajety pozniej juz klientow mniej jest i moge wbic tak pd 11 do 16 czasem po 22 no ale przyda sie jakas pomoc.

Nie banowalem go

Wiek jest ok

Przez mikro Cie nie slyszalem na serwerze nie wiem czy mutacji jeszcze nie miales czy cos jak nie ma tragedii to gadaj sobie z nami.

Za okresem probnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt jest dobre, rozumiem, że teraz nagły spadek wynika z okresu świątecznego. Ale ogólnie admini są potrzebni, masz już admina na jednym serwerze, więc na robocie się znasz. Nie dostałeś ani jednego bana, także witaj w administracji DR.
 

Przyjęty na okres próbny 7 dni.

Po więcej informacji zapraszam na PW. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności