Skocz do zawartości

Clan cs-classic


Skill98

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tego samego zdania co @SzeregowiecPL nie ma co się pchać w takie rzeczy, żeby zrobić drużynę to trzeba mieć co najmniej 5 osób, które będą wstanie zjawiać się na umówione treningi, które będą miały czas po prostu.

Zawsze wychodzi to tak, że wszyscy są na duże tak, ale jak już przyjdzie do rekrutacji członków drużyny, to zgłasza się z 2 - 3 osoby, które i tak później olewają sobie sprawę.

 

Z racji tego jestem na nie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak to wygląda z Drużyną Rankingową CSC w lolu , i uwierz nie znajdziecie czasu nigdy sie nie zgadacie , nie ma sensu się angażować w takie coś.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy szanse spróbować ;) jeżeli ktoś będzie jak to mówicie lajtowo podchodził, to wypada z drużyny. Ja chce podejść do tego zupełnie profesionalnie, ale jeżeli nie chcecie to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już coś takiego zrobić w lol'u. Skończyło się tym, że nie został rozegrany ani JEDEN mecz pomimo iż było bardzo dużo chętnych, to nikt nie mógł zagrać w tym samym czasie. Wiadomo w cs'go gra więcej osób na tej serwerowni niż w lol'a ale jakby to miało wyglądać, bo sądzę, że minimum z 20osób chciałoby reprezentować Classic'a na właśnie takich turniejach, a wybierać 5 z tych osób to też trochę nie halo bo inni mogą czuć się urażeni.

 

Jak dla mnie też ten pomysł odpada.

 

 


Dlatego podzieli sie na kilka drużyn, przecież można zrobić pare dywizji :) od tych mniejszych do tych większych.

 

Jak już pisałem wyżej dla mnie to bezsens i zdania nie zmienię.

W dodatku widzę, że jesteś użytkownikiem od dzisiaj i z pierwszego punktu widzenia narzuca mi się myśl, że za dużo osób Cię nie zna, także trochę słabo jeżeli ktoś nowy, praktycznie nie związany z siecią miał ją reprezentować. (Nie bierz tego do siebie, nic do Ciebie nie mam :) )

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tutaj kiedyś był jeden klan ~ odpadł, był do jeszcze nie dawna drugi ~ odpadł.

Uważam, że trzeci skończy tak samo, bo chętnych na złożenie podania trochę było, ale nigdy nie doszło do żadnych spotkań lub gier (ew. parę) i o ile nie ma się naprawdę zgranych znajomych to uważam, że tak jak poprzednich los i tego będzie taki sam 

 

+

 

Z całym szacunkiem, stworzenie klanu wiążę się z odpowiedzialność, stworzeniem banneru i całego działu, Ty jesteś użytkownikiem od dziś, nie możemy powierzyć Ci takiego zadania przy dopiero co założonym koncie.

 

 

 

Odrzucam propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności