Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na admina.


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:CYCKI.
2. Imię:Kuba.
3. Wiek:17.
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8.

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):9.

6. Mikrofon(Tak/Nie):TAK.
7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imię Kuba chodzę do 1 technikum  lubie crossy interesuje sie nimi od ósmego roku życia sam mam kawasaki kx 125 2009r. startuje w różnych zawodach. Chciałbym zostać adminem ponieważ gdy nie ma admina często jestem ja  :) i wtedy widzę duzo fk , pchają się do ct , mikro po mutacji i mnie tacy ludzie denerwują a jak wiadomo traci się ludzi na servie przez takie coś!  Jestem dosyć lubiany na serverze! :)
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 2-7 godzin .

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): w dni robocze ok 2h a w wekendy ok 7 h.
12. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata na jail break juz 1 rok .
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie ale bardzo chciałbym być ten pierwszy raz.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy! :)

Edytowane przez CYCEKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Nick:Klaudia :D
2. Imię:Klaudia
3. Wiek:17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):7/10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/klaudia_758/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Mam na imię Klaudia chodzę do 1klasy liceum o profilu pożarniczym, mam 17 lat tak jak juz wspomnialam wcześniej :) gram w siatkówkę, jestem przeważnie miłą, sympatyczną osobą a także w miarę spokojną (no chyba że się zdenerwuję :D). Chciała bym zostać adminem, ponieważ na serwerze często grają osoby które nie posiadają kultury osobistej i obrażają inych graczy, nagminnie wchodzą do CT itp. Postarała bym się w miarę ogarnąć taki osoby i pilnować :)
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-3h dziennie, w weekendy znacznie więcej

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze godz 15-16, weekendy  9-10 rano
12. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Nie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Klaudia :D

2. Imię:Klaudia

3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):7/10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/klaudia_758/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Mam na imię Klaudia chodzę do 1klasy liceum o profilu pożarniczym, mam 17 lat tak jak juz wspomnialam wcześniej :) gram w siatkówkę, jestem przeważnie miłą, sympatyczną osobą a także w miarę spokojną (no chyba że się zdenerwuję :D). Chciała bym zostać adminem, ponieważ na serwerze często grają osoby które nie posiadają kultury osobistej i obrażają inych graczy, nagminnie wchodzą do CT itp. Postarała bym się w miarę ogarnąć taki osoby i pilnować :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-3h dziennie, w weekendy znacznie więcej

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze godz 15-16, weekendy  9-10 rano

12. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Nie

Przyjęta na okres próbny gdyż jest pilne zapotrzebowanie adminów.W czasie okresu próbnego popraw koniecznie aktywność na forum.Pisz PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na serwerze to Maklowicz ( wcześniej miałem Maselkowicz )


 


Mam na imię Kuba


 


Mam  14 prawie 15 lat


 


Dopiero zaczynam z AMX ale szybko się uczę więc moja znajomość to ok 5-6


 


Posiadam sprawny mikrofon który nie trzeszczy ani nie szumi (jak szumi to laptop gdy się przegrzewa ale kopiłem mate chłodzącą więc powinno to pomoc )


 


Składkę  zapłacę ale  w tedy gdy  dostanę admina lub gdy będę mieć okres próbny 


 


Nie wiem co to GAME TRACER   ;)


Hmm.Lubie anime  i muzykę ,jestem cierpliwy i staram się być wyrozumiały oraz pomocny ( nie zawsze mi to wychodzi  :) ) ale  jeżeli  ktoś nie przeszczega regulaminu to zgłaszam to adminowi (a jak go nie ma to dzwonie po BORIXONA)


 


Adminem chce być ponieważ gdy gram o 13-14 to adminów często nie ma i dzieci bez mikra wchodzą do CT i robią FK a nie zawsze Borixon może przyjść i ich po banować , dużo osób chodzi po txt i zabijają w ten sposób na KILLDAY'U 


 


Posiadam steam ale z niego  nie kożystam


 


Gram dosyć sporo ok 3-4 h dzennie codziennie   ale gdy będzie ładniejsza pogoda to zapewne ograniczę ten czas do  ok 2 h dziennie 


 


W dni robocze to po szkole ( zależy od dnia od 13  a w poniedziałki  od 17 )  w weekendy to różnie w piętki  gram od 13 do 18 czasem do 22  a  w  soboty i niedziele  to zależy ile trzeba zrobić w domu lub czy jestem u brata w odwiedzinach (nie ma on cs  i nie moge u niego grać na serverze)


 


w cs 1.6 gram od Sierpnia ,Września  i od tamtej pory gram  na serwerze ( ach te wspomnienia  :) )


 


Nie posiadałem admina na żadnym serverze cs (tylko na servie kolegi w mc  :) )


 


Mam nadzieję że  dołączę do adminów i będę mógł  pomagać przy  utrzymuywaniu tego servera  zdala od cziterów i  innych  debili  ;)


 


                                                                                                 POZDRAWIAM


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Karciany
2. Imię:Adi
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Ta
6. Składka (tak/nie):Zależy
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Karciany/193.33.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **: Adrian 15 lat interesuję się głównie piłką nożną a resztę to już Ci co powinni wszystko o mnie wiedzą :P
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Posiadałem admina na tym serwerze i szczerze mówiąc nadal jest ich zbyt mało,chodzi Mi głównie o osoby które pchają się do CT,nadużywają mikrofonu, mają dość małą kulturę osobistą. Krótko mówiąc, łamią regulamin. :)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4godziny dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Hmm... Zazwyczaj od 14-17/18. W weekend od 10 do 15 zazwyczaj i ewentualnie wieczorem :P
13. Staż w Counter-Strike 1.6: No... już niedługo 2 lata będzie chyba xD
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Karciany

2. Imię:Adi

3. Wiek:15

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Ta

6. Składka (tak/nie):Zależy

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Karciany/193.33.177.87:27051/

8. Parę słów o sobie **: Adrian 15 lat interesuję się głównie piłką nożną a resztę to już Ci co powinni wszystko o mnie wiedzą :P

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Posiadałem admina na tym serwerze i szczerze mówiąc nadal jest ich zbyt mało,chodzi Mi głównie o osoby które pchają się do CT,nadużywają mikrofonu, mają dość małą kulturę osobistą. Krótko mówiąc, łamią regulamin. :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4godziny dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Hmm... Zazwyczaj od 14-17/18. W weekend od 10 do 15 zazwyczaj i ewentualnie wieczorem :P

13. Staż w Counter-Strike 1.6: No... już niedługo 2 lata będzie chyba xD

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Przyjęty na okres próbny 7 dni.Pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                        Zapraszamy do pisania podań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Romantyk(Nie)LekkichObyczajow
2. Imię:Dawid
3. Wiek:14
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametrack...3.177.87:27051/
8. Parę słów o sobie **: Jestem Dawid i mam 14 lat. Chodzę do Gimnazjum w moim Ojczystym mieście-Działdowie. Codziennie gram w CS(Niestety, nie zawsze się udaje zagrać) Bardzo lubię grać w piłkę nożną. Moja ulubiona drużyna to ChelseFC. Poza CS gram też w LoL'a i WoT'a :P. To tyle

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem już Adminem, lecz niestety nie przetrwałem okresu próbnego :C. Dużo się w tym czasie nauczyłem i na pewno tych samych błędów nie popełnię(Mam nadzieję :P). Jeśli chodzi o GT, to najlepsze nie jest(Bo ta rezygnacja i w ogóle). Żałuję że, napisałem te pożegnanie, trochę to dziwne, że odchodzę, a jednak chcę być Adminem. Przechodząc do tematu, naprawdę często jest jakiś toxyczny gracz(Ach ten LoL :D) a Admina nie ma :C. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4godziny dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz nie mam niestety czasu grać w tygodniu rano, mogę grać po szkole. Tak 14-18. A w weekendy to łooo, cały dzień :P I rano w weekendy OczyWiśnie gram :P 
13. Staż w Counter-Strike 1.6:4lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Romantyk(Nie)LekkichObyczajow

2. Imię:Dawid

3. Wiek:14

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametrack...3.177.87:27051/

8. Parę słów o sobie **: Jestem Dawid i mam 14 lat. Chodzę do Gimnazjum w moim Ojczystym mieście-Działdowie. Codziennie gram w CS(Niestety, nie zawsze się udaje zagrać) Bardzo lubię grać w piłkę nożną. Moja ulubiona drużyna to ChelseFC. Poza CS gram też w LoL'a i WoT'a :P. To tyle

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem już Adminem, lecz niestety nie przetrwałem okresu próbnego :C. Dużo się w tym czasie nauczyłem i na pewno tych samych błędów nie popełnię(Mam nadzieję :P). Jeśli chodzi o GT, to najlepsze nie jest(Bo ta rezygnacja i w ogóle). Żałuję że, napisałem te pożegnanie, trochę to dziwne, że odchodzę, a jednak chcę być Adminem. Przechodząc do tematu, naprawdę często jest jakiś toxyczny gracz(Ach ten LoL :D) a Admina nie ma :C. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4godziny dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz nie mam niestety czasu grać w tygodniu rano, mogę grać po szkole. Tak 14-18. A w weekendy to łooo, cały dzień :P I rano w weekendy OczyWiśnie gram :P 

13. Staż w Counter-Strike 1.6:4lata

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

 

Twoje GT nie świeci ale jako iż jest potrzebny nabór adminów przyjmuje twoje podanie na okres próbny 10 dni(mam nadziej,że nie popełnisz tych samych błędów.Zapraszam na PW

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick:Hames
2. Imię:Oskar
3. Wiek:17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):7

6. Mikrofon(Tak/Nie):Owszem
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Hames/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Gram na takich typów modach od zawsze admina miałem z 7 razy i tutaj na początku też miałem ale zrezygnowałem z wielu przyczyn. Ogarniam ten mod w sumie nie jest trudny do ogarnięcia i chcę pomóc serwerowi bo często widzę dzieci co FK,wchodzą do ct pilnować gr albo bóg wie co xD. Jestem także "Nazi" i konsekwentny xD
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Posiadam http://steamcommunity.com/profiles/76561197982265776/
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:min te 2h na pewno ale i dłużej się też zdarza 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): po szkole
12. Staż w grze counter strike 1.6:9 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Nick:Tomi
2. Imię:Bartek
3. Wiek:16
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):9/10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Tomi/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Ostatnio zacząłem o dużo więcej grać na serwerze i zobaczyłem,że jest sporo osób łamiących regulamin (Zwłaszcza wieczorem) i myślę że mógłbym temu zaradzić.Moim hobby jest E-sport Piłka nożna i wiele innych,Jestem Ogarnięty,zaradnny Uczciwy i inteligentny .Nie mam problemu z internetem więc będe mógł poświęcić dużo czasu na grę na serwerze.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Tak,posiadam steama ale gram na Ns
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Raczej codziennie,rano w południe i wieczorem
12. Staż w grze counter strike 1.6:6lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Tomi

2. Imię:Bartek

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):9/10

6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Tomi/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Ostatnio zacząłem o dużo więcej grać na serwerze i zobaczyłem,że jest sporo osób łamiących regulamin (Zwłaszcza wieczorem) i myślę że mógłbym temu zaradzić.Moim hobby jest E-sport Piłka nożna i wiele innych,Jestem Ogarnięty,zaradnny Uczciwy i inteligentny .Nie mam problemu z internetem więc będe mógł poświęcić dużo czasu na grę na serwerze.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Tak,posiadam steama ale gram na Ns

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Raczej codziennie,rano w południe i wieczorem

12. Staż w grze counter strike 1.6:6lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

 

Przyjęty na okres próbny 10 dni.Zapraszam na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:NA'VI[PRO]
2. Imię:Adam
3. Wiek:18 lat
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):6/10 nie będe kłamał tak jak to niektórzy wymyslają

6. Mikrofon(Tak/Nie):Pewny
7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imie Adam mieszkam w Malborku jestem kulturalnym człowiekiem i lubie grać w piłkę nozną.Strażnikiem chciałbym zostać ponieważ często widze jak dzieci bez mikrofonu pchają sie do ct żeby robić fk, chciałbym do tego niedopuścić,zwłaszcza wieczorem kiedy innych adminów niewidać
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:ja często czasu gram co cześć ludzi wie

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):12-00
12. Staż w grze counter strike 1.6:4miesiące 
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Strażnik (jeśli sie liczy)

Edytowane przez adamek123
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:NA'VI[PRO]

2. Imię:Adam

3. Wiek:18 lat

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie

 

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):6/10 nie będe kłamał tak jak to niektórzy wymyslają

 

6. Mikrofon(Tak/Nie):Pewny

7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imie Adam mieszkam w Malborku jestem kulturalnym człowiekiem i lubie grać w piłkę nozną.Strażnikiem chciałbym zostać ponieważ często widze jak dzieci bez mikrofonu pchają sie do ct żeby robić fk, chciałbym do tego niedopuścić,zwłaszcza wieczorem kiedy innych adminów niewidać

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:ja często czasu gram co cześć ludzi wie

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):12-00

12. Staż w grze counter strike 1.6:4miesiące 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Strażnik (jeśli sie liczy)

Popraw znajomość regulaminu serwera oraz swojego zachowania na serwerze.Tymczasem podanie zostaje odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:NA'VI[PRO]
2. Imię:Adam
3. Wiek:18 lat
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):8/10 poprawione

6. Mikrofon(Tak/Nie):Pewny
7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imie Adam mieszkam w Malborku jestem kulturalnym człowiekiem i lubie grać w piłkę nozną.Strażnikiem chciałbym zostać ponieważ często widze jak dzieci bez mikrofonu pchają sie do ct żeby robić fk, chciałbym do tego niedopuścić,zwłaszcza wieczorem kiedy innych adminów niewidać
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:ja często czasu gram co cześć ludzi wie

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):12-00
12. Staż w grze counter strike 1.6:4miesiące
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Strażnik (jeśli sie liczy)

 

prosze o szanse jestem gotowy :p

Edytowane przez adamek123
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: `HaXoR`;*
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 8/10 nie chcę kłamać.

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%60HaXoR%60%3B%2A/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Mateusz, mam 15 lat, jestem ogarnięty, rozsądny, inteligentny i wg niektórych mam duże poczucie humoru ( :D ). Chodzę do Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr.2 w Rybniku (woj. Śląskie) . Ponad życie stawiam siatkówkę. Chciałbym zostać administratorem na tym serwerze, bo zobaczyłem że jest sporo osób łamiących regulamin (najczęściej wieczorami) i sądzę, że mógłbym wnieść wiele dobrego dla serwera, pomagając uporać się z tym problemem. Jest czas wakacji, więc jeszcze więcej godzin mógłbym grać na serwerze. (Ostatnio nie miałem komputera i aktywność spadła, ale nadrabiam to).
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dni robocze: 5h , Weekendy 7h (obowiązki)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze
12. Staż w grze counter strike 1.6: ok. 8 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak, wiele razy (mam też admina na COD:MOD)

 

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania. !

Pozdrawiam, Mateusz.

Edytowane przez HaXoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: `HaXoR`;*

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 8/10 nie chcę kłamać.

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%60HaXoR%60%3B%2A/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Mateusz, mam 15 lat, jestem ogarnięty, rozsądny, inteligentny i wg niektórych mam duże poczucie humoru ( :D ). Chodzę do Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr.2 w Rybniku (woj. Śląskie) . Ponad życie stawiam siatkówkę. Chciałbym zostać administratorem na tym serwerze, bo zobaczyłem że jest sporo osób łamiących regulamin (najczęściej wieczorami) i sądzę, że mógłbym wnieść wiele dobrego dla serwera, pomagając uporać się z tym problemem. Jest czas wakacji, więc jeszcze więcej godzin mógłbym grać na serwerze. (Ostatnio nie miałem komputera i aktywność spadła, ale nadrabiam to).

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dni robocze: 5h , Weekendy 7h (obowiązki)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze

12. Staż w grze counter strike 1.6: ok. 8 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak, wiele razy (mam też admina na COD:MOD)

 

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania. !

Pozdrawiam, Mateusz.

 

Odrzucam. Popraw aktywność na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:SzalonyProfesor
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:20
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):8

6. Mikrofon(Tak/Nie):tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Mateusz,, mam 20 lat, lubie sporty druzynowe i csa.Byłem i dobrze mi szło. Mam nadzieję że jako po powrocie dostanę szansę

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:obecnie 3-4h ale przez rezygnację w GT nie widać.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 16-20 , weekendy od 13-23 z przerwami
12. Staż w grze counter strike 1.6:2 lata
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:SzalonyProfesor

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:20

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8

5. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10):8

6. Mikrofon(Tak/Nie):tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.177.87:27051/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Mateusz,, mam 20 lat, lubie sporty druzynowe i csa.Byłem i dobrze mi szło. Mam nadzieję że jako po powrocie dostanę szansę

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:obecnie 3-4h ale przez rezygnację w GT nie widać.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 16-20 , weekendy od 13-23 z przerwami

12. Staż w grze counter strike 1.6:2 lata

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

 

GT nie wygląda najlepiej ale przyjmuję cię na okres próbny 10dni w tym czasie popraw aktywność na serwerze. Zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności