Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][DJ] Podanie - Semi


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz

Nick: Semi.
Wiek: 
~16

Doświadczenie związane z DJ: Działałem na podobnym stanowisku, jestem obeznany jeśli chodzi o amatorską edycje muzyki (audacity/virtualdj). Posiadam własnego BOT'a.

Rodzaju muzyki: Rap/Trap/BB

Ile czasu spędzasz na TS3: Już wróciłem do całodziennego przesiadywania :)

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście

Dlaczego Ty?: Hmm.. Nie ma nikogo na tym stanowiskiem po za Grzechem i jego jednym botem, jak się dostane to mamy dwa boty i możemy puszczać różny rodzaj muzyki w tym samym czasie. Praktycznie codziennie wpuszczam bota na swój kanał i włączam muzykę sam dla siebie, dlatego pomyślałem czemu by nie złożyć podania przecież mogę włączać wszystkim ;).

Coś o sobie: No life , ale bez przesady :). Jestem pozytywnie nastawiony do wszystkiego, ale bardzo łatwo mnie sprowokować i szybko się denerwuje. Jeżdżę bmx'em, mam też fix'a na ramie gianta x-sport 4.0, mam wiele zainteresowań mógłbym wymieniać i dnia by brakło, chociażby grafiką, gdzie ucze sie powolutku nie tylko w photoshopie ale też w takich programach jak Cinema4D , Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Vegas Pro, Corel. Nie lubie sam siebie oceniać wiec to tyle o mnie ;).  

Edytowane przez Semi
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

-Dobra muzyka

-Miły

-Bot ogarnięty

-Wymagania spełnione

- i co mnie najbardziej przekonało :-<17:28:04> "Semi." pokes you: zawsze przyjmuje zyczenia, w postaci kawałka wybranego przez Ciebie

-Wszystkiego najlepszego Mordeczko :D

Edytowane przez Magic Devil1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności