Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na admina.


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję 3 adminów którzy ogarniają ten mod.

Podania piszecie w tym temacie,nie potrzebne posty będą usuwane i karna warnem.

 

Wymagania:
 
1. Ukończone 15 lat
2. Spędzone 5 godzin na serwerze
3. Zachowanie kultury na serwerze
4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
6. Posiadanie mikrofonu
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna)

 

 

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):

6. Mikrofon(Tak/Nie):
7. Link do swojego GT**:
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):
12. Staż w grze counter strike 1.6:
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:[25]Buu.!

2. Imię:Konrad

3. Wiek: 14 lat.

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):5/10 (podszkole sie)

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%5B25%5DBuu.%21/193.33.177.87:27051/%C2%A0

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Witam ! ;)

Mam na imię Konrad chodze do drugiej klasy gimnazjum. Moimi zainteresowaniami sa: siatkowka i motocykle.Posiadam motocykl.Gram w Cs'a od ósmego roku życia, a mam styczność z adminowaniem od roku. (Nie umiem opowiada o sobie, sorry) Więc to chyba wszystko co udało mi się "wycisnać". Głównymi powodami złożenia mojego podania są:

Ludzie często pchają się do CT choć nie potrafią nawet wydać najprostrzej komendy.

Ludzie często po tym jak zginą/przegrają wyzywają innych. Czemu ja ? Ponieważ ogarniam rangę administratora serwera. Da się ze mną dogadać i pomimo tak młodego wieku nie sprawiam dużo kłopptów. ;)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Tak, STEAM_0:0:85571874

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-2H, czasami więcej.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)

Dni Robocze: Po godź. 16;30

Weekendy: Ciężko określić czasami przez weekend moge być lacznie 1h, a czasami 10...

12. Staż w grze counter strike 1.6:Rok.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

Edytowane przez Buu_szeK™
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:[25]Buu.!

2. Imię:Konrad

3. Wiek: 14 lat.

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):5/10 (podszkole sie)

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%5B25%5DBuu.%21/193.33.177.87:27051/%C2%A0

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Witam ! ;)

Mam na imię Konrad chodze do drugiej klasy gimnazjum. Moimi zainteresowaniami sa: siatkowka i motocykle.Posiadam motocykl.Gram w Cs'a od ósmego roku życia, a mam styczność z adminowaniem od roku. (Nie umiem opowiada o sobie, sorry) Więc to chyba wszystko co udało mi się "wycisnać". Głównymi powodami złożenia mojego podania są:

Ludzie często pchają się do CT choć nie potrafią nawet wydać najprostrzej komendy.

Ludzie często po tym jak zginą/przegrają wyzywają innych. Czemu ja ? Ponieważ ogarniam rangę administratora serwera. Da się ze mną dogadać i pomimo tak młodego wieku nie sprawiam dużo kłopptów. ;)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Tak, STEAM_0:0:85571874

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-2H, czasami więcej.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)

Dni Robocze: Po godź. 16;30

Weekendy: Ciężko określić czasami przez weekend moge być lacznie 1h, a czasami 10...

12. Staż w grze counter strike 1.6:Rok.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

Przyjęty na okres próbny 7 dni.Pisz pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:S3ReK
2. Imię:Wiktor
3. Wiek:15lat(jeszcze)
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10
5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):7/10
6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/S3ReK/193.33.177.87:27051/ 8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Mam na imię Wiktor, 7stycznia bede mial 16 lat, jestem osobą miłą oraz koleżeńską, lubie uprwiać wszelkie sporty , najbardziej interesuje się piłką nożną. Chciałbym zostać adminem ponieważ na serwerze często osoby które nie ogarniają albo nie przestrzegają regulaminu serwera przechodzą do ct , co odstrasza zwykle innych graczy i gdy nie ma admina staje się to często :/. Staram się spędzać jak najdłużej na serwerze.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:4-5h dziennie (serio tak siedze)
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)
Dni Robocze: od godziny 14 do 22
Weekendy: Tutaj zwykle caly dzien :)
12. Staż w grze counter strike 1.6:5-6lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

Witam , wiem , że składałem podanie na admina ale naprawde bardzo mi zależy , poprawiłem wszystkie błędy tamtego podania grałem wczoraj cały dzień , bardzo się wkręciłem no :/ i chciałbym dostać szanse , abym mógł się wykazać :/ mam nadzieje , że mimo tego moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:S3ReK

2. Imię:Wiktor

3. Wiek:15lat(jeszcze)

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):7/10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/S3ReK/193.33.177.87:27051/ 8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Mam na imię Wiktor, 7stycznia bede mial 16 lat, jestem osobą miłą oraz koleżeńską, lubie uprwiać wszelkie sporty , najbardziej interesuje się piłką nożną. Chciałbym zostać adminem ponieważ na serwerze często osoby które nie ogarniają albo nie przestrzegają regulaminu serwera przechodzą do ct , co odstrasza zwykle innych graczy i gdy nie ma admina staje się to często :/. Staram się spędzać jak najdłużej na serwerze.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:4-5h dziennie (serio tak siedze)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)

Dni Robocze: od godziny 14 do 22

Weekendy: Tutaj zwykle caly dzien :)

12. Staż w grze counter strike 1.6:5-6lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

Witam , wiem , że składałem podanie na admina ale naprawde bardzo mi zależy , poprawiłem wszystkie błędy tamtego podania grałem wczoraj cały dzień , bardzo się wkręciłem no :/ i chciałbym dostać szanse , abym mógł się wykazać :/ mam nadzieje , że mimo tego moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie :/

Przyjęty na okres próbny 7 dni.W czasie okresu próbnego masz poprawić aktywność na forum.Pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DreeZ

2. Imię: Bartek

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre/ bardzo dobre

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 6/79. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2 H czasami cały dzień

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15-16, 18-19

12. Staż w grze counter strike 1.6:8 lat z przerwami, gram od dzieciaka

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak na pewnym serwerze 4FUN

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak 


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Bartek jestem mieszkańcem małej miejscowości Świdwin w województwie zachodniopomorskim, chodzę do 3 klasy gimnazjum, interesuje się myślistwem, wędkarstwem, lubię grać w CS1.6 :D, lubię uprawiać  rozmaite sporty, spędzać czas na świeżym powietrzu. Na JB już trochę pograłem więc myślę, że dobrze znam ten serwer, chciałbym pomóc w zwalczaniu serwerowych cheaterów, którzy łamią regulamin, niestosownie się zachowują. 


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: NIE

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2 H czasami cały dzień, a czasami w ogóle (szkoła)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15-16, 18-19

12. Staż w grze counter strike 1.6:8 lat z przerwami, gram od dzieciaka

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak na pewnym serwerze 4FUN


PS. Niestety nie mam wymaganej liczby postów, ale myślę, że nie jest to jakimś wielkim problemem, nadrobi się.. No i wiadomo czasami też potrafię wybuchnąć, jak każdy człowiek wyprowadzony z równowagi.

Edytowane przez `DreeZ
Popraw wzór bo masz zły
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: DreeZ
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre/ bardzo dobre
5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 6/79. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2 H czasami cały dzień
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15-16, 18-19
12. Staż w grze counter strike 1.6:8 lat z przerwami, gram od dzieciaka
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak na pewnym serwerze 4FUN
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak 
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Bartek jestem mieszkańcem małej miejscowości Świdwin w województwie zachodniopomorskim, chodzę do 3 klasy gimnazjum, interesuje się myślistwem, wędkarstwem, lubię grać w CS1.6 :D, lubię uprawiać  rozmaite sporty, spędzać czas na świeżym powietrzu. Na JB już trochę pograłem więc myślę, że dobrze znam ten serwer, chciałbym pomóc w zwalczaniu serwerowych cheaterów, którzy łamią regulamin, niestosownie się zachowują. 
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: NIE
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2 H czasami cały dzień, a czasami w ogóle (szkoła)
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15-16, 18-19
12. Staż w grze counter strike 1.6:8 lat z przerwami, gram od dzieciaka
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak na pewnym serwerze 4FUN
PS. Niestety nie mam wymaganej liczby postów, ale myślę, że nie jest to jakimś wielkim problemem, nadrobi się.. No i wiadomo czasami też potrafię wybuchnąć, jak każdy człowiek wyprowadzony z równowagi.

 

Przyjęty na okres próbny 7 dni (w tym czasie popraw swoją aktywność na forum).Pisz PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:CiapatyMurwa
2. Imię:Sebastian
3. Wiek: 20-bliżej śmierci niż narodzin :D
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 9-doczytam aktualizacje

6. Mikrofon(Tak/Nie): Nie-na win10 zaczął trzeszczeć, działa jedynie na ts3 itp.
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/CiapatyMurwa/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:  Znam się na robocie, adminowałem tam i uwdzie, m. in. na jailbreak'u. Nie toleruję bycia rozwydrzonym dzieckiem dlatego mam chęć tępienia wszelkich objawów takiego zachowania. Na forum jestem już nawet rozpoznawalny, na serwerze też kilka osób mnie zna :D
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak, STEAM_0:1:1687158
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dziennie do 4 godzin, bo studia to nie tylko gry i alkohol, nauki też nie będzie brakowało.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W robocze nie jestem w stanie określić bo mam każdy dzień inaczej zaplanowany zajęciami, więc na przestrzeni całego dnia jestem na zawołania lub nie, na pewno na zawołanie jestem w tygodniu nawet do 1 w nocy a w weekendy do 22 bo rygor rodzicielski a rodzina rzecz święta ;p
12. Staż w grze counter strike 1.6: 6/7 lat? Może więcej
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:CiapatyMurwa

2. Imię:Sebastian

3. Wiek: 20-bliżej śmierci niż narodzin :D

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 9-doczytam aktualizacje

6. Mikrofon(Tak/Nie): Nie-na win10 zaczął trzeszczeć, działa jedynie na ts3 itp.

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/CiapatyMurwa/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:  Znam się na robocie, adminowałem tam i uwdzie, m. in. na jailbreak'u. Nie toleruję bycia rozwydrzonym dzieckiem dlatego mam chęć tępienia wszelkich objawów takiego zachowania. Na forum jestem już nawet rozpoznawalny, na serwerze też kilka osób mnie zna :D

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak, STEAM_0:1:1687158

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dziennie do 4 godzin, bo studia to nie tylko gry i alkohol, nauki też nie będzie brakowało.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W robocze nie jestem w stanie określić bo mam każdy dzień inaczej zaplanowany zajęciami, więc na przestrzeni całego dnia jestem na zawołania lub nie, na pewno na zawołanie jestem w tygodniu nawet do 1 w nocy a w weekendy do 22 bo rygor rodzicielski a rodzina rzecz święta ;p

12. Staż w grze counter strike 1.6: 6/7 lat? Może więcej

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

 

Mikrofon to najważniejsza rzecz na jailu dlatego postaraj się ogarnąć mikro.Przyjęty na okres próbny 7 dni.Pisz PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: CYCKI
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość AMX (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/CYCKI/193.33.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **: Jestem kulturalny, mam dobrą wymowę, po mutacji, mam dobry internet. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Bardzo często gram, gdy nie ma administratorów to bym zajmował bym się np: ludźmi bez mikro w ct a tak się często dzieje. Oczywiście innymi sprawami, które trzeba zrobić to też :)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W tygodniu nie bardzo bo mnie nie ma w domu jestem w szkole w internacie ale w czwartki przyjeżdżam i gram do niedzieli dosyć dużo :)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Napisałem wyżej :D
13. Staż w Counter-Strike 1.6: ok 3 lat a na jeaibrek ok 1 rok 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

Edytowane przez CYCEKI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: CYCKI

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 16

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/CYCKI/193.33.177.87:27051/

8. Parę słów o sobie **: Jestem kulturalny, mam dobrą wymowę, po mutacji, mam dobry internet. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Bardzo często gram, gdy nie ma administratorów to bym zajmował bym się np: ludźmi bez mikro w ct a tak się często dzieje. Oczywiście innymi sprawami, które trzeba zrobić to też :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W tygodniu nie bardzo bo mnie nie ma w domu jestem w szkole w internacie ale w czwartki przyjeżdżam i gram do niedzieli dosyć dużo :)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Napisałem wyżej :D

13. Staż w Counter-Strike 1.6: ok 3 lat a na jeaibrek ok 1 rok 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

Podanie odrzucam.(Zły wzór,punkt 12 nie poprawnie napisany.Słabo się opisałeś.Gt te z nie jest piękne).

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Karciany
2. Imię:Adrian
3. Wiek:15lat
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Nie pamiętam dokładnie ile tam miałem,ale z tego co pamietam 7/10 zgodnie z tabelką znajomości AMX

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):9/10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Karciany/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Jestem zabawny,fajny,mądry,ogarnięty,uparty,spokojny,inteligenty (ach ta skromność) Myślę że dobrze spisywałbym się w tej roli, ponieważ miałem administratora 1 z niewielu na pewnym CodMod. Gram jak wszyscy wiedzą w godzinach porannych,gdzie wiele osób łamie regulamin i dlatego chciałbym zostać adminem,aby nie było łamania regulaminu :P
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Mnóstwo

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Hmm... Pon.-Pt. czasem od 15-20/21 W sobotę to zależy :D I w niedzielę odpoczywam po Sobocie zazwyczaj czyli także cały dzień prawie :P
12. Staż w grze counter strike 1.6: Nie patrzyłem nigdy tak na to... Ale już dochodzi do 2lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak byłem

Edytowane przez Karciany
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Karciany

2. Imię:Adrian

3. Wiek:15lat

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Nie pamiętam dokładnie ile tam miałem,ale z tego co pamietam 7/10 zgodnie z tabelką znajomości AMX

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):9/10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Karciany/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Jestem zabawny,fajny,mądry,ogarnięty,uparty,spokojny,inteligenty (ach ta skromność) Myślę że dobrze spisywałbym się w tej roli, ponieważ miałem administratora 1 z niewielu na pewnym CodMod. Gram jak wszyscy wiedzą w godzinach porannych,gdzie wiele osób łamie regulamin i dlatego chciałbym zostać adminem,aby nie było łamania regulaminu :P

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Mnóstwo

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Hmm... Pon.-Pt. czasem od 15-20/21 W sobotę to zależy :D I w niedzielę odpoczywam po Sobocie zazwyczaj czyli także cały dzień prawie :P

12. Staż w grze counter strike 1.6: Nie patrzyłem nigdy tak na to... Ale już dochodzi do 2lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak byłem

 

Przyjęty na okres próbny 7 dni(w czasie okresu próbnego popraw aktywność na forum).Pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: The_GanjaMan_PL
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17 - 10.10.2016 stuknie 18
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 7/10 (Każdy regu. Trzeba znać na CSC ^^)

6. Mikrofon(Tak/Nie): Jak najbardziej.
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/The_GanjaMan_PL/193.33.177.87:27051/ Wiem poprawi się :)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

a) Powód jest prosty iż denerwuje mnie wszystkim znany "FK" jak i "MICRO +16" i nie ogary w ct. Dzieje się tak mniej więcej w godzinach wieczornych jak nie ma admina, ludzie się wyzywają itd. Przez takie zachowanie serwer traci graczy a sprawcy tego są bezkarni i robią tak dalej.

b) Mam na imię Jakub pochodzę z miasta Olsztyn uczęszczam do Z.S.S. im. por. A. M. Bocheńskiego. Na forum jestem znany z serwera CoD201 LvL gdzie bdb wykonywałem obowiązki admina. Lubie grać w cs'a (podchodzi to już pod NoLifienie) kosz/strzelectwo/minecraft.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK //Cs mam non steam  wiem dziwne ..
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Ok. 3-4 h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Ok 15 - 23 czasem rano jak mam czas.
12. Staż w grze counter strike 1.6: No teraz wybija 6 roczek ;)
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak każdy mnie już zna na CSC.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: The_GanjaMan_PL

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 17 - 10.10.2016 stuknie 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 7/10 (Każdy regu. Trzeba znać na CSC ^^)

6. Mikrofon(Tak/Nie): Jak najbardziej.

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/The_GanjaMan_PL/193.33.177.87:27051/ Wiem poprawi się :)

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

a) Powód jest prosty iż denerwuje mnie wszystkim znany "FK" jak i "MICRO +16" i nie ogary w ct. Dzieje się tak mniej więcej w godzinach wieczornych jak nie ma admina, ludzie się wyzywają itd. Przez takie zachowanie serwer traci graczy a sprawcy tego są bezkarni i robią tak dalej.

b) Mam na imię Jakub pochodzę z miasta Olsztyn uczęszczam do Z.S.S. im. por. A. M. Bocheńskiego. Na forum jestem znany z serwera CoD201 LvL gdzie bdb wykonywałem obowiązki admina. Lubie grać w cs'a (podchodzi to już pod NoLifienie) kosz/strzelectwo/minecraft.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK //Cs mam non steam  wiem dziwne ..

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Ok. 3-4 h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Ok 15 - 23 czasem rano jak mam czas.

12. Staż w grze counter strike 1.6: No teraz wybija 6 roczek ;)

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak każdy mnie już zna na CSC.

 

Jako iż poprawiłeś aktywność na serwerze twoje podanie zostaje przyjęte na okres próbny 10 dni.Zapraszam na pw

Edytowane przez Zyguś
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:CYCKI.
2. Imię:Kuba.
3. Wiek:17.
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8.

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):9.

6. Mikrofon(Tak/Nie):TAK.
7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imię Kuba chodzę do 1 technikum  lubie crossy interesuje sie nimi od ósmego roku życia sam mam kawasaki kx 125 2009r. startuje w różnych zawodach. Chciałbym zostać adminem ponieważ gdy nie ma admina często jestem ja :) i wtedy widzę duzo fk , pchają się do ct , mikro po mutacji i mnie tacy ludzie denerwują a jak wiadomo traci się ludzi przez takie coś! 
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 2-5 godzin .

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): w dni robocze ok 1h a w wekendy ok 7 h.
12. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata a ja jail break juz 1 rok .
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie ale bardzo chciałbym być ten pierwszy raz.

Edytowane przez CYCEKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:CYCKI.

2. Imię:Kuba.

3. Wiek:17.

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8.

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):9.

6. Mikrofon(Tak/Nie):TAK.

7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imię Kuba chodzę do 1 technikum  lubie crossy interesuje sie nimi od ósmego roku życia sam mam kawasaki kx 125 2009r. startuje w różnych zawodach. Chciałbym zostać adminem ponieważ gdy nie ma admina często jestem ja :) i wtedy widzę duzo fk , pchają się do ct , mikro po mutacji i mnie tacy ludzie denerwują a jak wiadomo traci się ludzi przez takie coś! 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 2-5 godzin .

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): w dni robocze ok 1h a w wekendy ok 7 h.

12. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata a ja jail break juz 1 rok .

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie ale bardzo chciałbym być ten pierwszy raz.

 

Odrzucam podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nick:Wayne


2.Imię:Paweł


3.Wiek:17lat


4.Znajomość AMX (1-10)- 8/10


5.Sprawny i działający mikrofon:Miałem niestety się zepsuł ale kupie za chwilę nowy :)


6.Składka:Oczywiście że tak


7.Link do swojego Gametracka: Gram na serwie dopiero ok.2dni więc wstyd ;P Ale nadrobie :)


8.Pare słów o sobie:Mam na imię Paweł moim hobby jest pilka nożna,ręczna oraz resling.Lubię pomagać innym i jestem kulturalny.Jeżeli chodzi o aktywność na forum i w grze na drobie.


9.Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Napisałem Up.Jestem pomocny i chce pomagać innym w trudnych sytuacjach.


10.Czy posiadasz Steam:Niestety nie.


11.Ile czasu możesz poswięcić na serwerze ok.6h


12.W Jakich godzinach Grasz:Dni robocze 15-21/Weekendy-dni wolne jestem od 8:00 do 21 aktywny :)


13.Staż w Counter-Strike 1.6:Ok.6lat


14:Czy posiadałeś już admina:Tak i dobrze sobie radziłem.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Nick:Wayne

2.Imię:Paweł

3.Wiek:17lat

4.Znajomość AMX (1-10)- 8/10

5.Sprawny i działający mikrofon:Miałem niestety się zepsuł ale kupie za chwilę nowy :)

6.Składka:Oczywiście że tak

7.Link do swojego Gametracka: Gram na serwie dopiero ok.2dni więc wstyd ;P Ale nadrobie :)

8.Pare słów o sobie:Mam na imię Paweł moim hobby jest pilka nożna,ręczna oraz resling.Lubię pomagać innym i jestem kulturalny.Jeżeli chodzi o aktywność na forum i w grze na drobie.

9.Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Napisałem Up.Jestem pomocny i chce pomagać innym w trudnych sytuacjach.

10.Czy posiadasz Steam:Niestety nie.

11.Ile czasu możesz poswięcić na serwerze ok.6h

12.W Jakich godzinach Grasz:Dni robocze 15-21/Weekendy-dni wolne jestem od 8:00 do 21 aktywny :)

13.Staż w Counter-Strike 1.6:Ok.6lat

14:Czy posiadałeś już admina:Tak i dobrze sobie radziłem.

 

Odrzucam podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: rac0.

2. Imię: Jakub

3. Wiek:13,5

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście

6. Składka (tak/nie): Tak


8. Parę słów o sobie **:Cześć nazywam się Jakub. Moje zainteresowania to: granie w gry np. cs 1.6 który bardzo mi się podoba. Pewnie mnie znacie z innych serwerów mój były nick to : lubiewas. Już ponad 1rok nie grałem na cs 1.6 ale teraz powróciłem do tego i dla mnie on jest taki sam jak cs go. Dużo się pozmieniało. Zyguś opiekun się zdziwiłem i postanowiłem ze zacznę od nowa granie w cs 1.6 i pomyślałem ze mało odminów jest na serwerze więc postanowiłem napisać podanie na Admina. Myślę że się przydam. Pozdrawaim rac0.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem dlatego że jest mało odminów na serwerze.Myślę że się przydam :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:http://steamcommunity.com/id/szablo

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5h Dziennie. :)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze:3/6   weekendy 5/8

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5lat 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Dreams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: BORIXON
2. Imię: Michał
3. Wiek: 14
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):  srednie (poducze sie)

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):  8/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/BORIXON/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:  

Mam na imie Michał mam 14 lat, mieszkam w Kępnie (male miasto w wielkopolsce) i interesuje sie sportem (głownie pilka nozna) i grami komputerowymi. Chcialbym zostac adminem poniewaz niektorzy ludzie nie ogarniaja moda jailbreak i wchodza nagminnie do ct pomimo wielu upomnien i robia masowe FK lub nie maja mutacji, a zadnego z adminow nie ma na serwerze.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: w tygodniu ok. 4 godziny, weekendy caly dzien

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-20, weekendy cały dzien
12. Staż w grze counter strike 1.6: ok.3 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: BORIXON

2. Imię: Michał

3. Wiek: 14

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):  srednie (poducze sie)

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):  8/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/BORIXON/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:  

Mam na imie Michał mam 14 lat, mieszkam w Kępnie (male miasto w wielkopolsce) i interesuje sie sportem (głownie pilka nozna) i grami komputerowymi. Chcialbym zostac adminem poniewaz niektorzy ludzie nie ogarniaja moda jailbreak i wchodza nagminnie do ct pomimo wielu upomnien i robia masowe FK lub nie maja mutacji, a zadnego z adminow nie ma na serwerze.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: w tygodniu ok. 4 godziny, weekendy caly dzien

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-20, weekendy cały dzien

12. Staż w grze counter strike 1.6: ok.3 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie

 

Przyjęty.Pisz PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:    .::Kaka::.
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 18
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 8/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): TAK
7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/.%3A%3AKaka%3A%3A./193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:  Mam na imię Mateusz 3 kwietnia kończę 19 lat uczęszczam do 3 zawodówki kierunek stolarz jestem kulturalnym chłopakiem nie łamiący regulaminu interesuję się piłką nożną w wolne dni chodzę grać na orlik. Moim marzeniem jest zostanie zawodowym piłkarzem ale w tym wieku to raczej już się nie uda. Adminem chce zostać ponieważ chciałbym zrobić porządek na serwerze z graczami którzy zabijają bez powodu tzw. freekill, używają mikrofonu pomimo że nie mają ukończonych 16 lat lub nie mają mutacji i pchają się do ct.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: NIE
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4/8 godz.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): od 15/16/17 do 22/23 | weekendy od 9/11/15 do nocy
12. Staż w grze counter strike 1.6: 8 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): TAK tutaj na ZombieMod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności